سالاد ۱۵ دقیقه ای تخم مرغ کتو – وبلاگ دستور العمل سالم


این خوشمزه سالاد تخم مرغ از روغن آووکادو، سس مایونز، خردل دیژون و پیاز سبز خرد شده تشکیل شده است.

آنها به تنهایی خوشمزه هستند، در یک ساندویچ نان کتو واقعا خوب هستند، و وقتی روی برش های خیار ترد انباشته شوند عالی هستند.

سالاد تخم مرغ کتو با سبزیجات سرو می شود.

یکی از ناهارهای مورد علاقه من، جدای از گرم کردن غذای باقیمانده دیشب، تهیه یک سالاد سریع غنی از پروتئین و سرو آن با سبزیجات است. من اغلب سالاد تن ماهی، سالمون سالمون و سالاد مرغ درست می کنم.

این سالاد تخم مرغ یکی دیگر از ناهار کتو است. خوشمزه است و به راحتی تهیه می شود و چند روز در یخچال نگهداری می شود. در شب های گرم تابستان، زمانی که آشپزی جذاب به نظر نمی رسد، آن را برای شام نیز سرو می کنم.

پرش به:

عناصر

برای تهیه این سالاد خوشمزه فقط به چند ماده ساده نیاز دارید. اندازه گیری های دقیق در کارت دستور العمل زیر گنجانده شده است. در اینجا یک نمای کلی از آنچه شما نیاز دارید آورده شده است:

تخم مرغ آب پز سفت: اگر آموزش من را در مورد پخت تخم مرغ های آب پز با پوست آسان دنبال کردید، می خواهید زرده ها خوب ببندند، بنابراین تخم مرغ ها را به مدت ۱۲ دقیقه در آب نگه دارید.

سس مایونز: من ترجیح می دهم از سس مایونز تهیه شده با روغن آووکادو استفاده کنم. سر کنزینگتون مارک خوبیه.

دیژون رتریور: این خردل سنتی فرانسوی نسبت به خردل زرد خامه‌تر، غلیظ‌تر و سرکه‌تر است.

برش های پیاز: من ترجیح می دهم فقط از قسمت های سبز رنگ استفاده کنم. قسمت های سفید آن ترد و تا حدودی تیز هستند.

نمک و فلفلمن در این دستور از نمک دریا و فلفل سیاه تازه آسیاب شده استفاده می کنم. اگر از نمک کوشر درشت استفاده می کنید، می توانید مقدار مصرف خود را افزایش دهید.

دستورالعمل ها

درست کردن سالاد تخم مرغ کتو بسیار آسان است! دستورالعمل های دقیق در کارت دستور غذا در زیر گنجانده شده است. در اینجا یک مرور کلی از مراحل است:

ابتدا تخم مرغ ها را با جعبه رنده رنده می کنید. به نظر من این بهترین بافت را به دست می آورد.

سپس سس مایونز، خردل دیژون، پیاز سبز، نمک و فلفل را اضافه کنید. همه چیز را خوب مخلوط کنید، سپس سالاد را در یخچال بگذارید تا طعم ها با هم مخلوط شوند. این هست! من به شما گفتم این یک دستور العمل آسان است!

کلاژی که مراحل تهیه سالاد تخم مرغ کم کربوهیدرات را نشان می دهد.

مشاوره تخصصی

من دوست دارم تخم مرغ ها را با دست با رنده جعبه رنده کنم. این بهترین سالاد را درست می کند. در صورت تمایل می توانید تخم مرغ ها را با چنگال له کنید. این ممکن است منجر به یک بافت درشت شود، اما بسیار ظریف باقی می ماند.

سوالات متداول

آیا می توانم سالاد را بلافاصله بعد از آماده شدن سرو کنم؟

آره. نگهداری سالاد در یخچال به شدت ضروری نیست، اما به نظر من بعد از اینکه طعم ها با هم مخلوط شدند طعم بهتری پیدا می کند.

آیا می توانم از تخم مرغ آب پز در سالاد تخم مرغ استفاده کنم؟

من آن را توصیه نمی کنم. برای داشتن بهترین بافت، مطمئن شوید که تخم‌مرغ‌هایی که استفاده می‌کنید آب پز باشند.

آیا می توانید سالاد تخم مرغ را بدون مایونز درست کنید؟

آره. به سادگی سس مایونز را با مقدار مساوی خامه ترش جایگزین کنید. من همچنین سعی کردم از ماست یونانی شیر کامل استفاده کنم، اما خوب نشد.

تفاوت

من این دستور را همانطور که هست دوست دارم و همیشه آن را همانطور که نوشته شده نگه می دارم. اما اگر می‌خواهید دستور غذای اصلی را تغییر دهید، در اینجا چند ایده برای شما وجود دارد:

  • به جای سس مایونز یا به جای نصف سس مایونز از خامه ترش استفاده کنید.
  • به جای دیژون از خردل تند استفاده کنید. یا چند قطره سس داغ سریراچا اضافه کنید.
  • پیاز قرمز ریز خرد شده جایگزین خوبی برای پیاز سبز است.
  • گشنیز خرد شده را اضافه کنید.
  • گوجه‌فرنگی‌های خشک خرد شده را اضافه کنید.

خدمات پیشنهادی

من عاشق سرو این سالاد با سبزیجات تازه و ترد هستم. وقتی برش های خیار ترد یا فلفل بچه نصف شده می خورید واقعا عالی است.

یکی دیگر از ابزارهای موثر و کم کربوهیدرات برای خوردن این سالاد، پوست معمولی گوشت خوک است. این ابزار مورد علاقه شوهر من برای استخراج آن است.

گزینه دیگر این است که آن را روی نوعی نان کتو سرو کنید – نان ۹۰ ثانیه ای، نان کتو، یا شاید برش های ضخیم نان آرد بادام.

یکی از ناهارهای مورد علاقه خانواده من در آخر هفته زمانی است که من یک دسته بزرگ از سبزیجات رنده شده، پوست گوشت خوک ساده و کراکر آرد بادام درست می کنم که همگی برای غذاهای ترد مانند این سالاد، موس سالمون دودی و ماست یونانی استفاده می شوند.

ذخیره سازی باقی مانده

شما باید بتوانید باقیمانده غذاها را در یخچال، در ظرف دربسته، تا ۳ روز نگهداری کنید. قبل از استفاده آنها را خوب هم بزنید.

سالاد کتو تخم مرغ در یک کاسه با سبزیجات خرد شده سرو می شود.

👩🏻‍🍳 من معمولا یک فایل جدید یا به روز شده ارسال می کنم دستور تهیه یک بار در هفته. آیا این دستور العمل ها را در صندوق پستی خود می خواهید؟ شرکت کردن! در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

کارت دستور غذا

سالاد تخم مرغ کتو

دستور پین پست در فیس بوک دستور چاپ اضافه کردن به علاقه مندی ها

۱۵ دقیقه سالاد تخم مرغ کتو

این سالاد تخم مرغ کتو با روغن آووکادو، سس مایونز، خردل دیژون و پیاز سبز خرد شده درست می شود. وقتی آن را روی برش‌های خیار ترد می‌چینید بسیار دوست‌داشتنی است.

زمان آماده سازی۱۵ دقیق

کل زمان۱۵ دقیق

یک مسیر: قدرت

ظرف ها: آمریکایی

سهام: ۴ سهمیه ها

کالری: ۲۱۳کالری

دستورالعمل ها

  • تخم مرغ ها را با بزرگ ترین سوراخ های داخل جعبه رنده رنده کنید.

  • تخم مرغ های رنده شده را به یک کاسه متوسط ​​منتقل کنید.

  • بقیه مواد را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید.

  • روی آن را بپوشانید و به مدت یک ساعت در یخچال بگذارید تا طعم ها با هم مخلوط شوند.

  • سالاد را با سبزیجات تازه، پوست گوشت خوک ساده یا نان کتو سرو کنید.

یادداشت

من دوست دارم تخم مرغ ها را با دست با رنده جعبه رنده کنم. این بهترین سالاد را درست می کند. در صورت تمایل می توانید تخم مرغ ها را با چنگال له کنید. این ممکن است منجر به یک بافت درشت شود، اما بسیار ظریف باقی می ماند.

یادداشت های خود را اضافه کنید

مسئولیت تخلیهبسیاری از دستور العمل های ما کم کربوهیدرات (یا کتو) و بدون گلوتن هستند، اما برخی از آنها اینطور نیستند. لطفاً قبل از استفاده بررسی کنید که دستور غذا با نیازهای شما مطابقت دارد. محصولات توصیه شده و مرتبط بدون گلوتن تضمین نمی شوند. اطلاعات تغذیه تقریبی است و تعداد کربوهیدرات ها شامل الکل قند نمی شود. اطلاعات تغذیه ممکن است حاوی خطا باشد، بنابراین لطفاً آنها را به طور مستقل بررسی کنید. دستور العمل ها ممکن است حاوی خطا باشند، بنابراین لطفاً هنگام دنبال کردن آنها از عقل سلیم استفاده کنید. لطفاً قبل از استفاده از هر یک از دستور العمل های ما، شرایط استفاده ما را به دقت بخوانید.

تغذیه در هر وعده

سرویس: ۰.۲۵دستور آشپزی | کالری: ۲۱۳کالری | کربوهیدرات ها: ۳g | پروتئین: ۱۴g | چربی: ۱۵g | سدیم: ۴۹۷میلی گرم

یک دستور غذا را از دست ندهید! من معمولاً هفته ای یک بار دستور پخت جدید یا به روز شده را ارسال می کنم. آیا آنها را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ شرکت کردن!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ بیا ادامه بدهیم! من را در پینترست، فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام یا توییتر.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/