رژیم غذایی باریک Z217 ، 7 کیلوگرم باریک در 21 روز


Z217 به عنوان نازک ترین و م effectiveثرترین غذا انتخاب شده است!

ما یک متخصص بدنسازی زیبا هستیم

رژیم غذایی بدون چربی Z217 به عنوان سریع ترین و محبوب ترین رژیم غذایی بدون چربی در دو سال گذشته انتخاب شده است. یافتن نتایج مثبت برای بیش از 7500 نفر در ایران و 570 نفر در خارج از کشور (ایرانیان مقیم خارج) نشان می دهد که این سیستم باریک آزمون خود را پس داده است. شاید برای شما جالب باشد بدانید که بیش از 96 درصد از افرادی که از این رژیم استفاده می کنند ، در دوره اول (یعنی 21 روز اول) بیش از 7 کیلوگرم از وزن خود را کاهش داده اند و البته کاهش اندازه معینی ، که تا حد زیادی که او همه چیز را خوشحال می کند. این ارقام برخی از اطلاعات مثبتی است که این سیستم تاکنون داشته است و در حال حاضر افراد زیادی هستند که از رژیم غذایی Z217 استفاده می کنند و پس از 21 روز معجزه این رژیم را مشاهده خواهند کرد. البته نباید فراموش کرد که در 7 روز اول استفاده شاهد تغییراتی خواهید بود ، اما بیشتر تغییرات در 10 روز گذشته اتفاق می افتد.


لاغری رژیم غذایی Z217

رژیم غذایی بدون چربی Z217 به طور خودکار سوزاندن چربی در بدن شما را معکوس می کند. تنور به این معنا نیست که بدن شما داغ است و احساس گرما می کنید. این بدان معناست که بدن به طور خودکار شروع به استفاده از ذخایر چربی می کند تا از آن برای دریافت انرژی مورد نیاز در فعالیت های روزانه استفاده کند.

رژیم غذایی Z217 اساساً مصرف کربوهیدرات و قند را کاهش می دهد. شاید بپرسید کربوهیدرات ها و قندها چه ارتباطی با کاهش وزن دارند؟ نکته کلیدی اینجاست. بدن ما با خوردن کربوهیدرات ها و قندهایی که در طول روز می خوریم انرژی می گیرد. هنگامی که از این مواد به طور گسترده استفاده می شود ، بقیه به صورت چربی بدن ذخیره می شود.

کاری که این غذا برای بدن شما انجام می دهد حذف یا کاهش منابع کلی بدن است که از آن برای انرژی استفاده می کند. در این حالت ، بدن باید به چربی ذخیره شده و چربی های سالم که در طول غذا میل می کنید ، برود تا انرژی خود را تأمین کند.

به یاد داشته باشید که اگر چربی ها سالم باشند (مانند روغن نارگیل یا روغن گردو مانند بادام و …) بدن آنها را ذخیره نمی کند و همه آنها را نمی خورد.

نکته جالب در مورد رژیم غذایی Z217 این است که سطح قند خون را تنظیم می کند و اجازه نمی دهد قند خون به چربی اضافی در بدن تبدیل شود. و البته شما هرگز گرسنه نخواهید ماند.

من آنقدر به شما قول می دهم که نمی توانید غذا را بچشید و قبل از اتمام غذا کاملاً سیر می شوید. این خوب نیست! شما همیشه سیر هستید و به راحتی می توانید وزن و اندازه خود را کاهش دهید.


روی دکمه زیر کلیک کنید تا دستور غذا را بیابید یا به متخصص زیبایی WhatsApp وصل شوید.


لاغری رژیم غذایی Z217

این سوال در واقع سوالی است که می توانم بگویم همه در ذهن دارند! در صورت رعایت رژیم غذایی ، حداقل 21 کیلوگرم در 21 روز کاهش می یابد. البته فراموش نکنید که این رژیم به طور خاص برای فرم بدن شما طراحی شده است. علاوه بر رژیم غذایی ، با توجه به برنامه ورزش های سبک و فعالیت هایی که هر روز انجام می دهید ، به احتمال زیاد بیش از 7 کیلوگرم وزن و اندازه خود را در این مدت کاهش می دهید. از نظر کاهش سایز ، من به شما قول می دهم که در پایان رژیم لاغری Z217 ، باید خرید لباس جدید یا پایین آوردن لباس فعلی خود را در نظر بگیرید. پیشنهاد می کنم فایل صوتی زیر را گوش دهید.

روی دکمه زیر کلیک کنید تا دستور غذا را بیابید یا به متخصص زیبایی WhatsApp وصل شوید.


لاغری رژیم غذایی Z217

من فکر می کنم شما مدت زیادی است که غذا می خورید و بر اساس مکالمات قبلی آن را درک کرده اید. دوره قانون 21 روز است که یکی از بهترین اصول رژیم غذایی در جهان است. اما سوال دوم اینکه آیا استفاده از این غذا مشکل است یا خیر ، باید بگویم که استفاده از این غذا سخت و گران نیست.

شما هیچ کار خاصی انجام نمی دهید یا از غذاهای خاص استفاده نمی کنید. طبق رژیم Z217 ، برنامه روزانه شما و غذاهایی که معمولاً در هر ماه می خورید به درستی طبقه بندی شده اند. نباید غذاهای خاصی بخورید و باید غذاهای دیگر (به راحتی) بخورید.


روی دکمه زیر کلیک کنید تا دستور غذا را بیابید یا به متخصص زیبایی WhatsApp وصل شوید.

لاغری رژیم غذایی Z217

رژیم غذایی Z217 بر اساس غذاهای ایرانی و غذاهای مصرفی روزانه است. دلیل این امر این است که ما ایرانی ها ، زیرا موقعیت و تاریخ جغرافیا ، طعم غذا و غذای موجود برای تهیه غذا با فردی که در اروپا یا ایالات متحده زندگی می کند متفاوت است. بنابراین ، ما از استفاده از غذاهای مبتنی بر غذاهای خارجی سود نمی بریم.

به همین دلیل تیم متخصصان زیباشم تصمیم گرفتند غذایی به سبک ایرانی طراحی کنند که هر ایرانی بتواند به راحتی از آن استفاده کرده و بهترین نتایج را به دست آورد. نتایج قابل اطمینان بودن این غذای شگفت انگیز را می توانید در فایل های صوتی نتایج ارسال شده در این صفحه بشنوید.


لاغری رژیم غذایی Z217

روی دکمه زیر کلیک کنید تا رژیم غذایی خود را همراه با پشتیبانی یک متخصص تناسب اندام زیبا 21 روزه دریافت کنید. پس از کلیک روی دکمه ، با متخصص زیبایی تماس می گیرید و علاوه بر پرسیدن سوالات در ذهن خود ، می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید و در کمتر از یک ساعت غذای خود را تهیه کنید.

اگر هنگام استفاده از رژیم غذایی Z217 سوالی دارید ، می توانید با کارشناسان تلگرام تماس بگیرید و با استفاده از دکمه س yourال خود را برای تماس با متخصصان زیبا در بسته بپرسید.

رژیم لاغری Z217 در این دو سال آزمایش خود را متوقف کرد. با این حال ، ما شرایط را در نظر گرفته ایم و اگر پس از مصرف کامل غذا ، نتیجه مثبتی دریافت نکردید ، می توانید با بازپرداخت تماس با پشتیبانی غذا درخواست بازپرداخت کنید تا پول خود را پس بگیرید.

فایل رژیم غذایی شخصی شما توسط یک متخصص واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال می شود. می توانید از فایل غذا در تلفن همراه ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود استفاده کنید.

به دلیل نتایج فوق العاده ای که رژیم به سبک 217 در دو سال گذشته داشته است ، تیم زیبا تصمیم گرفته است که این روند را تا پایان امروز به پایان برساند. 50٪ در وب سایت زیبای ما به کاربران جدید تخفیف دهید. برای دریافت غذا و از دست ندادن فرصت تخفیف ویژه امروز ، روی دکمه زیر کلیک کنید یا با شماره تماس زیر با واتساپ پیام ارسال کنید.


روی دکمه زیر کلیک کنید تا دستور غذا را بیابید یا به متخصص زیبایی WhatsApp وصل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید