راهی سریع برای درمان بی خوابی


روغن ل بنفشه

تهران (پانا) – گیاه بنفشه حاوی موسیلاژ چسبناک و رطوبت است که در برابر سرطان ها و خشونت صدا موثر است بنفشه در درمان آسم و بیماری های ناشی از گرما و خشکی نیز موثر است.

به گزارش سادآنلاین، محمدی درباره تاثیرات استفاده از گل بنفشه در درمان بی خوابی از دیدگاه طب سنتی گفت: ظاهر گیاه آبی خنک تر است، رطوبت است. اگر بی خوابی ما ناشی از خشکی مغز، گرما باشد. و خشکی مغز.اگر می توان از بنفشه برای درمان بی خوابی استفاده کرد، اگر به حال انسان نگاه کنیم باید آن را درمان خوبی دانست.

وی با اشاره به اینکه خشکی مغز منجر به بی خوابی می شود، افرود خاطرنشان کرد: به هر حال اگر رطوبت مغز کم شود، بی خوابی افزایش می یابد. کاهش رطوبت مغز ناشی از اسهال به دلیل روزه داری طولانی مدت، رژیم غذایی نامناسب، تحریک پذیری مداوم و نارسایی بیش از حد کبد است.

خواب شبانه و خواب زیاد باعث لیز شدن پوست می شود

این متخصص طب سنتی گفت: یک شب کاری طولانی و بیداری زیاد باعث خشکی مغز می شود همچنین خواب زیاد باعث فعالیت مشابه در بدن می شود؛ افرادی که فعالیت بدنی زیادی دارند. و یا کار در جلوی فر پخت نیز پوست خشک دارند.

وی توضیح می دهد: زمانی که مغز هنوز فعال است و تزریق می شود گرما ایجاد می شود و این گرما منجر به از دست دادن رطوبت می شود که در نهایت باعث خشک شدن مغز می شود، مغز دچار بی خوابی می شود. در افراد ایجاد می کند.

وی تاکید کرد: تمام شرایطی که منجر به کاهش رطوبت در مغز می شود باعث بی خوابی می شود و گیاه آبی برای همه بیماری هایی که پایه آن خشک است مفید است.

محمدی درباره سایر خواص آبی نیز گفت: این گیاه برای بیماری های پوستی مانند خارش، خشکی و التهاب پوست بسیار موثر است، بنفشه حاوی موسیلاژ چسبناک و مرطوب کننده است که در برابر سرطان ها و خشونت صدا موثر است و از بنفشه نیز می توان استفاده کرد. در درمان آسم و بیماری های ناشی از گرما و خشکی نتایج خوبی دارد.

استفاده از چای آبی در درمان بی خوابی موثر است

وی درباره روش استفاده از گیاه آبی خاطرنشان کرد: این گیاه را می توان به عنوان روغن یا کرم برای بیماری های پوستی استفاده کرد و به صورت الکل و شربت شربت آن در بازار موجود است و از این شربت برای مشکلات روده استفاده می شود. و سرفه آبی را می توان با چای برای درمان بی خوابی نیز استفاده کرد.

درمان سرطان با استفاده از رنگ آبی

این داروساز می گوید: برای درمان بی خوابی استفاده از رنگ آبی یک یا دو بار در روز توصیه می شود، اما برای بیماران سرطانی باید هر ۸ ساعت یک بار استفاده شود.