رژیم کتوژنیک چیست همه چیز در مورد رژیم کتو (۲)

من دختر هستم۲۴ سالمه ۳۱مرداد پریود شدم تا۶شهریور تمام شد ، ۹شهریور با نامردم رابطه مابین پا داشتم منی او نزدیک به آلت تناسلی من ریخته شد ۴ساعت بعد ۲عدد قرص ال دی خوردم ، الان ۱۴ شهریور مجدد پریود شدم ، میترسم اگه میشه کمکم کنید .

دستگاه تست کتون خون

آیا ال دی سر خود مصرف کنم کمکی به تنظیم بودنش می کنه؟ الان برای یک بار نزدیکی باید همه ی ۲۱ قرص ال دی رو بخورم یا تعداد کمترش نیازه؟

و پرده ی بکارت جناقی چیه و چطوریه و اینکه آیا زمان نزدیکی درد و خونریزی زیادی دارم ؟ پرسش:سلام خسته نباشد دوست من یک ماهه باردار هست و دارای دوست پسر هست یک ماه بود که حامله بوده اطلاع نداشت و با اجبار مجبور به نزدیکی با دوست پسرش شده است و منی رو داخل ریخته بعد سه روز حالش بدتر شده به پزشک مراجعه کرده و بعد از آزمایشات فهمیدیم یک ماهه حامله هست و آیا رابطه نزدیکی در حاملگی و خالی کردن منی در داخل واژن در هویت جنین تاثیر میگذارد؟

نوار تست کتون ادرار

باردار هستم اولین بارداری ۵ماهه برای من قرص دوفاستون نوشتن من درموردش خوندم نوشته برای جلوگیری از سقط جنین است اما عوارضش لکه بینی هستش.من گروه خونیم B- است .

تست نوار کتون

سلام خسته نباشید.من ۴روزه انتقال جنین داشتم. پرسش: با سلام من۳۵سالمه و ۵ساله ازدواج کردم از سال پیش اقدام به باردادری کردم که موفقیت امیز نبوده و الان که عکس رنگی گرفتم مشخص شده حدود کاویته اندومتر نامنظم بوده و اثر فشاری در ناحیه فوندوس دیده می شود که می تواند ناشی از میوم ساب موکوزال باشد.

غربالگری نوزادان در بهبود پیش آگهی بسیاری از اختلالات متابولیک مفید و مؤثر شناخته شده است. او جدا از مبلغهایی که برای رژیمش هزینه کرده و حالا یادش نمیآید که در کل چقدر بوده، هر بار دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای استفاده از دستگاه چربیسوزی هزینه کرده است.

دستگاه تست کتون

اگر مقدار این ماده در خون خیلی زیاد شود، بدن برای کاهش آن شروع به دفع گلوکز از کلیهها میکند. بنده ۳۱ سال سن دارم و حدود ۲۰ روز پیش ازدواج کردم و برای بار اول رابطه جنسی داشتیم که همسرم خیلی کم آلت خودش را وارد کرد و به علت درد زیاد من ادامه ندادیم ولی مقدار کمی در حد یکی دو قطره خون دیدیم که فکر کردیم پرده بکارت پاره شده .

نوار اداری تست کتوز

که به مدت ۷ شب هرشب ۲ تا بخورم که دوره اول انجام دادم درست .دوره دوم از روز ۱۹ سیکل قاعگی بود که باید ۷ شب ۲ تا میخوردم(که ۲۸ ابان بود ) ولی من اشتباهی هرشب ۱ قرص خوردمم تا یک هفته .امروز فهمیدم اشتباه کردم وباید ۲ تا میخوردم .حالا باید چیکار کنم؟

نوارهای تست کتون

دکتر گفت برو اقدام کن تا ببینیم چی میشه.البته که از روز ۱۶ هم دوفاستون میخورم برای پریود شدن. حدود کاویته اندومتر نامنظم بوده و اثر فشاری در ناحیه فوندوس دیده می شود که می تواند ناشی از میوم ساب موکوزال باشد.

جهت استفاده از نوار در ادرار با Ph قلیایی مساوی یا بالاتر از ۶/۵ باید ۰/۰۰۵ به عدد خوانده شده اضافه کرد. اگر رژیم کتوژنیک آزادتری را دنبال می کنید، اضافه کردن یک فنجان انواع توت ها به صبحانه یا یک وعده کوچک سبزیجات نشاسته ای به وعده شام باعث افزایش تعداد کربوهیدرات ها در این برنامه غذایی می شود.

تست گاتری فنیل کتونوری

تقریباً ۳ گرم ، حدود نصف قاشق چای خوری ، چند بار در روز همراه با یک رژیم غذایی ارگانیک باید کافی باشد ، به طوری که با هر وعده غذایی گلیفوسیت بیشتری به بدن خود اضافه نکنید .

باید بگوییم که زیادهروی در مصرف پروتئین یکی از مهمترین اشتباهات رژیم کتوژنیک است. در یک نمونه از رژیم کلاسیکِ کتوژنیک موسوم به «رژیم کتوژنیک امسیتی» از گونهای روغن نارگیل استفاده میشود که غنی از تریگلیسریدهای زنجیرهی متوسط است و نیمی از کالری مورد نیاز را فراهم میکند.

قیمت تست کتون

اگرچه نیازهای آبی هر فرد، میتواند براساس تعدادی از عوامل متفاوت باشد، اما قاعده خوب این است که هر روز حداقل ۸ لیوان آب بنوشید.

چگونه اطمینان حاصل کنیم جنین از شوهرش هست ؟ با اینکه دکتر هم رفتم گفتن تازمانی که اذیتت نکنه کاری بهش نداریم و من نگرانم ازینکه روی جنین اثر بد نداشته باشه و خارش هم امونمو برید که بعدش بهم پماد موضعی هیدروکوتیزون دادن و شیاف واژنی کلوتریمازول شب ها مصرف کنم .

برام شیاف پروژسترون نوشتن روزی دوتا .که باید ۱۲ساعت یه بار استفاده میکردم اما دو روز اول هردو رو باهم استفاده کردم آیا مشکلی برا جنین هام پیش نمیاد…

اما گفتن خیلی مراقب باش موقع گذاشتن شیاف به لک بینی تیوفتم و این منو نگران کرد و جالبتر اینکه تویه بروشور شیاف ها نوشته ممنوعیت مصرف در ۳ ماهه اول بارداری .

تشخیص ورود به کتوز

پرسش:سلام خانم دکتر من ازسن۴۱ سالگی یائسه شدم الان۵۱ سالمه تقریبا” بعداز دوسه سال مرتب بیرون واژن تبخال تناسلی میزنم گاهی اوقات هرماه وبا کرم اسیکلوویر وبعضی موقعها با قرص درمان میکنم ولی دیگه خیلی ازاین موضوع کلافه شدم چون هم باید خیلی مواظب باشم که جای دیگه سرایت نکنه هم درد وسوزش اذیتم میکنه رابطه جنسی هم خیلی کم شده لطفا ” منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم ممنون میشم .

من چند وقت دیگه عروسیمه و برای معاینه ی پرده ی بکارتم پیش یه ماما رفتم که فرمودن پرده ی بکارتم جناقی هستش نوار اداری تست کتون و یکم بیرون…

حالا سوال من اینه که ممکنه پارگی پرده در چند مرحله اتفااق افتاده باشه یا اینکه این درد و خونریزی دلیل دیگه ای داره ؟

تست کتون ادرار

طبق مطالبی که از نت خوندم و شکل ظاهری واژنم حس میکنم دوتکه هستش اما عکسایی که دیدم یه تیغه عمودی هست که مجرا رو به دوبخش راست و چپ تقسیم میکنه و مال من تیغه افقیه و مجراش دو بخش بالایی و پایینیه، البته این چیزی که من میبینم خارجی ترین بخش هست درحالیکه میگن پرده حداقل یک سانت داخله، آیا ممکنه این نوع شکل ظاهری در اثر آسیب دیدگی پرده باشه؟

در این روش درمانی، از طریق جراحی باطری کوچکی را در بالای قفسه سینه قرار میدهند. فرد دارای دیابت با اندازه گیری متوجه می شود که آیا بدن درحالت کتواسیدوز قرار گرفته است یا خیر.

پذیرش آزمایشگاه به خاهرم گفته که این سرطان بدخیم هست . سوال بنده این هست که مصرف همزمان این داروها ضرری نداره برام؟ دکتر نباید امپول میداد که اینا کیست نشن؟

نوار تست کتون ادرار چیست

فاز کتوسیس نیازمند به مصرف کافی پروتئین بوده اما نباید زیادهروی کرد. در صورت داشتن یک رابطه حفاظت نشده و احتمال بارداری، قرص جلوگیری دیگر نباید مصرف شود؟

خرید نوار اداری تست کتون

از آنجا که در مرحله اول آلبومین اندازه گیری می شود ، در صورت مشکوک شدن پزشک متخصص پروتئین های دیگر به غیر از آلبومین نیز در آزمایش ۲۴ ساعته ادرار بررسی خواهند شد.

حیات نو،/۹/۱۷۸۱ ۵۳۸ اسلام و اقتصاد اقتصاد اسلامی;آرمانی دیگر;رسالتی دیگر(۱ و ۲)/م. ع. ابرار اقتصادی،۸۱/۹/۳۰ ۱۵۹۹ چین-اوضاع اقتصادی چین چانهزنی با اقتصاد سرمایهداری. بدن انسان می تواند کمبود غذا را تا حدی با کمک گلیکوژن های (شکل ذخیره شده قند در بدن) موجود در کبد و عضلات برطرف کند.

آزمایشات مختلف کتون یک یا چند بدن کتون را اندازه گیری می کند و نتایج آن ها قابل تعویض نیستند. اگر حجم زیادی خون در ادرار باشد، در بخش رنگ، این موضوع قابل مشاهده است؛ اما در صورتی که مقدار آن کم باشد، با کمک این نوار مشخص میشود.

تری گلیسیرید رایج ترین چربی در بدن است که در غذا یافت می شود. این رژیم موجب کاهش شدید مصرف کربوهیدرات شده و بدن را مجبور می کند که چربی ها را جایگزینی مناسب برای آنها قلمداد کند که در نتیجه این فرآیند حالت متابولیکی به نام کتوز در بدن ایجاد خواهد شد.

این اتفاق حتی زمانی که میزان دریافت کالری نیز محدود میشود، صادق است. نوار تست قند خون ، یکی از کاربردی ترین ابزار و وسایل جانبی دستگاه قند خون می باشد که در جذب سریع خون با روشی آسان در تعیین میزان قند خون یاری تست کتوز می رساند .

خرید تست کتون

از استرس دارم میمیرم اخه چرا من؟ پرسش:سلام خانم.دکتر خسته نباشید من ۲۳ ساله .۲ سال که عروسی کردمِ.۳۰ مرداد اقدام به بارداری کردم وبعد از اون درد کمر وزیر شکم دارم.نمیدونم علتش چیه.بعد ازمایش کل دادم گفتن کمی عفونت اداری دارم …

راست میگفت من از بس از اینکارها نکرده بودم همین صحبت کردن برای من خیلی بود .

نزدیک به دو سال هست که زگیل تناسلی دارن و حدود ۲۰ جلسه ای دکتر پوست براشون کرایو درمانی انجام دادن و زگیل ها محو شدن و الان بعد از اینکه مدت کوتاهیی درمان رو نتونست ادامه بده، مجددا زگیل ها عود کردن و به دکتر زنان مراجعه کرده دکتر زنان گفته این زگیل تناسلی هست یه نمونه برداری انجام بده.

بعد به مدت ده روز رابطه نداشتیم تا زخم من خوب بشه توی این مدت من به شدت خارش و سوزش داشتم و خیلی ناچیز ترشح سفید پنیری شکل که به پزشک مراجعه کردم و سه عدد کپسول فلوکونازول داد که هر سه روز مصرف کنم و دو تا پماد داد که با هم مخلوط کنم و روی موضع بمالم و من استفاده کردم و خوب شدم بعد از ده روز از اولین رابطه وقتی برای بار دوم اقدام کردیم دوباره من درد زیاد داشتم و مقداری خون دیدیم که از بار اول بیشتر بود و تا صبح فردا خیلی کم خون اومد.دوباره چند روز صبر کردیم و وقتی برای بار سوم اقدام کردیم همان اتفاقات افتاد درد همراه با خونریزی.

تست کتون در ادرار

یکی دو روز اول شدیدتر بود الان شدت التهاب زخم ها کمتر شده ولی سوزش همچنان هست. من دختر ۲۷ ساله مجرد هستم یه چهار ماه هست هرماقع عصبی میشم زیر بغلم تیر میکشه چندسانیه بعد خوب میشه با انگشتم سطوح زیربغا و چک کردم هیج برامدگی غدد لنفاویم نداره.

بی بی چک که زدم منفی بود… بعد چن روز بیبی چک گرفتیم و جواب منفی شد ولی این ماه پریود نشدن،دلیل خاصی میتونه داشته باشه؟

از هنگامی که شما رژیم کتوژنیک را برای کاهش وزن سریع خود انتخاب می کنید، تنها ۱ الی ۲ روز زمان نیاز است تا شما مزیت های این رژیم را برای بهبود بهتر کارکرد دستگاه گوارش خود متوجه شوید.

کودکان بزرگتر به طور غیر شایع الگوهای رفتاری اسکیزوئیدی از قبیل واکنش ترس، جیغ زدن و فریاد کشیدن، کوبیدن سر، عدم آگاهی به زمان و مکان، نارسایی در پاسخ به محرک قوی و قرار گیری در حالتی مشابه کاتاتونی را نشان می دهند.

ممکن است در کتوز کامل نباشید یا از چربی ها و کتون ها به طور موثر استفاده نکنید. پس از رژیم مدیترانهای، رژیمهای گیاهی نیز در میان افراد محبوبیت پیدا کردهاند.

برخی از فاکتورها علاوه بر رژیم کلی که ممکن است باعث نوسان شود شامل ورزش و مصرف چربی با تری گلیسیرید با زنجیره متوسط مانند روغن نارگیل یا روغن MCT است.

در سایر کشورها نیز از ۵ تا ۳۰ بیماری در غربالگری نوزادان مد نظر قرار گرفته اند. با رعایت رژیم کتو سطح انسولین پایین آمده و این به معنای لیپولیز بیشتر و آزاد شدن گلیسرول در مقایسه با رژیم غذایی معمولی است که سطح انسولین بین ۸۰ تا ۱۲۰ است.

اما از کجا بدانید که در حال چربی سوزی هستید؟ برای شروع قرص جلوگیری مثل یاسمین، اگر از ابتدای زمان تعییین شده ( ابتدا یا روز پنجم قاعدگی) شروع نکرده باشیم، باید تا قاعدگی بعد صبر کرد یا می شود از هر موقعی شروع کرد؟

آیا هنوز برای جلوگیری اثرگزار خواهد بود یا حتما درصورت استفاده شدن از ابتدای دوره کاربرد دارد؟ دوره بعدی ۲ تا کلومیفن ۲ تا لترزول از شب ۲ به مدت ۵ شب خوردم روز ۸ رفتم سونوگرافی بازم فولیکولام سایزش ۹ بود .فرداش رفتم دکترم ایشون ۲ تا آمپول سینال اف زیر جلدی تزریق کردن روز ۱۴ رفتم سونوگرافی یه فولیکول ۱۸ سمت راست ۲ تا ۱۲ سمت چپ داشتم.

پیدا کردن رستورانی متناسب با رژیم کتوژنیک سخت نیست. در رژیم زون توصیه میشود که هر وعدهٔ غذایی شامل یکسوم پروتئین، دوسوم میوهها و سبزیجات رنگارنگ و مقدار کمی چربی (شامل روغنهای تکاشباعنشده (monounsaturated) مانند روغن زیتون، آووکادو یا بادام) باشد. Art​ic᠎le has  been cre ated by GSA Conte nt  Genera᠎to᠎r DEMO!

حتی افرادی که به سندرم روده تحریک پذیر مبتلا هستند نیز بهبود نشانه ها را مشاهده کرده اند. رژیم کتوژنیک به جای کالری شماری و محدود کردن خوراکی ها و حتی کمک گرفتن از تمرین های شدید ورزشی برای رسیدن به کاهش وزن شما را از طریق دیگری به هدفتان نزدیک می کند.

رژیم کتوژنیک برای کاهش وزن و حتی بهبود برخی بیماریها مفید باشد. تنها مطالعات محدود و کوچکی در مورد رژیم کتوژنیک برای کاهش وزن انجام شده است.

اگر وزن نوزادی در هنگام زایمان بیش از ۹ پوند (۴ کیلوگرم) باشد نیز خطر دیابت نوع ۲ افزایش می یابد. استفاده از کارکنان آزمایشگاهی باتجربه و آموزشدیده با سطح مهارتی بالا برای اطمینان از کیفیت نتایج آزمایشگاهی امری ضروری میباشد.

وجود غیرطبیعی پروتئین در ادرار مادر باردار نشانه عفونت مجاری ادراری یا آسیب کلیوی است و اگر همراه با فشار خون بالا باشد، پزشک دستور به آزمایش کشت ادرار (آزمایش UC) میدهد.

دلبل بالا بودن پرولاکتین خون من چی میتونه باشه؟ کنترل قند خون و تغییر یا پیشگیری از ابتلا به دیابت نوع ۲: رژیم غذایی کتوژنیک باعث کنترل میزان قند خون شده و این امر برای تغییر دیابت نوع ۲ بسیار مناسب است.

پیش آگهی دیابت به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از جمله طول مدت بیماری، وضعیت بیماری و عوامل ژنتیکی.

علیرضا نظری. -آسیا،۸۱/۹/۲۷ ۱۹۳۶ وضعیت کشاورزی در برنامه سوم توسعه کشور با تاکید بر کارکردهایترویج کشاورزی و منابع طبیعی/ابو القاسم شریفزاده،حمید راستگو،علی میرکزاده.

با تجزیه چربی کتون ها در بدن آزاد می شوند. بدن ما با انجام رژیم با کربوهیدرات بسیار پایین کتوژنیک چربی بیشتری به عنوان انرژی میسوزاند.

همونطورکه میدونید تمام هدف رژیم کتوژنیک این هست که بدن وارد مرحله کتوزیس بشه. هنگامی که وقت کافی ندارید به وعدههای غذایی کتو یخزده سالم نگاه کنید هنگام رفتن به میهمانیهای اجتماعی یا ملاقات با خانواده و دوستانتان، ممکن است بخواهید غذای خود را بیاورید.

فقط خوردن چربی های اشباع نشده و پروتئین های سالم و فرآوری نشده مجاز هست توی رژیم کتوژنیک.

برای ویزیتهای دورهای و تجدید نسخههای دارویی، در حد امکان، یکی از افراد جوان و سالم خانواده به مطب پزشک یا درمانگاه مراجعه کند.

مواد غذایی نظیر

بستنی، کیک، آب نبات، کراکر و غیره از جمله محصولات فراوری شده محسوب می شوند که شخص رژیم گیرنده در رژیم لاغری کیتو مجاز به مصرف آن ها نیست.

رژیم کتوژنیک یکی از جدیدترین و پراستفادهترین رژیمها در دنیا است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

برای آغاز رژیم Keto بایستی سه وعده اصلی غذایی را میل نموده و تمامی میان وعده ها را از برنامه رژیم غذایی خود حذف کنید.

لذا متخصص تغذیه موظف است که در این مسیر هدفمند در رابطه با رژیم کیتو و محدودیت های غذایی، مشاوره های لازم را به وی ارائه دهد.

نمیدونم آفت هست یا نه ولی همه جای آلت مثل آفتی که گاهی در دهان میزنه دراومده. آزمایش هورمون و سونو برام نوشتن که مشخص شد تخمدانم پلی کیستیک هست و هورمون DHEA من بالاست.

در حال حاضر پمپ بدون لوله که به صورت بی سیم کار می کند نیز در دسترس است.

اینها همه علائم خطری است که برای خرید بسته های غذا یا غذاهای کنسرو شده باید رعایت کنید. فقط تو رو خدا بگین چه قرصی هست که با کم ترین عوارض این مو های زائد رو بریزونه؟

قرص هایی ک همه

ویتامین ها را دارد و برای تقویت و امادگی بارداری هم هست استفاده کردم. حدود شس ماه است که اقدام به بارداری کردم اما تا الان موفق نبوده.

رایج ترین آزمایش ادرار، آزمایش ادرار ۱۰ پارامتری است. به ترتیب کم ترین عوارض میشه اسم چند تا دارو رو بگین؟

فروشگاه اینترنتی رپید تست با عرضه بهترین و دقیق ترین برند ها کیت های سریع سعی بر بالابردن دقت آزمایش اعتیاد آمفتامین داشته است. فواید رژیم کرب سایکلینگ کدام است؟

شیرخواران و بیمارانی که تغذیهشان از طریق لوله معده انجام میشود نیز، میتوانند رژیم کتوژنیک داشته باشند. زمان مصرف لبنیات در این برنامه رژیم غذایی بایستی توجه و دقت بسیار داشته باشید.

پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی: ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر …

در ابتدا ممکن است سطح کلسترول فرد افزایش پیدا کند اما با گذشت زمان شاهد کاهش کلسترول خواهید بود. حجم و اکوی پارانشیمال هر دو تخمدان افزایش یافته است.فولیکول های ریز و متعدد در هر دو تخمدان مشهود است.شواهد فوق مطرح کننده PCOD می باشد.

تخمدان راست با دیامتر ۲۲×۳۲×۴۰ mm(حجم ۱۵cc) و تخمدان چپ به دیامتر ۲۱×۳۵×۳۸ mm(حجم ۱۵cc) انداز گیری شدند.

پرسش:با سلام – خانمی هستم که به تازگی کمتر از یک هفته دچار آفت در ناحیه واژن در کل قسمت های آلت تناسلی شدم.

پرسش:سلام وقت بخیر من ی بچه ۶ ماه دارم طبیعی جلوگیری میکنم میخواستم بپرسم برای جلو گیری از باردای میتونم امپول استفاده کنم؟

پرسش:سلام روزتون بخیر و ممنونم که راهنماییم میکنید… پرسش:سلام وقت بخیر ببخشی خاهر من ۲۴ ساله هستن و مجرد.

سلام خانم دکتر این دوتا کلینیکی ک گفتین کدومشون بهتر هستن ؟ پرسش:سلام خانم دکتر من اولین روز اخرین قاعدگیم ۲۲تیر بود و من لتروزول خوردم دوتا از روز چهار قاعدگی بمدت پنج روز تست کتوسیس .

واینکه نمیدونم فقط باید همین دو دوره مصرف میکردمم قرص مدروکسی پروژسترونو یا نه چون ۱ جعبه برام تجویز کردن باید چن دوره مصرف کنم از روز ۱۹ سیکل قاعدگی ؟

قرص اسپینورولاکتون و سیپروترون کامپاند تجویز کردن . پرسش:سلام من تاحالا قرص ضدبارداری مصرف نکردم.

فرقی نمیکند چربی که مصرف میکنید جامد باشد یا مایع، از آوکادو باشد و یا از گوشت کباب شده؛ به هر حال برای بدن انرژی تولید میکند.

بر اساس مطالعهای که سال ۲۰۱۸ در مجله Diabetes Care منتشر شد، دریافت حمایت از همسالان نیز میتواند بهطور بالقوه باعث کاهش بستری شدن و میزان افسردگی شود.

ضایعه اکوژبه ابعاد۹×۱۱ mm در تخمدانچپ دیده می شود که مطرح کننده کیست در موءید می باشد.

شیلات ایران،۱۳۶۱۹ مقایسه کاربرد هورمونهای مصنوعی در تکثیر مصنوعی ماهی ازونبرون/شهرام بهمنش. نخستین پژوهش معاصر در زمینهٔ اثرات پرهیز غذایی در درمان صرع، در ۱۹۱۱ میلادی در فرانسه انجام شد.

بررسی نیتریت در ادرار غالبا در بیماران مشکوک به عفونت مجاری ادراری انجام میشود. آیا نیاز به mri هست؟

الان احتیاجى به مصرف قرص اورژانسى هست؟ شما میتوانید ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ میلیگرم سدیم، هزار میلیگرم پتاسیم و سیصد میلیگرم منیزیم مصرف کنید. رفتم دکتر مجدد بهم ۲ تا شبی لترزول دادن و روز ۸ قاعدگی مجدد ۲ تا آمپول سینال اف دادن.

حالا من تا چهارشنبه دکترم نیست نمیدونم چیکار کنم امپول سینال اف و بزنم؟ حالا من دیروز روز ۳ قاعدگی دکتر برام سونوگرافی نوشت که سمت راست هنوز همون فولیکول مونده بود که سایزش شده ۲۲ سمت چپ هم سایزش شده ۱۴ ازاد نشدن.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با تست نوار کتون وب سایت خود باشید.