دشمن به دنبال تضعیف و تغییر باورها و آداب و سنن ماست


پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۴:۴۳

سیاره

تهران (پانا) – دومین هماهنگ کننده ارتش گفت: دشمن در تلاش است به مرور زمان باورها و آداب و رسوم و ارزش های ما را تضعیف و تغییر دهد.

به گزارش روابط عمومی، امیر دریادار حبیب الله سیاری دومین فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از نمایشگاه فعالیت های قرآنی، فرهنگی، تبلیغی، رسانه ای و خانوادگی معاونت سیاسی ستاد ارتش گفت: هدف دشمن از جنگ ساده کنترل باورها و عقاید مردم به ویژه جوانان کشورمان ساده است، می‌گوید: دشمن سعی دارد به مرور زمان باورها و فرهنگ و فرهنگ ما را تضعیف و تغییر دهد. .

وی همچنین گفت: برنامه سیاسی در شرایط امروز و مقابله با جنگ ساده دشمن بسیار سخت، موثر و پرهزینه است، بنابراین برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی با کیفیت و محتوای بالا برای جذب و اثرگذاری ضروری است. در جامعه هدف به ویژه جوانان

هماهنگ کننده دوم ارتش همچنین گفت: برای مقابله با هجمه عمومی فرهنگی دشمن باید از راه توسعه و تقویت تفکر سیاسی با در اختیار قرار دادن افراد فهیم و خیر با ابزار مناسب حمایت و حمایت کرد. ما معتقدیم با دلسوزی و اتحاد در جنگ ساده امروز با دشمن پیروز خواهیم شد.

وی با قدردانی از کار و فعالیت معاونت سیاسی ستاد ارتش در سال ۱۴۰۰ گفت: جایگاه ستاد ارتش جایگاه بسیار مهمی است بنابراین نظر سیاسی این ستاد نیز جایگاه مهمی است. الحمدلله شاهد رشد بسیار خوبی در سطوح مختلف کاری در این بخش هستیم که باید با حمایت سیستم فرماندهی به توسعه ادامه دهیم و ادامه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین احمد دهدار رئیس معاونت سیاسی ستاد ارتش ضمن تشکر از حمایت های فراوان دریادار دریادار سیاری در پیشبرد سیاست برنامه ای و عملکرد این ستاد، گزارشی را برای اکثریت ارائه کرد. . آثار مهم این دفتر در سال ۱۴۰۰ شمسی.