رژیم غذایی سرشار از ویتامین D و B12 ، اما کلسترول کم؟ : تغذیه


ویراستار: متأسفم که شما را اشتباه خواندم و گفتم LDL شما 190 بوده است ، من فکر کردم که این کل است. 190 LDL فقط بسیار بالا است ، اما احتمالاً لازم نیست آنقدر که فکر می کنید نگران باشید. بقیه نظرات اصلی خود را در زیر بدون کنترل می گذارم ، اما در خواندن نظر شما اشتباه کردم.

خوانده نشده: کلسترول بالا ندارید. در واقع ، با توجه به نمودارهای بسیار خوب منتشر شده توسط Nature از کلسترول بزرگ و کل مطالعه کلسترول ، کلسترول کلی بسیار خوب است و اگر کلسترول کل خود را کاهش داده باشید ، به طور کلی خطر مرگ را دارید. و منحنی گروه سنی شما بسیار عمیق است ، به این معنی که کلسترول شما می تواند به قدری بزرگ شود که تغییر چندانی نداشته باشد.

امیدوارم به حرف های من گوش دهید. این چیزی است که اختلاف کلسترول را برطرف می کند. برای مدت طولانی ، تمرکز بر بیماری قلبی بود ، که قابل درک است ، زیرا بیماری قلبی قاتل شماره یک است. اما کلسترول به دلایل زیادی در بدن شما وجود دارد و معلوم می شود که در سایر زمینه های سلامتی ، بسیار مفید است. وقتی تنها به بیماری های قلبی نگاه می کنید ، تصور اشتباهی در مورد آن ایجاد می کنید. زیرا کلسترول بر همه جنبه های سلامتی تأثیر می گذارد. و این اطلاعات جدیدی نیست ، من این را حداقل 10 یا 15 سال می دانم. اگر شما کلسترول خود را 190 تا 150 می گفتید ، بله احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دادید ، اما احتمال مرگ برای چیزهای دیگر را تا حد زیادی افزایش می دادید. وقتی کلسترول کلی و کلی را از نظر میزان مرگ و میر کلی بررسی کنید ، می بینید که کلسترول تام برای طیف وسیعی مفید است. من غذای بسیار سالمی می خورم. من سبزیجات زیادی می خورم ، و مقداری گوشت ، منابع خوب ، استراحت های سریع زیادی انجام می دهم ، استراحت خوبی دارم سعی می کنم زیر نور آفتاب قرار بگیرم ، همه چیز خوب پیش می رود. و کلسترول من همیشه بین 205 تا 255 خارج می شود و از این بابت خوشحالم ، زیرا از نظر طول عمر ، من همیشه در وسط همه چیز هستم ، که منطقی است. HDL من بالا رفته است ، تقریباً سطح HDL و LDL دارم. همینطور با همسرم افراد زیادی سر خود را به دیوار می زنند و فکر می کنند “من خوب غذا می خورم ، چرا کلسترول خود را کاهش نمی دهم؟!؟” به نظر می رسد ، در مقایسه با مرگ به هر علتی ، آنچه بسیاری از مردم آن را به عنوان کلسترول “بالا” توصیف می کنند ، واقعاً کلسترول بسیار خوب است ، اگر فکر می کنید کمترین خطر مرگ را می خواهید. این چیزی است که من می خواهم. من نمی خواهم تلاشی انجام دهم ، من هوس می کنم ، فقط برای بد مزه شدن جوانه های چشایی ، کاهش کیفیت زندگی ، و فقط تجارت X با کاهش ضربان قلب X + Y افزایش خطر مرگ به

دیدگاهتان را بنویسید