انبساط ۱۵ درصدی صادرات کالاهای ایران به بازار اوراسیا


اوراسیا

تهران (پانا) – مدیرکل همکاری های در سراسر جهان گمرک اجتناب کرده اند افزایش ۱۵ درصدی صادرات کالاهای ایران به بازار اوراسیا در سال قبلی خبر داد.

به گزارش صداوسیما، حسین کاکی همراه خود خاص اینکه اتحادیه اوراسیا اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۰ همراه خود حضور ۵ ملت تحریک کردن به زحمت کشید، افزود: ایران نیز در سال ۲۰۰۹ تفاهم نامه ۳ ساله ای را برای همکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبادلات تجاری همراه خود این اتحادیه امضا کرد.

حسین کاکی روسیه را بهترین همدست تجاری ایران {در این} اتحادیه برشمرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: کل کمیت مبادلات تجاری همراه خود اتحادیه مالی اوراسیا در ۱۱ ماهه سال قبلی بالغ بر ۵ میلیارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۴ میلیون دلار در مقابل همراه خود سال ۹۹ همراه خود ۲ میلیارد دلار {بوده است}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۷۰ میلیون دلار، ۶۹ نسبت افزایش داشته است.

وی مجموع صادرات ایران به اعضای اتحادیه مالی اوراسیا را حدود عالی میلیارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۷۰ میلیون دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیت واردات را بیش اجتناب کرده اند ۴ میلیارد دلار عنوان کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: در سال ۱۴۰۰ صادرات کالاهای ایرانی افزایش کشف شد. حدود ۱۵ نسبت نسبت به مدت درست مثل سال در گذشته.

کاکی افزود: ایران در زمینه محصولات کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نباتی به روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، ارمنستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلاروس صادرات دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالاهایی مشابه با گندم، جو، ذرت، نهاده های دامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات {مورد استفاده در} ساخت را وارد می تدریجی.

مدیرکل همکاری‌های گمرکی جمهوری اسلامی ایران همراه خود ردیابی به انتقاد متخصصان مالی مبنی بر روسیه بودن این اتحادیه، افزود: همراه خود ملاحظه به تمایل هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها اجتناب کرده اند جمله غرب آسیا برای عضویت {در این} اتحادیه، کشورهای عضو اجتناب کرده اند جمله ایران در بلندمدت بیشترین درآمد را خواهند برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی می‌رود جریان‌های تجاری اجتناب کرده اند غرب، اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا به شرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب آسیا، هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین تنظیم تدریجی.

حسین کاکی در شکسته نشده دانستن درباره مشکلات اولین ایران برای عضویت در اتحادیه اظهار داشت: ضرر بی نظیر ما در صادرات کالا به اتحادیه مالی اوراسیا، صدور شهادت دادن مبدا بود کدام ممکن است تاکنون اکثر آنها برطرف شده است. مشکل دوم عدم {اطلاع رسانی} درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافی اجتناب کرده اند توانمندی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمندی های استانداری های ملت در بخش ساخت کالایی است.

عضویت در گروه های مالی دروازه ای به سوی جهانی شدن اقتصاد است

مشاور امور بین الملل را انتخاب کنید و انتخاب کنید قراردادهای تجاری گروه بهبود خرید و فروش علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است ایران تمایل شخصی را برای چسباندن به گروه خرید و فروش جهانی ادعا کرده است.

محمدی سیدی افزود: همراه خود عضویت ایران {در این} گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر گروه‌های مالی بین‌المللی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریب دادن سرمایه‌گذاری خارجی به موجود در ملت، الگو ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقبا ملت جذاب‌تر می‌شود.

وی همراه خود ردیابی به نوک مدت عضویت ایران در گروه همکاری های اوراسیا به همان اندازه آبان ماه اظهار داشت: مذاکرات اجباری برای از سرگیری این مدت در جاری انجام است.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/