سالاد کتو بروکلی با بیکن


سالاد بروکلی خوشمزه و آسان که روی آن سس مایونز خامه ای قرار داده شده است.

تکه های بیکن و پنیر چدار تیز طعم آن را تا حد زیادی افزایش می دهد. زمان آماده سازی فقط ۱۵ دقیقه است و پس از آن یک ساعت در یخچال قرار دارد تا طعم ها با هم ترکیب شوند.

سالاد بروکلی در یک کاسه سفید سرو می شود.

من طرفدار کلم بروکلی خام نیستم. من ترجیح می دهم آن را برشته کنم، آن را به آرامی بپزم یا آن را در مایکروویو قرار دهم. من از گلهای کلم بروکلی خام آغشته به مزرعه خانگی یا ماست یونانی لذت می برم. اما در بیشتر موارد، من دوست دارم آن را بپزم. 🥦

با این حال، این سالاد بروکلی واقعاً خوب است. سس بسیار ساده است – بیشتر از سس مایونز و سرکه تشکیل شده است. راز این است که نه تنها تکه های بیکن، که یک افزودنی نسبتاً استاندارد است، بلکه چدار رنده شده تیز نیز اضافه کنید. ترکیب سس خامه ای، بیکن نمکی و پنیر مرزه عالی است.

پرش به:

عناصر

اینها موادی هستند که برای تهیه این سالاد خوشمزه نیاز دارید. اندازه گیری های دقیق در کارت دستور غذا در زیر ذکر شده است:

سس مایونز. بهترین سس مایونز ساخته شده با روغن آووکادو. سر کنزینگتون مارک خوبیه.

سرکه شراب سفید. می توانید از سرکه شامپاین نیز استفاده کنید. با این حال، من استفاده از سرکه سفید مقطر را در این دستور توصیه نمی کنم. بسیار اسیدی است.

نمک و فلفل سیاه. اگر از نمک ریز استفاده می کنید، باید مقدار مصرف را کم کنید، در غیر این صورت ممکن است سالاد خیلی شور شود.

گل کلم بروکلی تازه. خرید کلم بروکلی از قبل شسته شده در کیسه ساده ترین کار است – فقط کافی است آن را به گلچه های کوچکتر برش دهید زیرا بسیار بزرگ است.

بیت بیکن. من از تکه های بیکن خریداری شده در فروشگاه استفاده می کنم، اما اگر ترجیح می دهید، مطمئناً می توانید مقداری بیکن (سریع و آسان در مایکروویو) بپزید، آن را خرد کرده و استفاده کنید.

پنیر رنده شده. من دوست دارم از پنیر چدار تیز استفاده کنم و به دلایل زیبایی سعی می کنم از چدار زرد استفاده کنم.

دستورالعمل ها

درست کردن این سالاد بروکلی آسان است! برای دستورالعمل های دقیق، به کارت دستور غذا بروید. در اینجا مراحل اساسی وجود دارد:

اولین قدم شما مخلوط کردن چاشنی است. بنابراین سس مایونز، سرکه، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید. می توانید کمی سیر یا پودر سیر نیز اضافه کنید.

سپس گلچه های کلم بروکلی را در ظرفی بریزید. سس را اضافه کنید و هم بزنید تا پوشانده شود.

تکه های بیکن و پنیر را اضافه کنید و به آرامی مخلوط کنید تا ترکیب شوند.

برق را به مدت ۱-۲ ساعت در یخچال قرار دهید. این کار باعث می شود بروکلی کمی نرم شود و طعم ها با هم مخلوط شوند. دوباره هم بزنید و سرو کنید.

کلاژی که مراحل تهیه سالاد بروکلی را نشان می دهد.

مشاوره تخصصی

سعی نکنید این سالاد را بلافاصله بعد از تهیه آن سرو کنید. یک یا دو ساعت در یخچال لازم است. زمانی که در یخچال می گذرانید اجازه می دهد تا طعم ها توسعه یافته و ترکیب شوند. همچنین کمی بروکلی را نرم می کند.

سوالات متداول

آیا سالاد بروکلی کتو است؟

این می تواند تا زمانی باشد که میوه اضافه نکنید. بنابراین دستور العمل هایی با کرن بری خشک، کشمش یا انگور انتخاب خوبی نیستند، اما اگر آنها را حذف کنید، می توانید ادامه دهید و از این سالاد با رژیم کم کربوهیدرات لذت ببرید.

آیا باید کلم بروکلی را قبل از اضافه کردن آن به سالاد بپزم؟

نیازی به پختن آن نیست. حتی اگر طرفدار کلم بروکلی خام نباشید، سرکه موجود در ماریناد گلچه ها را کمی نازک می کند تا ترد نباشند.

این یکی از دلایلی است که چرا قبل از استفاده از برق، رها کردن آن بسیار مهم است.

آیا می توانم این سالاد را بدون بیکن درست کنم؟

به طور طبیعی می توانید به سادگی بیکن را حذف کنید یا می توانید آن را حذف کنید و به جای آن آجیل خرد شده را اضافه کنید.

آیا می توانم بدون سس مایونز درست کنم؟

آره. سعی کنید به جای سس مایونز از ½ فنجان روغن زیتون استفاده کنید. طعمی کاملا متفاوت دارد، اما در عین حال بسیار خوب است.

تفاوت

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید موادی را که استفاده می کنید متنوع کنید:

۱. سیر را اضافه کنید. گاهی به ماریناد کمی سیر خرد شده یا پودر سیر اضافه می کنم. بیشتر از نصف قاشق چایخوری سیر (شاید نصف قاشق چایخوری پودر) اضافه نمی‌کنم تا خیلی زیاد نشود.

۲. سرکه را عوض کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، می توانید از انواع مختلف سرکه استفاده کنید، به شرطی که از استفاده از سرکه سفید مقطر که می تواند کاملا اسیدی باشد خودداری کنید.

۳. آجیل خرد شده را امتحان کنید. به جای بیکن، یا شاید علاوه بر آن، می توانید اسپند ریز خرد شده را اضافه کنید.

۴. می توانید پنیر مورد استفاده خود را تغییر دهید. من طرفدار پر و پا قرص چدار تیز هستم و از پنیر خیلی سبک مثل موزارلا استفاده نمی کنم. اما سایر پنیرهای با طعم پررنگ مانند گرویر یا پارمزان باید کار کنند.

خدمات پیشنهادی

این سالاد خوشمزه واقعا همه کاره است. شما می توانید آن را به معنای واقعی کلمه با هر غذای اصلی که دوست دارید سرو کنید! من اغلب آن را با یکی از موارد زیر سرو می کنم:

ذخیره سازی باقی مانده

باقیمانده غذا را می توانید تا دو روز در یخچال و در ظرف در بسته نگهداری کنید. قبل از سرو به آرامی هم بزنید.

سالاد بروکلی در یک کاسه سفید سرو می شود.

👩🏻‍🍳 من معمولا یک فایل جدید یا به روز شده ارسال می کنم دستور تهیه یک بار در هفته. آیا این دستور العمل ها را در صندوق پستی خود می خواهید؟ شرکت کردن! در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

کارت دستور غذا

سالاد بروکلی

دستور پین پست در فیس بوک دستور چاپ اضافه کردن به علاقه مندی ها

سالاد کتو بروکلی با بیکن

سالاد بروکلی خوشمزه و آسان که روی آن سس مایونز خامه ای قرار داده شده است. تکه های بیکن و پنیر چدار تیز طعم آن را تا حد زیادی افزایش می دهد.

زمان آماده سازی۱۵ دقیق

وقت فراغت۱ ساعت

کل زمان۱ ساعت ۱۵ دقیق

یک مسیر: صفحه جانبی

ظرف ها: آمریکایی

سهام: ۶ سهمیه ها

کالری: ۱۸۸کالری

دستورالعمل ها

  • در یک کاسه کوچک، سس مایونز، سرکه، نمک کوشر و فلفل سیاه را با هم مخلوط کنید.

  • گلچه های کلم بروکلی را در یک کاسه سالاد بریزید. سس را اضافه کنید و هم بزنید تا پوشانده شود.

  • تکه های بیکن و پنیر را مخلوط کنید.

  • روی سالاد را بپوشانید و به مدت ۱ الی ۲ ساعت در یخچال قرار دهید.

  • ۱۵ دقیقه قبل از سرو سالاد را از یخچال خارج کنید. دوباره آن را برگردانید، سپس آن را سرو کنید.

یادداشت

سعی نکنید این سالاد را بلافاصله بعد از تهیه آن سرو کنید. یک یا دو ساعت در یخچال لازم است. زمانی که در یخچال می گذرانید اجازه می دهد تا طعم ها توسعه یافته و ترکیب شوند. همچنین کمی بروکلی را نرم می کند.

یادداشت های خود را اضافه کنید

مسئولیت تخلیهبسیاری از دستور العمل های ما کم کربوهیدرات (یا کتو) و بدون گلوتن هستند، اما برخی از آنها اینطور نیستند. لطفاً قبل از استفاده بررسی کنید که دستور غذا با نیازهای شما مطابقت دارد. محصولات توصیه شده و مرتبط بدون گلوتن تضمین نمی شوند. اطلاعات تغذیه تقریبی است و تعداد کربوهیدرات ها شامل الکل قند نمی شود. اطلاعات تغذیه ممکن است حاوی خطا باشد، بنابراین لطفاً آنها را به طور مستقل بررسی کنید. دستور العمل ها ممکن است حاوی خطا باشند، بنابراین لطفاً هنگام دنبال کردن آنها از عقل سلیم استفاده کنید. لطفاً قبل از استفاده از هر یک از دستور العمل های ما، شرایط استفاده ما را به دقت بخوانید.

تغذیه در هر وعده

سرویس: ۰.۷۵فنجان | کالری: ۱۸۸کالری | کربوهیدرات ها: ۳g | پروتئین: ۶g | چربی: ۱۷g | چربی های اشباع شده: ۵g | سدیم: ۴۱۷میلی گرم | اساسی: ۱g | قند: ۳g

یک دستور غذا را از دست ندهید! من معمولا هفته ای یکبار دستور پخت جدید یا به روز شده را پست می کنم. آیا آنها را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ شرکت کردن!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ بیا ادامه بدهیم! من را در پینترست، فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام یا توییتر.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/