روسای تشکل های دانشجویی سراسر کشور در مشهد مقدس گرد هم می آیند


شنبه ۱۱ جولای ۱۴۰۱ – ۱۰:۱۵ ب.ظ.

گنبد رزهای مرجانی بزرگ، پادشاهی خدا

تهران (پانا) – نخستین گردهمایی مدیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور امسال در روزهای یکشنبه و دوشنبه در مشهد مقدس برگزار می شود.

حسین عبادی، معاون سازمان دانش آموزی کشور در گفت و گو با خبرنگار پانا اظهار داشت: انشاءالله در روزهای یکشنبه و دوشنبه در مشهد مقدس به مدیران تشکل های دانش آموزی سراسر کشور، کارکنان متوسطه و برخی از مدیران ستادی تسلیت می گوییم.

وی در راستای اهداف برگزاری این همایش گفت: به دنبال بررسی طرح های دانش آموزی ۱۴۰۱ و تمرکز بر طرح های تابستانی و حوزه های اجرایی آن هستیم. چون الان بعد از دو سال واقعاً به بحث اوقات فراغت توجه داریم و از این نظر خیلی مهم است که این پروژه ها با کیفیت خوب ارائه شوند.

عبادی افزود: این نشست فرصت مناسبی برای بررسی مشکلات و چالش های موجود در مسیر اجرای پروژه ها و یافتن راه حل با تفکر گروهی و عقل سلیم است.

معاون وزیر در سازمان دانش آموزی کشور گفت: در همایش مشهد فرصت ویژه ای به دولت ها داده شد تا دغدغه ها، مسائل، دیدگاه ها و نظرات خود را بیان کنند.

وی تاکید کرد: نشست مدیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور فرصت مغتنمی است تا پروژه هایی که تجربیات مفید و موفقی داشته اند با دیگران به اشتراک بگذاریم.

عبادی بیان کرد: البته مقررات محلی همیشه دغدغه ماست و دولت ها این فرصت را دارند که بر اساس قلمرو خود و کشورشان ابتکارات را برنامه ریزی و اجرا کنند.