دو آتش نشان در حین اطفای حریق در خیابان شوش مصدوم شدند


یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۹:۲۵

حریق - آتش

تهران (پانا) – سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مصدومیت دو آتش نشان حین اطفای حریق یک انبار در جاده شوش خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: ساعت ۱۶:۳۸ امروز یک مورد آتش سوزی در بندرگاه در خیابان شوش، خیابان تختی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و ایمنی تهران ارسال شد که بلافاصله پس از آن چهار ایستگاه آتش نشانی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تهران ارسال شد. محل با وسیله نقلیه آبی و ماشین مجهز به تجهیزات تنفسی.

وی ادامه داد: با فرض اینکه ایستگاه شماره ۹۱ بسیار نزدیک به سایت باشد، ایستگاه اول در کمتر از یک دقیقه به محل می رسد و سایر ایستگاه ها دیرتر می رسند.

ملکی گفت: محل حادثه گاراژی با سقف مسطح محصور در انبارهای کوچک و بزرگی بود که تعدادی خالی و تعدادی پر از کالا بود. در محوطه بیرونی این گاراژ حدود ۲۰۰ متر کاغذ باطله و مقوا در حجم زیاد با فلزات ریز و بدون مقاومت پوشیده شده بود. اینجا آتش سوزی است، بخشی از انبار هم در آتش است، ببینیم آتش از کجا شروع شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان از چند طرف کار را آغاز کردند و قسمتی از سقف ها ریزش و ریزش کرد که برای آتش نشانان با مشکل مواجه شد. در حال حاضر با انجام اقدامات کنترلی مناسب، آتش خاموش شده و عملیات بررسی و نگهداری از محل نیز ادامه دارد.

وی افزود: دو آتش نشان مصدوم شدند که برای رسیدگی به وضعیت آنها به اورژانس اعزام شدند.