رسانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خبرنگاران ایتالیایی: محرومیتی در پیش بینی فوتبال ایران است


رسانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خبرنگاران ایتالیایی: محرومیتی در پیش بینی فوتبال ایران است

بر مقدمه مطالعات گالن خوب رسانه ایتالیایی مدعی شد کدام ممکن است این حادثه در محیط تفریحی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان در مشهد رخ داد کدام ممکن است در آن ۲۰۰۰ زن در حین تهیه بلیط حق ورود به ورزشگاه اجازه حق ورود به ورزشگاه را نداشتند.

ایران پیش اجتناب کرده اند این در سال ۲۰۱۹ اجتناب کرده اند سوی فیفا اخطاری برای لغو ممنوعیت حضور خانمها در استادیوم‌های فوتبال اکتسابی کرده بود.

محرومیتی در پیش بینی فوتبال ایران است

دی مارتزیو، خبرنگار سرشناس فوتبال، ادعا کرد کدام ممکن است فیفا در جاری تجزیه و تحلیل بردن ایران اجتناب کرده اند جام جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتادگی خدمه سراسری فوتبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید باشگاهی ایران است.

همراه خود ملاحظه به تکرار این ماجرا، مهرداد سراجی (عضو هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایران) در توییتر نوشت کدام ممکن است خبرهای آزار دهنده ای اجتناب کرده اند AFC را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیفا شنیده است.

دردسرساز‌ترین مجازاتی کدام ممکن است می‌توان برای فوتبال ایران در تذکر گرفت، بردن اجتناب کرده اند جام جهانی ۲۰۲۲ است، تورنمنتی کدام ممکن است ایران مدت‌ها جای شخصی را در آن محافظت کرده است.

اگر این {اتفاق بیفتد}، اجتناب کرده اند تذکر تئوری این امکان موجود است کدام ممکن است فیفا گزینه داشته باشد ایران را همراه خود بالاترین رتبه در کلاس بندی شخصی متنوع تدریجی کدام ممکن است نتوانسته به جام جهانی صعود تدریجی.

در جاری حاضر، طبق فینال کلاس بندی فیفا، ایتالیا خدمه {خواهد بود}. آتزوری تعدادی از عصر پیش مقابل مقدونیه شمالی شکست خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ بازماند.

شایان اشاره کردن است زنانی کدام ممکن است بلیت روز تفریحی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان را خریداری کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مسابقه حضور داشتند، اجازه حق ورود به ورزشگاه را نداشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت ها {در این} ورزشگاه رها شدند.

انگیزه از واقعی این امر خاص نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند تجمع تماشاگران در برابر این ورزشگاه، مشتریان آنها را اجتناب کرده اند ورزشگاه سطح کردند.

فاجعه چشمان اشکبار هواداران فوتبال ساعت ۱۶:۳۰

انتهای پیام

ترس ایرانی ها چیست؟
همین جا را ظاهر شد کنرژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/