[ رژیم کانادایی ] برای اینکه بهتر بدانید او کانادایی نیست


مثل همیشه ، من دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا تحویل داده شود و مورد حمله قرار بگیرم. در مقابل او یک بطری آب سیب و هویج شامل یک کاسه ماست دیدم. نشست و با دقت نگاه کرد. با پسر عمویم تماس می گیرم. به نظر می رسید منتظر اجازه بوده تا افطار کند. اما واقعاً ، او منتظر ناهار بود که رازیانه چرب و فلفل عمه بود و یک بشقاب برنج به او می دادند.

فکر کردم ، چرا او می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو کردم ، دیدم که او سیب و آب هویج را در یک لیوان دو فنجان که گذاشته بود ریخته است. دو فنجان می خورد و کنار می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی من فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

با چربی گردو در دهانم پرسیدم “نهااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره می گوید. یک فنجان قهوه و یک فنجان شکر و یک نان.

کم کم نگران او شدیم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من همچنین در ذهنم گفتم واضح است که رنگ زرد صورت شما در رنگ سال خوب است.

به طور خلاصه ، متوجه شدم پسر عموی ما توسط مقامات اسیر شده است و او اهل کانادا است. جالب اینجاست که او خودش می داند غذای کانادایی غذای بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان از آن خوشش نمی آید ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید در عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبام کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس به شما نمی گوید ، احمق ، 30 سال است که برای این همه عظمت و این همه چربی این همه زحمت کشیده اید ، اکنون 15 روز است که دولت کانادا همه چیز را می سوزاند ، درسته؟ !!!

دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او گفت که با این غذای کانادایی ظرف 15 روز به وزن ایده آل خود می رسد. برای کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این غذا طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. آنها برنامه را سخت و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه شامل قهوه یا چای با شکر قندی است. یک روز دارو می دهند و یک نان به آن اضافه می شود. من شخصاً احساس نمی کنم از یک بسته کامل پر شده ام.

برای ناهار ، در بهترین حالت ، نصف مرغ خورده می شود و با سالاد و آب لیمو پخته یا پخته می شود. شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی سرخ شده یا چند برش سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ پخته ، یا سالاد کرفس و کلم و سس لیمو ترش ، پنیر پنیر ، هویج و تخم مرغ آب پز.

یکی از مواردی که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، به شما دستور داده می شود که شب بعد سالاد کرفس بخورید. به نظر می رسد فقط یک شب او می خواهد به شما یک خواب خوب بدهد. فقط روی لیمو ترش اصرار کنید. به آن فشار می گویند.

آنها می گویند برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات مقامات کانادایی را به مدت 12 روز اجرا کند و از سیستم تثبیت کننده 3 روزه برخوردار باشد.

مخالفان این سیستم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که بسیاری دیگر نیز وجود دارند. که به نظر من.

قوانین دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

چندین قانون در این رژیم وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها شما را آزار می دهد.

اگر شیطان ناگهان به شما ضربه زد یا فراموش کردید که در غذا هستید ، شکلاتی خوردید که در رژیم غذایی شما نبود ، از سیستم کانادایی اخراج و در آن لحظه اخراج شدید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید و شما حق ورود دارید. دو ماه شما هیچ سرزمینی ندارید (من نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در رژیم غذایی روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. به

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به نارسایی خون ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی کانادایی که در اقیانوس اطلس شناور هستند

بسیار خوب است که یک رژیم غذایی ثابت و دقیق داشته باشید و این در این رژیم دیده شده است (البته این بسیار دشوار است و کمی انعطاف پذیری بد نیست). اما به طور مداوم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. بدن دو منبع اصلی انرژی نادیده گرفته شده است و هیچ اطلاعاتی در پشت آن وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته بجز سیب و آب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده مهم ، پادشاه وعده ها ، در این سیستم به سادگی نادیده گرفته می شود. وعده شروع متابولیسم در بدن ، آیا می توان با یک فنجان شکر و یک فنجان قهوه تحقق بخشید؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دارای ویتامین B بسیار کمی است که هیچ اثری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. یک سیستم سختگیرانه توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه نسخه بنویسید.

حداکثر میزان کالری که این غذا برای بدن می سوزاند 600 تا 800 کالری است. اگرچه نیاز به کالری در افراد بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها بسیار بیشتر از این دارد. اگر همان 600 تا 800 کالری را دنبال کنید ، سریع وزن خود را کاهش می دهید.

  • یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری در تعهدات روزانه این رژیم است. کالری بالا ، روز بعد کالری کم. این تغییرات باعث ایجاد شوک شدید فیزیکی می شود.
  • یکی از اثرات منفی این رژیم در طول روز تقویت احساس گرسنگی است که به طرز شگفت انگیزی بر خلق و خو ، هوشیاری و هوشیاری تأثیر می گذارد. عموی بسیار مشتاق و پرانرژی من به یک عروسک زرد تبدیل شد که به نظر می رسید آن را به اشتباه در لباس های رنگی ماشین لباسشویی انداخته است. زرد ضعیف و شکسته. برای اعصاب بسته ، عسل را نمی توان به مدت 3 دقیقه خورد.
  • از دست دادن عضلات تنفر دیگری است که با این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی ذخیره می کند و عضلات ضعیف را به عنوان انرژی می سوزاند. هنگامی که غذا پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی به ماهیچه بر نمی گردد. زیرا چربی ها با اشتیاق از شما استقبال می کنند. مخصوصاً چربی سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب زیادی از دست می دهد. این به خودی خود گلهای دیگر زیادی مانند سردرد ، سرگیجه و سرگیجه را به خود دیده است ، بنابراین در قسمت آب تأثیر می گذارد.
  • به گفته پسر عموی من ، در این مدت تمرینات و ورزش هایی نیز انجام می شد. اما او بی روح بود و به کارهای روزانه خود ادامه می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هر کجا که به این دستور نگاه کنم ، چیزی علمی نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، و من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، به خودی خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در عرض 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب ها و تلفات این رژیم انجام شد ، اما بسیاری معتقد بودند که پذیرش این سیستم و موفقیت آن. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی برای تحمل آن 15 روز داشته باشند و به آن 15 روز محدود شده و سپس رژیم عادی خود را ادامه داده اند.

اما در اصل ، مردم این رژیم زمان زیادی را صرف تجربه آثار آن نمی کنند. بنابراین بهتر است به دانش ضعیف کودک اعتماد کرده و از روشها و روشهایی که از نظر علمی تأیید شده است پیروی کنید. متخصصان در طول سالها آموزش دیده اند و خوردن چراغ ها به یک روز کمک می کند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا بسته به شرایط جسمانی شما توصیه های لازم را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه دهند.

به تدریج کاهش وزن در اصل ، پایدار است. و در اصل با کاهش وزن ، عصبانی شدن در مرکز کنترل گرسنگی در ذهن شما جواب نمی دهد. به محض اینکه یک رژیم غذایی سالم و معقول با یک میان وعده مناسب برای بدن خود ارائه می دهید ، باید تمرینات لازم و اساسی را تحت نظارت مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: غذا بدون ورزش شما را تشنه نمی کند.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا آماده هستید که بدن خود را در معرض دید قرار دهید تا در خانواده شما قابل مشاهده باشد؟ نظر شما در مورد سیستم کانادایی چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباهی مرتکب شده ام. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید