اصل غذای روده ها مرغ – وبلاگ اصل العمل های مفید


روده ها‌های مرغ کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله کنار هم قرار دادن می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای منصفانه شام فوری هفته برتر هستند.

آنها را همراه خود ادویه بپاشید، ۵ دقیقه سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شام کنار هم قرار دادن است!

قلب مرغ در بشقاب تیره با یک دستمال قرمز سرو می شود.

ممکن است این اصل را بیشتر اوقات مناسب می کنم. فوق العاده سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است. علاوه بر این برای عجله کنار هم قرار دادن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای منصفانه ساعت شب پوست قدم گذاشتن برتر است.

{همه ما} اجتناب کرده اند آن لذت می بریم، علاوه بر این منصفانه جوان کوچکتر اجتناب کرده اند ممکن است، The Picky Eater. قادر نیستم بگویم سوال کردن کردم. 🙂 گوشت اندام احتمالاً منصفانه سبک اکتسابی است. ممکن است هم وقتی کودک بودم به آنها کنجکاوی نداشتم.

افزایش به:

قطعات

برای تهیه این اصل غذای خوش ذوق ساده به یک زن و شوهر ماده آسان خواستن دارید. ابعاد گیری های از محسوس در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر گنجانده شده است. در همین جا منصفانه نمای عمومی اجتناب کرده اند آنچه ممکن است خواستن دارید معرفی شده است شده است:

روده ها مرغ نپخته: یافتن آن در فروشگاه مواد غذایی های آمریکا سرراست نیست. ممکن است آن را به صورت شخصی در Whole Foods سفارش می دهم هر دو آن را وب مبتنی بر می خرم.

روغن زیتون: ممکن است عاشق تهیه شام ​​ همراه خود این روغن خوش ذوق هستم. با این حال اگر ترجیح می دهید اجتناب کرده اند روغن دودی بیشتری بیشترین استفاده را ببرید، می توانید در مقابل آن اجتناب کرده اند روغن آووکادو بیشترین استفاده را ببرید.

نمک کوشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه: در صورت استفاده اجتناب کرده اند نمک ریز، مقدار مصرفی ممکن است باید کاهش یابد.

ادویه ها: ممکن است اجتناب کرده اند پودر سیر، پودر پیاز، پاپریکا دودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره آسیاب شده استفاده می کنم.

جعفری: {برای تزئین} استفاده تبدیل می شود.

جهت ها

این اصل پخت فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست است. برخلاف روده ها گاو کدام ممکن است برای بهتر از نتیجه خواستن به پخت آهسته دارد، روده ها مرغ برای خرج کردن فوری فوق العاده صحیح است.

آنها کودک هستند، متعاقباً برای عجله کنار هم قرار دادن می شوند – ۵ به همان اندازه هفت دقیقه خرج کردن روی حرارت متداولرو به بالا، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار ممکن است تمام است. علاوه بر این در مقابل همراه خود روده ها گاو اجتناب کرده اند تذکر سبک کسل کننده تر است.

برای دستورالعمل‌های مناسب، لطفاً به مقوا اصل وعده های غذایی بروید. در همین جا سطوح اساسی موجود است:

در یک واحد کاسه غول پیکر، روده ها ها را همراه خود روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها ترکیب کردن کنید.

در یک واحد ماهیتابه غول پیکر، مدام هم بزنید به همان اندازه خوشایند بپزد. این می تواند حدود ۵-۷ دقیقه روی حرارت متداولرو به بالا اندازه بکشد.

پس اجتناب کرده اند اتمام، آنها را به بشقاب منتقل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب میوه های خوش ذوق را روی آن بریزید.

کلاژی که مراحل پخت قلب مرغ را نشان می دهد.

توصیه تخصصی

مثبت شوید کدام ممکن است روده ها ها بیش اجتناب کرده اند حد پخته نمی شوند وگرنه سکسی می شوند. وقتی {به درستی} پخته شوند، لطیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق هستند، اگر به سختی جویدنی باشند.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

مکان میتونم بخرمش؟

این نیمه سختش هست! در فروشگاه مواد غذایی های آمریکا معمولاً آنها را همراه خود قلوه پر می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینی آن اصولاً اجتناب کرده اند روده ها است. با این حال می توانید آن را در اکثر بازارهای اسپانیایی پیدا کنید.

هر دو می توانید آن را به صورت وب مبتنی بر سفارش دهید. ممکن است معمولاً آنها را به صورت وب مبتنی بر سفارش می دهم (هر دو در grasslandbeef.com هر دو در wildforkfoods.com) را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین بسته را در فریزر شخصی نگه می دارم. گاهی اجتناب کرده اند قصابان هول فودز آرزو می کنم کدام ممکن است سفارش خاصی بدهند.

خوش ذوق هستند؟

آنها قابل دستیابی است منصفانه سبک اکتسابی باشند، با این حال ممکن است آنها را آرزو می کنم. مخصوصاً وقتی طبق اصل زیر تهیه تبدیل می شود. شخصاً فوق العاده خوش ذوق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس آن برای جویدن خوب است. روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره سبک لطیف آنها را افزایش می دهد.

اگر کنار هم قرار دادن هستید گوشت طبیعی را بررسی کنید، ارائه می دهیم طرفدار می کنم این اصل آسان را بررسی کنید. خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک است، متعاقباً مقدمه خوبی برای مرکز می تنبل.

چه مدت باید آنها را بپزم؟

شخصاً ۵-۷ دقیقه روی حرارت متداولرو به بالا انصافاً صحیح است. اگر تابه خیلی جدید شد حرارت را کم کنید به همان اندازه متداولشود.

USDA می گوید کدام ممکن است آنها نیاز دارند به دمای خانه ۱۶۵ سطح فارنهایت برسند.

تمایز

ممکن است این اصل را چون آن است هست آرزو می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت آن را چون آن است نوشته شده نگه می دارم. با این حال اگر می‌خواهید اصل غذای بی نظیر را اصلاح دهید، در همین جا تعدادی از مفهوم برای شما ممکن است موجود است:

  • روده ها ها را در مقابل روغن زیتون همراه خود قیمه بپزید. آن خوش ذوق است!
  • ادویه های بیشتری اضافه کنید. گاهی به سختی آویشن خشک هر دو پونه کوهی اضافه می کنم.
  • آن را همراه خود پیاز خلال شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ بپزید.

شرکت ها پیشنهادی

ممکن است آرزو می کنم روده ها مرغ را روی برنج گل کلم سرو کنم به همان اندازه آب خوش ذوق آن را بنوشم. ممکن است علاوه بر این آرزو می کنم سبزیجات بی تجربه مشابه لوبیا بی تجربه بو داده اضافه کنم.

با این حال فوق العاده شبیه به هر نوع گوشت عکس است، متعاقباً می توانید آن را فقط همراه خود مخلفات مورد کنجکاوی شخصی سرو کنید.

ذخیره سازی باقی مانده

بقیه وعده های غذایی را می توانید به همان اندازه ۳ روز در یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف در بسته نگهداری کنید. ضمانت حاصل کنید کدام ممکن است {به آرامی}، درپوش، را در مایکروویو همراه خود امکانات ۵۰٪ خوب و دنج کنید.

قلب مرغ در ظرف تیره و با جعفری سرو می شود.

👩🏻‍🍳 ممکن است معمولا منصفانه فایل جدید هر دو {به روز} شده کشتی می کنم اصل تهیه منصفانه بار در هفته. خواه یا نه این اصل العمل ها را در صندوق پستی شخصی می خواهید؟ نمایندگی کردن! در در هر زمان که می توانید اشتراک شخصی را لغو کنید.

مقوا اصل وعده های غذایی

قلب های مرغ.

اصل پین پست در fb محتوای متنی را به اشتراک بگذارید اصل چاپ از جمله به کنجکاوی مندی ها

اصل پخت روده ها مرغ

روده ها های مرغ کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله کنار هم قرار دادن می شوند – ۵ دقیقه خرج کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شام کنار هم قرار دادن است!

زمان کنار هم قرار دادن سازی۱۰ از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۱۰ از محسوس

کل زمان۲۰ از محسوس

منصفانه مسیر: صفحه مین

ظرف ها: دریای مدیترانه

سهام: ۴ سهمیه ها

انرژی: ۲۴۰انرژی

جهت ها

  • روده ها مرغ، روغن زیتون، نمک، فلفل، پودر سیر، پودر پیاز، پاپریکا دودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره را در یک واحد کاسه غول پیکر بریزید.

  • اجتناب کرده اند منصفانه قاشق غذاخوری هر دو کف دست شخصی بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه همه عامل را همراه خود هم ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی روده ها ها را همراه خود شانه روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها بمالید.

  • منصفانه تابه غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید با کیفیت حرفه ای را به مدت ۳ دقیقه روی حرارت متداولرو به بالا خوب و دنج کنید.

  • روده ها مرغ ترشی شده را اضافه کنید. ۵ به همان اندازه ۷ دقیقه بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتب هم بزنید به همان اندازه اسپرسو ای شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند بپزد. اگر تابه خیلی جدید شد، حرارت را به همان اندازه حد متداولکم کنید.

  • روده ها ها را بین ۴ کاسه قطع کنید. آب تابه را بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود جعفری دانش شده تقویت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

نظر

مثبت شوید کدام ممکن است روده ها ها بیش اجتناب کرده اند حد پخته نمی شوند وگرنه سکسی می شوند. وقتی {به درستی} پخته شوند، لطیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق هستند، اگر به سختی جویدنی باشند. USDA می گوید کدام ممکن است آنها نیاز دارند به دمای خانه ۱۶۵ سطح فارنهایت برسند.

نظر های شخصی را اضافه کنید

پاسخگویی تخلیهمتنوع اجتناب کرده اند اصل العمل های ما کم کربوهیدرات (هر دو کتو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن هستند، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اینطور نیستند. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده بازرسی کنید کدام ممکن است اصل وعده های غذایی همراه خود نیازهای ممکن است سازگار شدن دارد. محصولات طرفدار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتبط با بیرون گلوتن تضمین نمی شوند. داده ها مصرف شده تقریبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها برای ادغام کردن الکل قند نمی شود. داده ها مصرف شده قابل دستیابی است شامل خطا باشد، متعاقباً لطفاً آنها را به طور بی طرفانه بازرسی کنید. اصل العمل ها قابل دستیابی است شامل خطا باشند، متعاقباً لطفاً هنگام مطابقت با آنها اجتناب کرده اند ذهن سلیم بیشترین استفاده را ببرید. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند هر منصفانه اجتناب کرده اند اصل العمل های ما، شرایط استفاده ما را {به دقت} بیاموزید.

مصرف شده در هر وعده

سرویس: ۰.۲۵اصل تهیه شام ​​ | انرژی: ۲۴۰انرژی | کربوهیدرات ها: ۲g | پروتئین: ۱۸g | چربی: ۱۸g | چربی های اشباع شده: ۴g | سدیم: ۶۶۸میلی خوب و دنج | اساسی: ۱g | قند: ۱g

منصفانه اصل وعده های غذایی را اجتناب کرده اند کف دست ندهید! ممکن است معمولا هفته ای یکبار اصل پخت جدید هر دو {به روز} شده را پست می کنم. خواه یا نه آنها را در صندوق درگاه شخصی می خواهید؟ نمایندگی کردن!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ در موجود است شکسته نشده بدهیم! ممکن است را در پینترست، fb، یوتیوب، اینستاگرام هر دو توییتر.رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/