دسر ریکوتا وانیلی – وبلاگ اصل العمل مفید


این دسر سرراست ریکوتا تنها همراه خود سه ماده مناسب تبدیل می شود. می توانید آن را برای عجله به صورت دستی هم بزنید هر دو اجتناب کرده اند غذاساز بیشترین استفاده را ببرید.

بسته به شیرین کننده ای کدام ممکن است استخدام می کنید، ممکن است کربوهیدرات کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتو نیز باشد. چندین روز در یخچال به خوبی نگهداری تبدیل می شود.

دسر ریکوتا در فنجان های شیشه ای کوچک همراه با قاشق سرو می شود.

ممکن است منصفانه دندان شیرین فوق العاده رام نشده دارم. جدای اجتناب کرده اند امتحان شده برای کشتی همراه خود آن، ممکن است زرادخانه ای اجتناب کرده اند اصل العمل های فوق العاده سرراست را تحمیل کرده ام کدام ممکن است ممکن است او را با بیرون خراب کردن بیش از حد آرام تدریجی. 😂

این دسر خوش ذوق ریکوتا یکی اجتناب کرده اند این دستورهاست. خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک وانیلی-عسلی برتر دارد. مثل مصرف کردن فیلینگ چیزکیک با بیرون پخت است! {به خودی خود} a فوق العاده است، وقتی همراه خود توت های معاصر روی آن قرار خواهد گرفت، حتی بیشتر است.

گزاف گویی به:

اجزا

برای تهیه این دسر خوش ذوق ساده به بعضی ماده آسان خواستن دارید. ابعاد گیری های از واقعی در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر اشاره کردن شده است. در همین جا منصفانه نمای عمومی اجتناب کرده اند آنچه ممکن است خواستن دارید معرفی شده است شده است:

چسبناک ریکوتا: {در این} اصل حتما باید اجتناب کرده اند چسبناک پرچرب بیشترین استفاده را ببرید. ریکوتا کم چرب به صورت جداگانه اجتناب کرده اند تذکر سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس خیلی خوشایند نیست.

شیرین شدهمی توانید اجتناب کرده اند عسل، استویا هر دو منصفانه شیرین کننده پودری با بیرون قند بیشترین استفاده را ببرید. برای بهتر از احساس، اجتناب کرده اند پودر شیرین کننده بیشترین استفاده را ببرید، ۹ گرانول – بحث زیر را ببینید.

عصاره وانیل: اجتناب کرده اند عامل دقیق بیشترین استفاده را ببرید – عصاره وانیل خالص – ۹ داروها سبک دهنده مصنوعی.

جهت ها

مناسب کردن این دسر ریکوتا فوق العاده سرراست است! فقط هر سه ماده را در یک واحد غذاساز حدود ۲ دقیقه پردازش کنید، سپس ترکیب کردن را منصفانه ساعت در گذشته اجتناب کرده اند سرو در یخچال بگذارید.

نتیجه فوق العاده خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای است! باورش دردسرساز است کدام ممکن است برای حضور در چنین نتایج شکوه کار به سختی اجباری است.

کلاژ عکس مراحل ساخت ریکوتا را نشان می دهد.

توصیه تخصصی

اصرار می کنم این دسر را زودتر تهیه کنید. سپری کردن تعدادی از ساعت در یخچال باعث تبدیل می شود سبک ها همراه خود هم مخلوط کردن شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس آن نیز افزایش یافته را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه تر شود. در گذشته اجتناب کرده اند سرو یک بار دیگر آن را هم بزنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

خواه یا نه می توانم این شیرینی را همراه خود کف دست ترکیب کردن کنم؟

آره ممکن است می توانید آن را همراه خود کف دست همراه خود همزن دستی قابل مقایسه با ممکن است در ویدیو ترکیب کردن کنید، با این حال آنقدر تمیز نخواهد بود. ریکوتا همچنان به سختی دانه دانه {خواهد بود}.

خواه یا نه می توانم اجتناب کرده اند ریکوتا کم چرب استفاده کنم؟

ممکن است آن را پیشنهاد {نمی کنم}. ممکن است سعی کردم اجتناب کرده اند ریکوتا کم چرب استفاده کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند کار نکرد. خیلی دانه ای بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ابعاد کافی خامه ای نبود. به همین دلیل به چسبناک ریکوتا پرچرب نچسبید.

خواه یا نه می توانم منصفانه مدل کم کربوهیدرات مناسب کنم؟

مطمئنا – ساده اجتناب کرده اند منصفانه شیرین کننده با بیرون قند بیشترین استفاده را ببرید. بیشتر است اجتناب کرده اند استویا (چون آن است در ویدیوی زیر انجام می دهم) هر دو منصفانه شیرین کننده پودری بیشترین استفاده را ببرید. احساس ناخوشایند آن {تضمین می کند} کدام ممکن است دسر خامه ای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ است.

اگر اجتناب کرده اند شیرین کننده گرانول (۹ پودر) استخدام می کنید، دانه ها روی احساس تأثیر می گذارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ به خوبی.

تمایز

بهتر از راه {برای تغییر} این اصل وعده های غذایی استفاده اجتناب کرده اند عصاره های سبک دهنده مختلف است. ممکن است تقریبا در همه زمان ها اجتناب کرده اند وانیل استفاده می کنم، با این حال اگر نارگیل دوست دارید، می توانید غیر از آن اجتناب کرده اند عصاره نارگیل بیشترین استفاده را ببرید.

عصاره لیمو یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند انتخاب های خوش ذوق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید به سختی منافذ و پوست لیمو ریز رنده شده را نیز همراه خود دسر شخصی ترکیب کردن کنید.

شرکت ها پیشنهادی

این دسر خامه ای توسط خودم برتر است. ممکن است عاشق سرو آن در فنجان های دسر انصافاً هستم.

علاوه بر این وقتی همراه خود طیف گسترده ای از توت های معاصر، کمپوت تمشک، خامه شکل گرفته شکلاتی، هر دو به سختی آب نبات تلخ ذوب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری آجیل دانش شده روی آن قرار دهید، برتر است.

ذخیره سازی باقی مانده

این دسر را می توانید به همان اندازه ۴ روز در یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف در بسته نگهداری کنید. در گذشته اجتناب کرده اند سرو آن را خوشایند هم بزنید.

این یکی اجتناب کرده اند آن اصل العمل هایی است کدام ممکن است غذاهای باقی مانده واقعاً سبک برتر دارند – حتی بیشتر اجتناب کرده اند معاصر.

دسر ریکوتا در فنجان های کوچک همراه با قاشق سرو می شود.

👩🏻‍🍳 ممکن است معمولا منصفانه فایل جدید هر دو {به روز} شده کشتی می کنم اصل تهیه منصفانه بار در هفته. خواه یا نه این اصل العمل ها را در صندوق پستی شخصی می خواهید؟ اشتراک، ابونمان! در در هر زمان که می توانید اشتراک شخصی را لغو کنید.

مقوا اصل وعده های غذایی

آب نبات ریکوتا.

اصل پین پست در fb اصل چاپ از جمله به کنجکاوی مندی ها

دسر ریکوتا وانیلی

منصفانه دسر ریکوتا سه ماده‌ای کدام ممکن است می‌توانید برای عجله آن را همراه خود کف دست هر دو در غذاسازتان ترکیب کردن کنید.

زمان کنار هم قرار دادن سازی۱۰ از واقعی

زمان آرامش۱ ساعت

کل زمان۱ ساعت ۱۰ از واقعی

منصفانه مسیر: شیرین

ظرف ها: آمریکایی

سهام: ۴ سهمیه ها

انرژی: ۱۴۲انرژی

جهت ها

  • داروها را در ظرف غذاساز بریزید.

  • بجوشانید به همان اندازه انصافاً یکدست شود، حدود ۲ دقیقه.

  • در گذشته اجتناب کرده اند سرو منصفانه ساعت در یخچال بگذارید.

  • در کاسه ها هر دو کاسه های دسر نوزاد ½ فنجان سرو کنید.

نظر

می توانید اجتناب کرده اند استویا هر دو منصفانه شیرین کننده پودری با بیرون قند بیشترین استفاده را ببرید. شیرین کننده گرانولی فوق العاده ریز دانه {خواهد بود}. مدل کم کربوهیدرات تشکیل ۱۰۸ انرژی و یک جفت خوب و دنج کربوهیدرات در هر وعده است. می‌توانید قابل مقایسه با ممکن است در ویدیو، شیرین را همراه خود کف دست هم بزنید، با این حال {به خاطر داشته باشید} کدام ممکن است قابل مقایسه با روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند غذاساز استفاده می‌کنید، ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف نخواهد بود. ریکوتا همچنان به سختی دانه دانه {خواهد بود}. عصاره نارگیل هر دو لیمو متفاوت های خوش ذوق ای برای عصاره وانیل هستند.

نظر های شخصی را اضافه کنید

وظیفه تخلیهمتعدد اجتناب کرده اند اصل العمل های ما کم کربوهیدرات (هر دو کتو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن هستند، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اینطور نیستند. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده تجزیه و تحلیل کنید کدام ممکن است اصل وعده های غذایی همراه خود نیازهای ممکن است سازگار شدن دارد. محصولات پیشنهاد شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتبط با بیرون گلوتن تضمین نمی شوند. دانش مصرف شده تقریبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها برای ادغام کردن الکل قند نمی شود. دانش مصرف شده بالقوه است تشکیل خطا باشد، به همین دلیل لطفاً آنها را به طور بی طرفانه تجزیه و تحلیل کنید. اصل العمل ها بالقوه است تشکیل خطا باشند، به همین دلیل لطفاً هنگام مطابقت با آنها اجتناب کرده اند ذهن سلیم بیشترین استفاده را ببرید. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند هر منصفانه اجتناب کرده اند اصل العمل های ما، شرایط استفاده ما را {به دقت} بیاموزید.

مصرف شده در هر وعده

سرویس: ۰.۲۵اصل پختن شام | انرژی: ۱۴۲انرژی | کربوهیدرات ها: ۱۰g | پروتئین: ۷g | چربی: ۸g | سدیم: ۵۲میلی خوب و دنج | قند: ۹g

منصفانه اصل وعده های غذایی را اجتناب کرده اند کف دست ندهید! ممکن است معمولا هفته ای یکبار اصل پخت جدید هر دو {به روز} شده را پست می کنم. خواه یا نه آنها را در صندوق درگاه شخصی می خواهید؟ اشتراک، ابونمان!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ در موجود است شکسته نشده بدهیم! ممکن است را در پینترست، fb، یوتیوب، اینستاگرام هر دو توییتر.رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/