درخواست مرمت مسجد عباسی اصفهان


خرید از پایین صفحه اصلی و در

درخواست مرمت مسجد عباسی اصفهان

گزارش کردن گلو این روزها پروژه ای مبنی بر «پیشنهاد مرمت سازه های اساسی و اصلاح گنبد مسجد جامع عباسی اصفهان» در حال انجام است.

در جزئیات این طرح که به وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارائه شده، آمده است:

همانطور که می دانید مرمت مسجد جامع عباسی اصفهان از سال ۱۳۸۸ آغاز شد و اکنون پس از گذشت ۱۲ سال و همزمان با اتمام مرمت و داربست سازی، شاهد تغییر شکل، چروکیدگی و چروکیدگی هستیم. حرکت در قاب گنبد

در سال ۱۳۹۲ در قالب مدرک کارشناسی ارشد در زمینه مرمت، گنبد این کلیسا به مطالعات دقیق سازه، آسیب شناسی و طرح مرمت ارائه شد و مشخص شد که پوسته بیرونی این گنبد متحرک و متفاوت است. در همین حال، نتایج این بررسی ها از سوی اداره کل میراث فرهنگی کشور اعلام شد. دولت اصفهان، پایگاه میراث فرهنگی میدان نقش جهان و رهبر میراث فرهنگی کشور، اما به این بررسی ها و هشدارها توجهی نشد. .

در آن زمان ترک چهارم از ۱۶ ترک در حال تعمیر است و گفته می شود که قبل از نوسازی کاشی باید حرکت گنبد متوقف شود و پس از ساخت و تثبیت و تثبیت کاشی کاری مجدد انجام شود. اگر در آن زمان به این هشدار توجه شود، قبل از اتمام ترمیم، تغییری در شکل سوراخ نخواهیم داشت.

خواهشمند است به دلیل سادگی موضوع، کمیته ای ممتاز و متخصص تشکیل دهید تا تمامی جوانب موضوع را بررسی کرده و مقاله مذکور از جمله بازدید از قاب دوبل را بررسی کرده و ببینید که چه میزان آسیب به سازه وارد شده است. در دو قاب، اقدامات لازم را برای مرمت اولیه سازه گنبد انجام دهید.

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین

کد نظر: ۲۷۱۷۵۷ زمان نظر دادن: ۲۰:۴۶