رژ لب Beautycounter: چرا رنگ تمیز مهم است


متأسفم برای مواد لبم ، و دلیل آن را به شما می گویم. رژ لب Beautycounter نه تنها بهترین چیزی است که من تا به حال امتحان کرده ام ، بلکه رنگ آن فراتر از تمیز بودن است. برای اولین برنامه خود در CLEANFORALL20 20 درصد تخفیف بگیرید و به برنامه مزایا بپیوندید و فقط امروز 20 درصد تخفیف اضافی دریافت کنید! برای اطلاع از برنامه تبلیغات به زیر مراجعه کنید

لب براق Beautycounter

من یکی از کسانی هستم که باید چیزی روی لب هایم باشد ، نه رنگ بلکه احساسات! من در هر مرتعی از زندگیم لب به چیزی یا هر چیز دیگری دارم: کیف ، ماشین ، میز ، میز ، نزدیک در. محصولات لب مختلف در همه جا وجود دارد!

در اینجا برخی از حقایق جالب وجود دارد: بسیاری از غذاهای موجود در بازار امروز حاوی موادی هستند که واقعاً می خواهید از آنها اجتناب کنید. موادش دقیقا چیه؟ فلزات سنگین مانند سرب ، نیکل و کروم.

“رژ لب به خصوص ترسناک است زیرا می توانید آن را جذب کنید و هیچ سطح ایمن از تماس با فلز مانند سرب وجود ندارد. علاوه بر این ، چیزی است که می توانید چندین بار در روز برای چندین دهه از آن استفاده کنید ، بنابراین فلزات می توانند در بدن شما رشد کنند. ”مارگی کلی از کمپین صندوق سرطان پستان و لوازم آرایشی بقا

نه تنها ما این محصول را می خوریم (طبق یک مطالعه حدود چهار پوند از زندگی ما) ، بلکه هنگام بوسیدن یا به اشتراک گذاشتن بطری های آب نیز آن را به احتمال زیاد با فرزندان خود به اشتراک می گذاریم.

همه ما می دانیم که سرب چیزی است که باید از آن اجتناب کرد ، درست است؟ اکنون حاوی رنگ ، گاز ، مداد نیست – هنوز در لوازم آرایشی موجود است.

در سال 2012 ، FDA دریافت که 400 رنگ رژ لب محبوب حاوی سرب است.

این نوروتوکسین می تواند پیامدهای منفی سلامتی را در بزرگسالان و کودکان به دنبال داشته باشد ، اما کودکان مبتلا به مغز در حال توسعه بیشتر مستعد اثرات مضر سرب هستند.

دست هایی که محصولات لب را توسط Beautycounter نگه می دارند

چه چیزی سریعتر از یک زیبایی زیبا است

برای پاک

خواه روزانه مرهم لب باشد یا رژ لب شبانه ، من با محصولات Beautycounter تماس می گیرم زیرا می دانم که آنها برای سلامتی و ایمنی طراحی شده اند که باید در نظر داشته باشید.

Beautycounter بیش از 1800 ماده مشکوک را در همه ساختارهای آنها – به نام The Never List exclud حذف می کند. آنها فراتر و فراتر می روند تا هر موضوعی را که با بالاترین استانداردها مغایرت دارد بررسی کنند. آنها حتی درباره تامین کنندگان میکا تحقیق می کنند.

خدمت! تمام لوازم آرایشی رنگی بر روی هر دسته از فلزات سنگین 3x آزمایش می شوند و هرگز از بوی هیچ یک از محصولات خود استفاده نمی کنند. دوتا برای من عالیه!

ماشین مسئول یکپارچه

میکا: میکا یک ماده معدنی است که شناخته شده است به محصولات آرایشی مورد علاقه شما درخشش می بخشد ، با این حال تولید می تواند جذاب باشد زیرا این صنعت شیوه های بسیار بد و غیر اخلاقی دارد.

در سال 2020 ، Beautycounter 100٪ از تامین کنندگان را آزمایش کرد تا اطمینان حاصل کند که عملکرد آنها مسئولانه و اخلاقی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید این مستند قدرتمند 12 دقیقه ای را تماشا کنید.

وانیل: برداشت وانیل یک فرایند بسیار پیچیده است و این صنعت در طول تاریخ به دلیل مسائل مربوط به حقوق بشر مشهور بوده است.

Beautycounter متعهد به همکاری با تامین کنندگان زن برای دستیابی به بالاترین کیفیت دندان ها ، بلکه بهبود کیفیت زندگی در جامعه کشاورزی آنها است. این وانیل طبیعی تولید شده بخشی از رژ لب Beyond Gloss و Sheep Lipstick است.

کت مالک تمام محصولات لب Beautycounter است

محصولات Beautycounter لب

ما چند گزینه مختلف لب برای همه کسانی که عاشق محصولات رژ لب هستند ، داریم:

رژ لب معمولی هوشمند

این رژ لب با رنگ روشن و فرمول مغذی SUPER ، محصولی عالی است که مشتریان آن را با بالم لب جایگزین کرده اند! این همان چیزی است که من برای لب هایم “هر روز” استفاده می کنم. این فرمول یادآور موم رنگی زنبور عسل است. اینها دارای نکات رایحه وانیل هستند – این الهی است!

رژ لب رنگی

این رنگهای ماندگار بسیار رنگارنگ هستند. آنها را به عنوان ستون فقرات خود در نظر بگیرید. من از لب هایم برای “بیرون آمدن” استفاده می کنم. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها از متوسط ​​تا روشن و پررنگ وجود دارند. این لبهای خامه ای دارای رایحه طبیعی هستند! من بهترین را با مینای روی سطح دوست دارم تا کمی “روشن تر” شود.

براق صلیب

اگر شما عاشق روشن هستید ، ما شگفت انگیز هستیم! آنها صاف هستند ، چسبناک نیستند و کاربرد بسیار زیادی دارد. شلنگ یک نوع بسیار پیشرفته با شکل بیضی شکل خوب است که وقتی اسلحه دستی دارید به راحتی باز می شود!

  • Big Shine Duo: مفهوم جدید ما از ریمل بزرگ + Beyond Gloss را در سایه انتخابی خود بپذیرید تا از 15٪ پس انداز لذت ببرید!

ژله

با روحیه شیرین شیرین؟ این رژ لب بسیار روشن ، سفید و براق ، یک مشت غیر قابل مقاومت (بدون خمیر چسبنده) را جمع آوری می کند.

نرم کننده لب

من این را هر شب قبل از خواب می پوشم و بسیار آرام و آرام است. من عطر کالاندولا را دوست دارم!

سایه مورد علاقه من

همه محصولات لب Beautycounter طوری طراحی شده اند که با هر رنگ پوست کار می کنند. در اینجا موارد مورد علاقه من برای پوشیدن است:

رژ لب cad – رز (قرمز زیبا) ، شاخه (متوسط) ، گل رز (بالغ / بالغ) و مروارید (براق سفید) مورد علاقه من هستند!

رژ لب های رنگی – پشت و لباس سیاه کوچک! من باغ باغ را امتحان کردم و نمی توانم به این درخشش بروم ، اما دوستم سارا آن را دوست دارد!

آبجو خورده – Magnolia Shimmer سراسر! اگر رسانه را ترجیح می دهید برولی نیز زیبا است. دالیا نیز یکی از موارد مورد علاقه من است.

ژله ها – سوربت یک توهم است!

مومیایی – من عاشق کالاندولا هستم !! بیشتر از نعناع – تکان دهنده است می دانم! من هر شب هنگام خواب می خوابم.

بالم لب Beautycounter

تبلیغات >>

  1. 20 درصد تخفیف برای اولین کد سفارش خود دریافت کنید تمیز کردن 20به این باید یک آدرس ایمیل باشد که هرگز استفاده نشده است.
  2. در 22 یا 23 سپتامبر برنامه خود را به Beauty Counter Beauty Show ارتقا دهید و 20 درصد وام نقدی Beautycounter خود را بازپرداخت کنید! این مانند یک نخست وزیر آمازون است و برای پیوستن 2 هدیه رایگان (پوست شب و ماسک ذغال سنگ) دریافت می کنید.

از دیگر یادداشت های زیبا و تمیز نیز می توانید لذت ببرید:دیدگاهتان را بنویسید