راه اندازی کمپین «چه گناهی آنها را کشت» و پیگیری جنایات رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی.


پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۲:۱۸

عملادنیه بیست و یکمین اردوی کیشوری دانش اموزان پسر عشایر

تهران (پانا) – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شهادت بسیاری از کودکان فلسطینی از تلاش این وزارتخانه برای محکومیت و انعکاس جنایات اخیر دولت بیت المقدس خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش درباره جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار کودکان خردسال در غزه گفت: وقتی این جنایات را محکوم می کنید، وزارت آموزش و پرورش معتقد است که هدف از این جنایات کشتار کودکان در غزه است. . او در آخر عمر این غذا را انجام می دهد.

وی افزود: ما اقدام رژیم صهیونیستی در کشتار این همه کودک بی گناه را محکوم می کنیم و به همین دلیل کمپین «چه گناهی را کشتند» را راه اندازی کردیم و خدا رحمت کند این موضوع را به جامعه جهانی منعکس خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که حمله حکومت شوونیستی غزه از روز جمعه ۲۳ مردادماه آغاز شد تا اینکه ساعت ۱۱:۳۰ شامگاه یکشنبه ۲۵ مردادماه آغاز شد که سازماندهی و جنبش جهاد اسلامی فلسطین آغاز شد. با اعلام آتش بس، حداقل ۴۳ فلسطینی از جمله ۱۶ کودک به شهادت رسیدند.

دولت قدس قرار است در تمام حملات به نوار غزه کودکان را در اولین اهداف خود بکشد، بنابراین در جنگ مه ۲۰۲۱ از میان ۲۳۲ شهید فلسطینی، ۶۵ نفر از آنها کودک هستند. علاوه بر این، وزارت اطلاعات فلسطین در گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی سالانه بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کودک فلسطینی را می گیرد.