در دربی چیزی جز رضایت ما را نمی برد


رضا اسدی

تهران (پانا) – رضا اسدی همراه خود ۲ گل به خبر بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به ستاره ای غیرمنتظره در دربی تغییر شود. او اظهار داشت: می دانیم کار آسانی نیست، با این حال انگیزه خوبی در بین گیمرها برای قهرمانی موجود است.

به گزارش همشهری، پرسپولیس در حالی به مصاف استقلال تهران {می رود} کدام ممکن است در سال های فعلی رفتار به روبرو شدن در جایگاه زیرین تری نسبت به رقیب دیرینه شخصی در جدول لیگ نداشته است. همه گیمرها عجیب و غریب پرسپولیس در تعدادی از روز قبل از امروز در مصاحبه های شخصی عنوان کرده اند کدام ممکن است دربی پنجشنبه فینال فرصتی است کدام ممکن است تهرانی ها می توانند امید شخصی را برای قهرمانی در لیگ خشمگین نگه دارند. ردا اسدی، هافبک پرسپولیس همراه خود تایید اینکه این یکی اجتناب کرده اند بسیار قدرتمند دیدارهای سرخپوشان {در این} فصل است، اظهار داشت: {در این} دیدار چیزی جز رضایت به انگشت نمی آوریم. اسدی کدام ممکن است در دیدار زودتر مقابل نفت مسجد سلیمان هر گلی را برای پرسپولیس به ثمر رساند در اظهار داشت وگویی به سوالات ما پاسخ خواهد داد.

بیایید تفریحی همراه خود روغن مسجد سلیمان را آغاز کنیم کدام ممکن است روز خاصی برای شما ممکن است بود. در نظر گرفته شده می کنی {در این} دیدار ۲ گل بزنی؟

مهمتر اجتناب کرده اند گل ممکن است برد پرسپولیس بود. با این حال بعد اجتناب کرده اند شکست در آبادان همراه خود شرایط سختی مواجه شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند دربی باید مسجد نفت سلیمان را شکست می دادیم. تفریحی سختی هم بود با این حال خدا را شکر آخر ۳ امتیاز را گرفتیم به همان اندازه در مکان بهتری برای تفریحی بی طرفانه باشیم. ممکن است ۲ گل زدم با این حال این حاصل امتحان شده همه گیمرها بود چون ما منصفانه گروه هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه برای دستیابی پرسپولیس می جنگیم.

ممکن است {در این} فصل تعدادی از بار روی نیمکت نگاهی به دادم. خواه یا نه این واقعا خواهید کرد را آزار می دهد؟

خواه یا نه منصفانه فوتبالیست {نمی تواند} تفریحی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راضی باشد؟ نیمکت نشینی برای هیچ بازیکنی خوشایند نیست با این حال ممکن است منصفانه شرکت کننده ماهر هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید ماهر همراه خود این امتیازات جدا بیایم. به هیچ وجه سعی نکردم روی سکو اعتراض کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به انتخاب کادر فنی احترام گذاشتم. تفریحی در پرسپولیس برای هر بازیکنی دردسرساز است. می بینید کدام ممکن است تعدادی از سالی است عده ای {در این} گروه حضور دارند با این حال بالقوه است جایگزین چندانی برای تفریحی نداشته باشند. وقتی وقت زیادی برای تفریحی ندارید، اعتراض فایده ای ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید امتحان شده کنید به همان اندازه به آنچه می خواهید برسید.

وقتی تفریحی نکردی انگیزه ات را نگفتی؟

فوتبال بخش مهمی اجتناب کرده اند اقامت ممکن است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد باید در همه زمان ها در اقامت امتحان شده کنید کدام ممکن است بجنگید. اشخاص حقیقی ضعیف ساده برای شرایط دردسرساز صحیح هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به هیچ وجه نمی خواستم انگیزه ام را اجتناب کرده اند انگشت بدهم. ممکن است دردسرساز ورزش می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها باید کنار هم قرار دادن باشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان کادر فنی انتخاب خواهد گرفت {چه کسی} تفریحی تدریجی.

خواهید کرد دیر یا زود مورد انتقاد قرار گرفته اید. بعد اجتناب کرده اند آن چه احساسی داشتید؟

در فوتبال خیلی اجتناب کرده اند گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربیان {در این} شرایط قرار می گیرند. نمی توان پیش بینی روزهای خوشایند را داشت. مهم اینجا است کدام ممکن است در روزهای دردسرساز دلخور نشوید. ممکن است نیازها بزرگی دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می دانم اجتناب کرده اند گیمرها پرسپولیس چه انتظاری دارم. تفریحی {در این} گروه عظیم سرراست نیست.

پرسپولیس در جایگاه ویژه ای قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد ۶ امتیاز همراه خود صدر جدول شکاف دارید. خواه یا نه شانسی برای دریافت کرد شدن همراه خود این شرایط دارید؟

مطمئنا قطعا داریم. ۸ مسابقه که هنوز است یعنی ۲۴ امتیاز. این کم نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید برای حضور در هدفمان امتحان شده کنیم. همه مسابقات برای ما فینال هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می دانیم کدام ممکن است سرراست نیست، با این حال انگیزه خوبی در بین گیمرها موجود است کدام ممکن است قهرمان شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران را راضی کنند.

با اشاره به مسابقه فردا صحبت کنید. خواه یا نه مشخص هستید کدام ممکن است پرسپولیس چاره ای جز برد ندارد؟

مسیر ممکن است در همه زمان ها تحمل هر شرایطی ظریف است. هر ۲ گروه جستجو در پیروزی هستند به همان اندازه هواداران شخصی را راضی کنند. این تفریحی جو خاصی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها می خواهند بهتر از کار کردن شخصی را در پایین آرم دهند. طبیعتا همراه خود ملاحظه به شرایطی کدام ممکن است در جدول داریم، محکوم به برد هستیم. این تفریحی برای پرسپولیس تفریحی از دست دادن زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت است. بعد اجتناب کرده اند این ۷ مسابقه تولید دیگری داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده باید در تمام مسابقات همراه خود هدف اصلی بالا برای کسب امتیاز امتحان شده کنیم.

احتمال اینکه برای اولین بار استقلال را شکست دهید چقدر است؟

فوتبال غیرمنتظره با این حال اجتناب کرده اند دوم ای کدام ممکن است داور سوت می زند ما ساده همراه خود ذهنیت برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده می جنگیم. ما باید این تفریحی را ببریم.

با اشاره به عوامل قوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقطه ضعف استقلال چه می گویید؟

این موضوعی است کدام ممکن است کادر فنی همراه خود ما با اشاره به آن صحبت خواهد کرد. قطعا همراه خود محبوبیت مناسب اجتناب کرده اند حریف وارد میدان خواهیم شد.

سابقه گلزنی برای استقلال در سایپا را هم دارید، مناسب است؟

مطمئنا، روزی کدام ممکن است در سایپا بودم به استقلال گل زدم.

مطمئنی {دوست داری} برای دربی هم سند عنوان کنی؟

خب، دربی تفریحی بزرگی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بازیکنی {دوست دارد} گل بزند، با این حال مهمترین عامل اینجا است کدام ممکن است گروه دریافت کرد شود. وقتی پرسپولیس دریافت کرد اجتناب کرده اند پایین پوست {می رود}، صرف نظر از {کدام یک} اجتناب کرده اند ما گل زدیم. حالا هدف گیمرها همه برد گروه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این برای ما مهمتر اجتناب کرده اند هر عامل عکس است.

خواه یا نه استقلال در ۲۲ تفریحی فعلی ممکن است بار روانی برای گروه خواهید کرد داشته باشد؟

خواهید کرد اجتناب کرده اند گروه بزرگی مثل پرسپولیس صحبت می کنید. پرسپولیس برای هر تیمی در لیگ آسیایی ایران حریف خطرناکی است. همه رقبا برای ما قابل احترام هستند، با این حال ما ساده روی گروه شخصی هدف اصلی می کنیم.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/