رئیس جمهور همچنان می خواهد دولت را به مردم بسپارد


شورای دولتی آموزش و پرورش

تهران (پانا) – وزیر کشور گفته است که بدون واگذاری دولت به دولت، کار دولت آماده سازی است نه پاسخگویی به مطالبات، بلکه دولت باید تسلیم مردم شود.

احمد وحیدی در همایش حکمرانی مردمی در حوزه عدالت و حکومت داری که صبح امروز در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و مرکز مطالعات راهبردی ریاست جمهوری برگزار شد، اظهار داشت: در تطبیق پذیر یا غیر قابل یافتن اطلاعات نمی توان یافت. مردم برای مسئولان یا … حرف سیاسی نیستند و آنچه به مردم دنیا گفته می شود با آنچه در جمهوری اسلامی گفته می شود فاصله زیادی دارد.

وزیر کشور همچنین گفت: مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی با مردم سالاری بین‌المللی بسیار متفاوت است، بنابراین بحث عدالت و حاکمیت مطلوب است و لذا خواست واقعی است و این خواست در گفتمان جمهوری اسلامی ظاهر می‌شود. “

وحیدی می‌گوید: باید بفهمیم که عدالت مردم به دنبال چه چیزی است، بنابراین باید بدانیم که وضعیت چگونه خواهد بود، به نظر من باید به این موضوعی که در جریان است نگاه کرد.

وی افزود: باید در عرصه های مختلف به عنوان مثال در مبانی بنیادی بدنه اجتماعی، راه پیشرفت را باز کرد. کسانی که به پیشرفت کشور معتقدند در این دو دسته هستند. اعتماد به نفس و عدم اعتماد به نفس دشمن. به نظر من، کسانی که به ایالات متحده اعتماد دارند، به پیشرفت اعتقاد ندارند، و کسانی که به پیشرفت اعتقاد ندارند، به عدالت و حکومت اعتقاد ندارند.

چرا این روزها صدای سلبریتی ها به گوش می رسد، صدای مردم باید شنیده شود تا کشور آباد شود.

وزیر کشور با بیان اینکه باید از داخل با آمریکا مرز داشت، گفت: گروه ها یا گروه ها با آمریکا مرز ندارند و دشمن به پیشرفت کشور اعتقادی ندارد بنابراین اگر می خواهیم جلو برویم. تحت کنترل آمریکا و جهان نروید.

وحیدی ادامه می دهد: برای اینکه صدای افراد و مردم زمینه ساز پیشرفت ملت شود، باید این زبان های پراکنده را جمع کرد، زبان آنها را گفت، زیرا امروز صدای سلبریتی ها، صدای مردمی که باید پیشرفت کشور را می شنیدند.

وی گفت: کسانی که قصد رفتن به غرب و اعزام به غرب را دارند، خط پوسیده را گرفته و گلوله و خمپاره را متوقف کرده و در افغانستان، عراق، اوکراین و فلسطین بازرسی کردند.

وزیر کشور که به انقلاب و جنگ بزرگ ایران اشاره می‌کند، همچنین گفت: آمار کشته‌ها، تمام درخواست‌هایی که از دولت وارد شده، مردم را محروم می‌کند، دولت باید تسلیم مردم شود که سران نباید تسلیم شوند. به دولت واگذار شود.»

وحیدی خواستار عدم گسترش دولت شد و گفت: نقش دولت ساماندهی است نه پاسخگویی به نیاز، بلکه اداره مردم است، بنابراین سه مولفه دولت بر دولت، دولت برای انسان است. و مردم بر روی مردم برای پیاده سازی.

دولت باید کشور را اداره کند نه وزارت

وزیر کشور گفت: باید از قدرت مرکزی و مرکزی دور شویم و این ساختار دولت سیزدهم است و تصور این است که دولت باید کشور را اداره کند نه ستاد تا کنترل به مردم برگردد. ..”

صندوق توسعه استان باید احیا شود

وحیدی در سخنانی درباره صندوق توسعه استان ها گفت: دولت می خواست با ایجاد این صندوق اختیارات لازم را به دولت ها بدهد تا دولت بتواند مردم را در آن مدیریت کند اما این پول توسط مجلس از بودجه حذف نشده است. اما این موضوع باید برطرف شود.» برای دور شدن از مرکز.

وزیر کشور گفت: تمایل رئیس جمهور برای ایجاد حکومت مردمی و قصد وی برای واگذاری دولت به مردم به دلیل اینکه چهره رئیس جمهور یک چهره مردمی است، این درست است نه دروغ. بنابراین نباید همه چیز به دوش دولت بیفتد، بلکه بگذاریم خود مردم با کمک سازمان های اجتماعی این کار را انجام دهند، فقط دولت باید رسیدگی کند.

وحیدی بیان کرد: امروزه اکثر بنگاه های ملی اعم از لوازم خانگی و غیره توان رقابت جهانی را دارند و با حمایت مردم باید سریعتر به سمت مردم برویم تا کشور با سرعت بیشتری پیش رود. ” اتفاق خواهد افتاد.