سارق پاسداران بوشهری دستگیر شد


جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری تروریست فراری و مسئول مجروح شدن ماموران محیط زیست در شهرستان دیر خبر داد.

گزارش کردن گلو به گزارش ایسنا، سرهنگ سهام صالحی روز جمعه گفت: ۲۶ تیرماه امسال ضارب با اسلحه دو نفر از نیروهای امنیتی را در قسمت بردخون مجروح و متواری شد.

این مشاور حقوقی گفت: محیط بانان مجروح بلافاصله برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند و بر این اساس مشاوران حقوقی و پلیس امنیت شهرستان دیر به صورت مشخص اقدام به علامت گذاری و دستگیری متهم کردند.

دستگیری سارق بوشهری

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با شناسایی مظنون به عنوان فردی خطرناک و حرفه ای که چندین بار مخفیگاه خود را تغییر داده بود، گفت: پلیس پس از همکاری با مقامات قضایی طی مراحل مقدماتی، مخفیگاه این جنایتکار را در دشت کشف کرد. برازجان و بوشهر را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.»

سرهنگ صالحی گفت: متهم به دلیل سوابق متعدد سرقت مسلحانه، خشونت و تیراندازی به سمت پلیس، حمله به ذهن، اخلال در نظم عمومی و نمایش زور و سلاح و اقدام به ارتکاب ارتکاب جرم به ۲۸ سال و چهار ماه حبس تعزیری محکوم شده است. نزاع دسته جمعی.” به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.»

لازم به ذکر است منطقه حفاظت شده مند به وسعت ۳۲۹۸۵ هکتار در ۱۸۰ کیلومتری جنوب بندر بوشهر در بخش بردخون شهرستان دیر در سال ۱۳۸۴ به عنوان منطقه حفاظت شده به ثبت رسیده است.

آهو، گرگ، روباه، سیاه گوش، کفتار، گربه وحشی، گراز و آهو از جمله حیات وحش این منطقه هستند.

دو سرباز بوشهری در تیراندازی شبه نظامیان مجروح شدند

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین