راهنمای منابع اختلالات خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH Chan در هاروارد ، 9 Americans از آمریکایی ها – حدود 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود دچار سوء تغذیه می شوند.

در حالی که این عدد قبلاً هشداردهنده بوده است ، فقط بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلالات متعدد غذا خوردن را شامل می شود.

وقتی غذای مختلط را وارد گفتگو می کنید – رفتارهای منفی که اغلب مقدمه ای برای سوءتغذیه است – اعداد و ارقام به سرعت افزایش می یابد.

سهان توسط است این مجله ، با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل ، پیشنهاد می کند که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 ساله عادت های غذایی ضعیفی را گزارش می کنند.

طبق نظرسنجی ، این بدان معناست که آنها “اجازه افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به رژیم غذایی یا بدن خود را می دهند.”

باز هم ، این رفتارهای مخلوط اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته می شود. آنها را نباید از نظر نتایج احتمالی سرتاسری دست کم گرفت.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، ناتالی ولش ، MS ، سیستم غدد درون ریز MS ، توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مخرب هستند زیرا می توانند اساساً روی هر سیستم بدن تأثیر بگذارند و باعث از بین رفتن جسمی و روحی آنها شوند.” ”

زنی هنگام غروب از پنجره به بیرون نگاه می کند.

بر اساس گزارش هاروارد در بالا ، سالانه تعداد بیشتری از افراد به دلیل سوء تغذیه نسبت به سایر بیماری های روانی جان خود را از دست می دهند و 10200 نفر نیز بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمی که ممکن است با رژیم غذایی نامناسب همراه باشد عبارتند از: افزایش وزن ، عادات نامنظم روده ، تشنج و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل درگیر شدن با وزن ، کالری یا کربوهیدرات ها تا زمانی که اولویت آن نسبت به سایر فعالیت ها باشد. مشغول اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت های شدید غذایی ؛ یا کناره گیری از فعالیت های غذایی مرتبط با جامعه.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتاری باشد که با اختلالات خوردن مرتبط است.

برای لیست کامل ، لطفاً این مقاله را در کلینیک کلیولند بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتارها را از خود نشان می دهید ، لطفاً آنها را به یک متخصص بهداشت معرفی کنید.

در Beachbody ، هدف ما این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و پربارتری داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید ، بله ، ما می خواهیم شما نسبت به فردی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا فردی که برای او اهمیت قائل هستید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، رژیم غذایی یا ورزش خود را نشان می دهد ، در اینجا چند منبع وجود دارد. امید می تواند کمک کند

انجمن ملی تغذیه (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، می توانید از وب سایت انجمن ملی اختلالات غذایی (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، یک ابزار تشخیصی و پشتیبانی رایگان یا کم هزینه را خواهید یافت.

Krista Maguire ، RD ، CSSD ، مدیر تغذیه Beachbody ، می گوید: “اگر نیازی به احساس بیماری ندارید ، اما احساس می کنید رابطه خوبی با غذا ندارید ، این مکان خوبی برای شروع است. شما باید موقعیت خود را بررسی کرده و تعیین کنید. ”

مگوایر افزود: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که نگران آن هستید ، می توانید از این منبع برای انتشار چیزی برای نشان دادن استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و غذا

یافتن تیم مناسب متخصصان برای کمک به شما – که تیم مختلط نامیده می شود – مهم است.

ارائه دهنده خدمات درمانی شما می تواند در مشاوره یا درمان به شما کمک کند.

شما می توانید با استفاده از ثبت نام متخصص رژیم درمانی (RD) آکادمی تغذیه و غذا ابزار “یافتن متخصص”.

پس از وارد کردن کد پستی خود ، حتماً روی منوی کشویی “Special” کلیک کرده و “Eating defects” را انتخاب کنید.

هویت هایی مانند Certified Eating Disorders Specialist (CEDS) یا Certified Eating Disorders (CEDRD) تضمین می کند که فرد متخصص در سایت است ، اما نیازی نیست که جستجوی خود را محدود کنید.

بسیاری از RD های فاقد این تشخیص هنوز در این زمینه آموزش دیده اند.

ولش می گوید: “من می گویم گرفتن متخصص متخصص تغذیه که متخصص سوء تغذیه است و کار به صورت فردی موثرترین مکان برای شروع است.” ”

مگوایر می افزاید: “احساسات شخصی مهم است زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند.”

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و بیماریهای مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت از افراد خاصی (LGBTQ +، بزرگسالان ، بزرگراه ها و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و بیماریهای مرتبط (ANAD) این شبکه گروه های پشتیبانی مختلفی را ارائه می دهد.

ولش توضیح می دهد که به دست آوردن حساسیت اجتماعی می تواند پشتیبان بزرگی برای افرادی باشد که از سوء تغذیه رنج می برند.

او می افزاید: “اینکه بتوانیم دور هم جمع شویم و داستان ها ، مبارزات ، موفقیت ها و غیره را با دیگران که تجربه مشابهی دارند به اشتراک بگذارم ، می تواند قدرت بخش باشد.”

رکورد بازیابی

آبکا رکورد بازیابی این یک همراه عالی برای سفر بهبودی شما است.

با فهرست غذاها ، برنامه های غذایی ، مفاهیم ، استراتژی های سازگاری ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان یک خودیاری یا یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات برای صحبت با تیم درمان شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه می تواند رژیم غذایی شما را مرور کرده و بازخورد به شما بدهد یا روانپزشک شما می تواند یادداشت های آخرین جلسه شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به درمانگر یا RD مراجعه می کنید ، می توانند در این مرکز با شما تماس بگیرند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای مدیریت مسیر بهبودی شما استفاده کند.”

اختلالات خوردن: اختلالات خوردن

در نهایت ، اگر یکی از این منابع با شما صحبت نمی کند ، اختلالات خوردن: اختلالات خوردن این وب سایت لیستی جامع از منابع پشتیبانی مکمل های غذایی را ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر یک اختلال خوردن یک چالش است که نیازی به انجام آن به تنهایی نیست – و برای بهبود واقعاً ، نیاز به تلاش گروهی است.

اگر شما یا شخصی که به آن علاقه دارید ممکن است با شما مشکلی داشته باشد ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت کند و ارائه دهنده خدمات درمانی شما را به بحث و گفتگو برساند.

دیدگاهتان را بنویسید