راه های تعمیر بوی خطرناک دهان در ماه مبارک رمضان


دورمان بادهان درر روضه دری

تهران (پانا) – در ماه رمضان اشخاص حقیقی زیادی اجتناب کرده اند بوی خطرناک دهان مبارزه کردن می برند کدام ممکن است {در این} گزارش راهکارهایی برای رهایی اجتناب کرده اند این ضرر راهنمایی شده است.

به گزارش همشهری اینترنت، رمضان فرصتی است برای مسلمانان برای روزه تکل، عبادت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاکسازی روح را انتخاب کنید و انتخاب کنید جسم اجتناب کرده اند آلودگی ها. روزه داری فواید بدنی زیادی دارد، اجتناب کرده اند جمله افزایش فشار خون، قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول. با این حال یکی اجتناب کرده اند مشکلاتی کدام ممکن است روزه داران در ماه رمضان همراه خود آن مواجه هستند بوی خطرناک دهان است. در زیر می خواهیم دلیل برای بوی خطرناک دهان در ماه رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه های تعمیر آن را بدانیم.

چه چیزی باعث بوی خطرناک دهان تبدیل می شود؟

بهداشت نامناسب دهان: تجمع پلاک باکتریایی یکی اجتناب کرده اند توضیحات بوی خطرناک دهان، پوسیدگی دندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری لثه است.

پروتزهای مصنوعی را آلوده نشده نکنید: دندان مصنوعی نیز قابل مقایسه با دندان های خالص، در صورت عدم آلوده نشده کردن صحیح ممکن است به محل انبساط میکرو ارگانیسم ها تغییر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث بوی خطرناک دهان شود.

بلعیدن دخانیات: اجتناب کرده اند جمله سیگار را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلیان.

خورده شدن: برخی وعده های غذایی قابل مقایسه با پیاز، سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی ادویه ها قابل دستیابی است باعث بوی خطرناک دهان شوند.

خشکی دهان: خشکی دهان یکی اجتناب کرده اند توضیحات بی نظیر بوی خطرناک دهان است. این ضرر {به دلیل} جریان ناکافی بزاق در دهان تحمیل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند مشکلات شایع برخی داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این برخی مشکلات بدنی است.

مشکلاتی غیر اجتناب کرده اند دهان: اجتناب کرده اند جمله مشکلات سوراخ بینی، سینوس ها هر دو مسائل گوارشی.

چرا هنگام روزه داری دهان ما بوی خطرناک می دهد؟

بزاق موقعیت مهمی در دفاع کردن اجتناب کرده اند دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش انبساط میکرو ارگانیسم ها در آن دارد. کاهش جریان بزاق در روزه داری دلیل برای بی نظیر بوی خطرناک دهان در ماه رمضان است. بعد اجتناب کرده اند صبحانه، غدد بزاقی در مدت زمان کوتاهی تحریک می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت بزاق به حالت روال باز می گردد.

چگونه اجتناب کرده اند بوی خطرناک دهان در ماه رمضان خلاص شویم؟

دندان های شخصی را به خوبی مسواک بزنید به همان اندازه پلاک اجتناب کرده اند بین برود.

اجتناب کرده اند داروها مفید در وعده های غذایی شخصی بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هوس های شخصی پیروی نکنید. میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مصرف کردن غذاهای شور، سرخ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنیری .

بلعیدن نوشیدنی های ادرار آور قابل مقایسه با چای، اسپرسو، نوشابه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر نوشیدنی های کافئین دار را محدود کنید.

سیگار نکش.

بین افطار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سحری آب فراوان بنوشید.

تعدادی از نکته برای رعایت بهداشت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندان در ماه رمضان

بهداشت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندان در ماه رمضان هیچ تفاوتی همراه خود روال بهداشت در سایر مواقع ندارد، با این حال رعایت مناسب نکات زیر ممکن است به تعمیر ضرر بوی خطرناک دهان در ماه رمضان کمک تنبل:

علاوه بر این نادیده گرفتن در گذشته اجتناب کرده اند خواب، پیشنهاد تبدیل می شود حداقل ۲ دقیقه بعد اجتناب کرده اند صبحانه مسواک بزنید.

زمانی خوب بار نخ دندان بکشید به همان اندازه چیزی بین دندان ها باقی نماند.

زبان شخصی را ۲ بار در روز همراه خود بخش نمکی زبان مسواک هر دو همراه خود خوب مسواک به صورت جداگانه مسواک بزنید.

اجتناب کرده اند دهانشویه با بیرون الکل بیشترین استفاده را ببرید.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/