سال بیشتر به عنوان یک زن واقعی در بریکینگ بد شناخته می شود


سال بیشتر به عنوان یک زن واقعی در بریکینگ بد شناخته می شود

گزارش کردن گلو حسین مژشیدی نیا در کانال خود نوشت:

فصل آخر Better Call the Year آنقدر که انتظارش را داشتم غافلگیرم نکرد، اگرچه تا به حال فکر می کردم که آیا انتظاراتم خیلی زیاد است یا فصل آخر آنطور که انتظار داشتم نبود.

مشکل واقعی این است که این فصل فقط یک «خلاصه» است و نه بیشتر. می‌دانم «دیگر هیچ» اشتباه نوشتم، اما با تماشای تمام قسمت‌ها متوجه شدم که مشغول جمع‌بندی نکات سال‌های قبل بودیم.

خب، اشتباهی نیست، هر سریال تک فصلی باید همه چیز را در فصل گذشته جمع بندی و حل کند، اما کافی است به یاد داشته باشید که مثلاً در Breaking Bad، این جمع بندی و گسترش در نشانه ها و عمیق تر شدن ترکیب شد. .

با نزدیک شدن به پایان فصل پایانی سریال بریکینگ بد، تعلیق برای تعیین سرنوشت وقایع اصلی و فاش کردن اینکه واقعاً والتر وایت کیست و بعداً چه اتفاقی خواهد افتاد، شدیدتر می شود. دلیل اصلی کل درام است. بنابراین پس از دو بیانیه، شبکه پروژه کار تکمیل می شود.

اما لحظه آخر «بگو عدد است» کمی آشفته و دام است. به غیر از اپیزود سوم غافلگیرکننده که طرح یکی از شخصیت های اصلی (ناچو) را تایید کرد، بقیه قسمت های آغازین بازی موش و گربه لالو را به نمایش گذاشتند تا آن شات بزرگ شب را ارائه کنند.

تصمیمات بازیکنان خیلی قوی نبود، سکانس های اکشن درجه یک نبودند و درگیری ها قابل پیش بینی به نظر می رسید. ایده دفن قاتل و مقتول در کنار یکدیگر، البته زنده است، اما به زیبایی ایده های فصل های قبل نیست. «تفکر» سازندگان آشکار است.

پس از حذف لالو و هاوارد، کیم به سرعت از گفتگو کنار رفت تا نقش مهمی در فینال بعدی بازی کند.

در غیاب او بلاتکلیفی زیادی وجود داشت، شاهد چند قسمت کوچک بودیم تا اینکه در نهایت در دو قسمت آخر مشخص شد که سازندگان می‌دانستند که نقش اصلی را باید زیباترین شخصیت بازی کند. آثار: کیم، اگرچه دور از سن، به دلیل اشتباه باعث تغییر در ظاهر و تصمیمات نهایی او شد.

حالا می دانیم که وینس گیلیگان و پیتر گولد در این دو سریال یک مدل زن-مرد ساخته اند: در بریکینگ بد، ترکیب والتر وایت و اسکایلر به نجات مردان نرسید، زیرا زن اندازه ها را نمی دانست. . از هیولایی که در اطراف او رشد می کند، اما بهتر است سن را نامگذاری کنیم، به لطف ترکیب جیمی مک گیل-کیم وکسلر در نهایت نجات مرد است زیرا زن یکی از دلایل به دنیا آمدن این هیولا و خود اوست. او در یک لحظه می دانست که ترکیب آن دو را ترک کرده تا هیولا را آسیب پذیر کند و فرصتی برای بازگشت به دنیای انسان ها و گرفتن او داشته باشد. .

درماندگی اسکایلر کار کیم می شود تا اینکه سال گودمن می میرد و جیمی مک گیل دوباره متولد می شود. فرصتی برای هایزنبرگ در دسترس نیست. هیچ راه برگشتی برای او وجود نداشت.

اسکایلر زنی نیست که در اتاقش بایستد، سیگاری روشن کند و دست بدهد. سیگاری که در آخرین لحظات رد و بدل شد همان مرگ عشقی بود که کیم و جیمی را به هم پیوند داد.

بهتر است سال جدید را با استایل کیم وکسلر جشن بگیریم. این سریال تا بریکینگ بد بسیار زنانه است.

این سریال را می توانید در فیلمو یا نماوا تماشا کنید

نقدهای دیگر فیلم های داخلی و خارجی را بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین