در اینجا دلیل مراقبت از پوست و مواد خشک پروبیوتیک در برنامه شما آمده است


پروبیوتیک ها برای پوست چیست؟ در اینجا ، ما از مزایای مراقبت از پوست پروبیوتیک و ترکیبات تصفیه شده در دو شکل موضعی و مکمل استفاده می کنیم.

اگر پروبیوتیک ها یک شعار دارند ، می توان بسیار خوب را شامل “خوب ، بد بیرون آمدن” را نام برد. البته ، ما در مورد باکتری های خوب و بد صحبت می کنیم – و پروبیوتیک ها – یکی از بهترین متحدان برای تولید مزایای عالی برای روده ، پوست و سلامت کلی شما هستند.

ممکن است پروبیوتیک های خوراکی را بشناسید ، اما مواد خشک و مراقبت از پوست پروبیوتیک نیز یک دقیقه زمان دارند – و این درست است. اما این باکتری های خوب چگونه از نظر ظاهری به پوست شما کمک می کنند و آیا ارزش آن را دارد که استرس خود را امتحان کنید؟

با نگاهی دقیق تر به مزایای پروبیوتیک ها برای پوست و نحوه یافتن بهترین راه حل برای نیازهای خود ، کشف کنید.

مراقبت از پوست پروبیوتیک چیست؟

مراقبت از پوست پروبیوتیک در انواع مختلفی – از جمله محصولات موضعی و مکمل های خوراکی – وجود دارد تا مزایای پوست شما را برجسته کند.

پروبیوتیک ها برای میکروبیوم پوست شما (هنگامی که روی سطح اعمال می شود) و میکروبیوم روده (هنگامی که جذب می شوند ، که برای حمایت از پوست ، ایمنی ، خلق و خوی و سایر موارد) یک اثر دومینو ایجاد می کند ، مفید هستند ، زیرا به تعادل باکتری ها کمک می کنند. میکروبیوم به سرعت تجدید می شود ، مجموعه ای از همه میکروب ها – باکتری ها ، قارچ ها ، ویروس ها و غیره – است که در یک محیط خاص با هم زندگی می کنند.

مردی که از کرم پروبیوتیک مرطوب استفاده می کند

مواد پروبیوتیک و مواد برهنه برای مراقبت از پوست

مواد خشک به دلایل مختلفی برای پوست مفید هستند.

جنیفر مارتین بیگرز ، معاون علمی و آموزشی HUM گفت: “پروبیوتیک ها به طور گسترده ای برای کمک به بازسازی میکرو فلور پوست شما استفاده می شوند ، که به نوبه خود به بهبود التهاب پوست شما کمک می کند.” “پوست شما به طور طبیعی دارای بسیاری از باکتری های مفید است. میزان ترجیح pH آنها حدود 5 است ، اما برخی از محصولات یا محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بسیار بالا دارای قلیائیت بالایی هستند که می توانند محیط طبیعی میکروبیوم خوب پوست را مختل کنند. ”

در ابتدا ، فرآیند تخمیر ترکیبی از مواد (مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه) را به مولکول های کوچکتر تجزیه می کند ، که پوست شما می تواند به راحتی آنها را جذب کند. این سیستم همچنین باعث فعال شدن مواد فعال برای افزایش اثربخشی آنها می شود.

علاوه بر محصولات دارای پروبیوتیک های زنده ، ترکیبات مراقبت از پوست خشک شامل موارد زیر است:

  • اسید لاکتیک (شیر خشک)
  • کامبوچا (چای سیاه دم کرده)
  • اسیدهای آمینه و پپتیدها (تولید مخمر خشک)
  • گوشت گاو (برنج خشک)

در آنجا ، می توانید چنین ترکیباتی را در محصولات مراقبت از پوست پیدا کنید ، مانند:

  • پاک کننده ها
  • تونرها
  • بخارپزها
  • ماسک

پروبیوتیک های رژیمی

از سوی دیگر ، مکمل های غذایی وجود دارد که شامل انواع با مزایای پوستی هستند که ما آنها را با جزئیات بیشتری بررسی می کنیم.

همچنین می توانید با استفاده از غذاها و نوشیدنی های خشک ، باکتری های خوب را به رژیم غذایی خود اضافه کنید ، مانند:

تماس پوست به پوست با ترک و تورم قبل از استفاده از پروبیوتیک ها

فواید پروبیوتیک های پوست

پروبیوتیک ها روش های متفاوتی برای کمک به پوست شما در رابطه با مشکلات مختلف لوگا دارند. در اینجا نگاهی دقیق تر به بزرگترین موفقیتهایی که می توانید با رعایت رژیم پروبیوتیک مراقبت از پوست داشته باشید ، می اندازیم.

1. پروبیوتیک ها به کاهش آکنه و التهاب کمک می کنند

وقتی نوبت به ظاهر شما می رسد ، پروبیوتیک ها بیشتر به دلیل توانایی آنها در سفید کردن پوست شناخته شده اند.

عوامل مختلفی می توانند باعث ایجاد یا تشدید آکنه شوند که می تواند منجر به تشدید آن شود P. acnes باکتری های موجود در میکروبیوم پوست تحقیقات نشان می دهد که کاربرد مواد فشار پروبیوتیک است دماسنج های استرپتوکوک می تواند تولید و عملکرد سرامید را افزایش دهد اثر باکتری ها که مانع تولید می شوند P. acnes، و در نتیجه مفاصل کمتری ایجاد می شود.

مکمل های پروبیوتیک خوراکی نیز با تأثیر مثبت بر فلور روده از پوست سفید حمایت می کنند. هنگامی که انسداد روده مختل می شود ، باکتری های بد می توانند وارد جریان خون شده و هموستاز پوست را مختل کنند ، که ممکن است به شکل ترک و تغییراتی در پوست و رنگ آن ظاهر شود.

خوشبختانه ، پروبیوتیک های ضد التهابی از آلوستاز پوست (راهی برای بازگرداندن هموستاز) برای کاهش شرایط التهابی مانند آکنه و به طور کلی از یک چهره سالم حمایت می کنند.

2. پروبیوتیک ها از عملکرد مانع پوست پشتیبانی می کنند

پروبیوتیک ها به طور مثبت بر سد پوستی تأثیر می گذارند ، لایه محافظ فوقانی اپیدرم که از آب و مواد معدنی محافظت می کند و در عین حال از آنها در برابر باکتری های مضر و سایر سموم محافظت می کند.

باز هم ، عملکرد سد پوستی با استفاده از محصولات خشن و قلیایی – از جمله برخی که برای کاهش آکنه طراحی شده اند – آسیب می بیند. (میکروبیوم پوست ما سالم است با میانگین pH 4.5 تا 5.0 ، که کمی اسیدی است ، در حالی که درمان موضعی آکنه اغلب برای یک ساعت بسیار زیاد است.) داروهای زشت و خاص نیز می توانند انسداد پوست کار را مختل کنند. مارتین بیگرز می افزاید که استرس ، رژیم غذایی و سایر عوامل شیوه زندگی به تعادل میکروبیوم پوست شما نیز کمک می کند.

باز هم ، چندین مطالعه نشان می دهد که پروبیوتیک های موضعی می توانند عملکرد سد پوستی را از طریق خواص ضد میکروبی افزایش داده و تولید سرامید را افزایش دهند. سرامیدها بخش مهمی از سد پوستی هستند که به عنوان چسب برای انواع مختلف برای نگه داشتن سلول های سالم پوست عمل می کند. آنها چربی های سالم را برای پوست فراهم می کنند تا عملکرد سد پوستی را بازیابی کند ، که به نوبه خود باعث ایجاد رنگ سفیدتر و کامل تر می شود.

3. پروبیوتیک ها از پوست در برابر پیری و آسیب محافظت می کنند

همانطور که در بالا دیدیم ، میکروبیوم پوست برای رشد به اسید (برخلاف قلیایی) نیاز دارد. هنگامی که بیرون می آید ، pH پوست با افزایش سن از طریق فعال شدن فعالیت پروتئاز افزایش می یابد. مارتین بیگرز می گوید: پروتئازها پروتئین ها را تجزیه می کنند. “یک پروتئاز ، به نام الاستاز ، در واقع الاستین پوست شما را به همراه کلاژن تجزیه می کند ، که به ایجاد ساختار پوست شما کمک می کند. در صورت ترک خوردگی ، پوست بسیار کوچک ، انعطاف پذیر و مستعد چین و چروک است. از آنجا که پروبیوتیک ها محیط اسیدی مطلوب را ترویج می کنند ، به طور طبیعی pH پوست را متعادل می کنند و برای عادی سازی فعالیت پروتئاز مشابه پوست شاداب و سالم عمل می کنند.

علاوه بر این ، پاک کننده های رادیکال آزاد باعث ایجاد استرس اکسیداتیو می شوند که باعث افزایش سرعت پیری و سایر فرآیندهای مضر در پوست و بدن شما می شود. خوشبختانه ، مطالعات نشان می دهد که برخی از مکمل های خوراکی لاکتوباسیلوس عضلات ممکن است با افزایش اثر رادیکال های آزاد و محدود کردن تولید رادیکال های آزاد ، به کاهش پیری پوست کمک کنند.

این نکات نه تنها از آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش و چین و چروک محافظت می کند ، بلکه از آسیب های فیزیکی ناشی از استرس و آلودگی های محیطی مانند آب بدن نیز جلوگیری می کند.

آیا باید از پوست استفاده کنید یا پوست پروبیوتیک؟

اگر می خواهید ترک ها را کاهش دهید ، چهره خود را تقویت کنید و / یا علائم پیری زودرس را کاهش دهید ، مراقبت از پوست پروبیوتیک ممکن است ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد.

چه زمانی باید از یک موضوع یا مکمل پروبیوتیک پیروی کنید؟ اگر هضم شما به پایان رسیده است و الگوهای مشکلات دستگاه گوارش را تجربه می کنید ، مکمل پروبیوتیک خوراکی می تواند دو برابر بهتر عمل کند و همزمان روده و پوست شما را متعادل کند.

با این حال ، آن را تکرار می کند که تنوع نام بازی در مورد پروبیوتیک ها است ، بنابراین می توانید هر دو شکل را در نظر بگیرید. از این گذشته ، همانطور که در بالا دیدیم ، مزایای پروبیوتیک ها برای پوست تنها به یک روش محدود نمی شود. با این حال ، به عنوان یک افزودنی منظم برای مراقبت از پوست ، بهتر است یک محصول جدید را در یک زمان ترکیب کنید – به طور مناسب اجازه می دهد تا تعاملات ماهانه منظم – برای ارزیابی دقیق نتایج.

زنی که از تونر موضعی پروبیوتیک با مواد مخمر با پوست سفید استفاده می کند

بهترین پروبیوتیک ها برای پوست کدامند؟

لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتریوم مارتین بیگر می گوید: “این دو پروبیوتیک رایج در سلامت پوست هستند.” به نظر می رسد که آنها بر واسطه عفونت های پوستی تأثیر گذاشته و مزایای آنها را به همراه دارند. “

چندین مطالعه نشان می دهد که این نوع پروبیوتیک ها از طریق مکمل خوراکی به ویژه برای پوست التهابی و / یا بیماری های پوستی مفید هستند. (نکته: برای پیشرفت بیشتر ، به دنبال ویژگی هایی باشید که حاوی پری بیوتیک هستند و قدرت پروبیوتیک ها را بیشتر می کند.)

خوشبختانه ، بالاترین کیفیت پروبیوتیک ها برای پوست و سلامت عمومی شامل انواع و اقسام برای افزایش تنوع میکروبیوم و امکان ظهور باکتری های خوب خواهد بود.

بهترین محصولات پروبیوتیک و محصولات مراقبت از پوست

در نهایت ، اگر به دنبال افزودن پروبیوتیک های موضعی و مواد پخته شده به روال مراقبت از پوست خود هستید ، گزینه های مختلفی برای انتخاب دارید.

برای پوست مستعد آکنه ، من پاک کننده پروبیوتیک شفاف ارگانیک شفاف (42 دلار) را توصیه می کنم. این شامل دو گزینه گیاهی برای رزمندگان محبوب است-تولید پوست بید (مشابه BHA سالیسیلیک اسید) و روغن درخت چای (ضد باکتری برای بنزوئیل پراکسید)-و همچنین شیر جوشانده شده در مواد شیمیایی اسیدی و مغذی.

برای افزایش عملکرد سد پوستی ، یک درمان آرام بخش قوی انتخاب کنید زیرا ما از نور خوب (24 دلار) به سرم پروبیوتیک Arrive at Peace می رسیم. حاوی Lactococcus Ferment Lysate برای کمک به بهبود میکروبیوم در پوست شما ، و همچنین تعداد زیادی از فعالیت های آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است.

در نهایت ، برای پاکسازی منافذ ، کاهش لکه های تیره و احیای رنگ پوست خود ، تونر لایه بردار Youth to Kombucha for People + 11٪ AHA (38 دلار) را امتحان کنید. کامبوچا قدرت پری بیوتیکی را فراهم می کند که باعث تقویت پوست می شود ، تخمیر لیسیت پیچی از پوست شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و اسید لاکتیک به آرامی با تنبلی مبارزه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید