بیشتر سرطان ها خطرناکی کدام ممکن است می توان آن را ساکت کرد


میله سرطانی

تهران (پانا) – بیشتر سرطان ها روده بیماری است کدام ممکن است اجتناب کرده اند روده عظیم آغاز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته به جایی کدام ممکن است به نظر می رسد تبدیل می شود به بیشتر سرطان ها روده عظیم هر دو رکتوم شناخته شده است. به آگاه سرویس بهداشت سراسری بریتانیا، این بیماری احتمالاً حدود ۵۰ سهم اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی را حداقل منصفانه بار در اقامت شخصی مبتلا می تنبل، این دلیل است است کدام ممکن است توجه اجتناب کرده اند علائم این بیماری فوق العاده ضروری است.

به گزارش بهداشت نیوز، نرخ بیشتر سرطان ها روده عظیم {در سراسر} جهان رو به {افزایش است}. این بیشتر سرطان ها، اگرچه میزان بقای آن بالای ۹۰ سهم است، اگر دیر یا زود پیش آگهی داده نشود، ممکن است فوق العاده مضر باشد. احتمال خشمگین ماندن مبتلایان تحت تأثیر بیشتر سرطان ها روده در سطوح اولین بیش اجتناب کرده اند ۵ سال پس اجتناب کرده اند پیش آگهی اصولاً است. با این حال همراه خود پیشرفت بیماری در زمان پیش آگهی، این میزان مقیاس را کاهش می دهد. متعاقباً پیشنهاد تبدیل می شود کدام ممکن است مراقب علائم اولین این بیماری باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کمال سوال کردن، متخصصان پزشکی معتقدند کدام ممکن است این علائم بیشتر اوقات نادیده گرفته می شوند.

علائم اولین بیشتر سرطان ها روده عظیم چیست؟

برخی اجتناب کرده اند شایع‌ترین علائم بیشتر سرطان ها روده کدام ممکن است افراد بیشتر اوقات نادیده می‌گیرند، عادات روده‌شان است. این چیزها عبارتند اجتناب کرده اند: (در واقع ملاحظه به این نکته حیاتی است کدام ممکن است از گرفتن منصفانه هر دو تعدادی از مورد اجتناب کرده اند این علائم لزوماً به معنای ابتلا به بیشتر سرطان ها روده عظیم نیست).

بافت خواستن به خلاص شدن اجتناب کرده اند شر اصولاً

حمله ها مکرر اسهال

درد معده بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی مصرف کردن

بافت نفخ بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی مصرف کردن

وجود خون در مدفوع

سایر علائم بالقوه بیشتر سرطان ها روده عبارتند اجتناب کرده اند:

کاهش چند پوند با بیرون انگیزه خاص

بافت خستگی فوق العاده با بیرون انگیزه خاص

کم خونی

رنگ مدفوع به تیره، زنگ زده هر دو اسپرسو ای تنظیم می تنبل

بافت منصفانه توده در مقعد هر دو رکتوم

بافت سفتی در معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم در از بین بردن مدفوع

اگر هر منصفانه اجتناب کرده اند این چیزها بیش اجتناب کرده اند ۳ بار در هفته {اتفاق افتاد} هر دو روزهای متوالی اندازه کشید، حتماً همراه خود دکتر شخصی با توجه به آنها صحبت کنید.

عناصر خطر بیشتر سرطان ها روده عظیم چیست؟

وقتی صحبت اجتناب کرده اند خطر بیشتر سرطان ها روده تبدیل می شود، برخی اجتناب کرده اند عناصر خطر بی نظیر عبارتند اجتناب کرده اند:

سیگار کشیدن

بازی نکردن به مقیاس کافی

خوردن بیش اجتناب کرده اند حد الکل

رژیم غذایی سرشار اجتناب کرده اند گوشت فرآوری شده

تاریخچه بیماری کرون

سابقه خانوادگی بیشتر سرطان ها روده عظیم

امکان های درمانی بیشتر سرطان ها روده چیست؟

معامله با بیشتر سرطان ها روده برای ادغام کردن شیمی درمانی، رادیوتراپی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جراحی است. بسته به مرحله بیماری، اسناد تصمیم گیری می کنند کدام ممکن است کدام فرآیند برای شخص تحت تأثیر این بیماری بهتر از است. در برخی اشیا، مبتلایان بالقوه است در سطوح اولین علائمی نداشته باشند. متعاقباً، اسناد معاینه دیر یا زود را ویژه به ویژه در {افرادی که} هر منصفانه اجتناب کرده اند عناصر خطر بیماری را دارند پیشنهاد می کنند.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/