درخواست عنوان شهرستان شهربابک استان کرمان


درخواست عنوان شهرستان شهربابک استان کرمان

گزارش کردن گلو کمپین «مدعی عنوان شهرستان شهربابک استان کرمان» در حال اجراست.

در بخشی از متن این پروژه با رئیس جمهور، رئیس شورای اسلامی و وزیر نیرو گفت‌وگو کرد و گفت:

یادآور می شود که آب شرب شهربابک به صورت منابع آبی به مدت ۴۵ سال به معدن مس سرچشمه منتقل شده است (در اولین قرارداد مقرر شد آب شهربابک به مدت ۳۰ سال مورد استفاده قرار گیرد. و پس از آن آب خلیج فارس تعویض و چاه های انتقال آب بندی شد.

مردم فهیم، صبور و پرشور دولت شهربابک جان خود را برای آبادانی کشور عزیزمان و کار جوانان در شهرستان فدا کرده اند و روستاهای شهربابک در معرض خطر کم آبی قرار دارند. زندگی سالها با آب توزیع شده، به دلیل کمبود آب زیرزمینی، به دلیل کمبود آب در شهر در فصل گرما، نه تنها برای خوردن و آشامیدن، بلکه برای شستشو. .

اکنون به برکت جمهوری اسلامی بیش از یک سال از انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان و مجتمع مس سرچشمه می گذرد و نیاز آبی این مجموعه با وجود اقدامات انجام شده توسط مسئولان شهرستان به ویژه نماینده مردم در شورای اسلامی و امام جمعه آقا، مدیران استانی هیچ راه حلی برای عدم استفاده در آب شهربابک و رهاسازی به مردم ندارند.

نکته غم انگیز این است که در دو سال اخیر سیاست مسئولان رفسنجان این است که کارگران شهربابک را جذب نکنند و آب شهربابک را نگیرند، همچنین در پرداخت دستمزد، کار جوانان و این نیز نیست. فقر را به دنبال دارد و در نتیجه جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد و از طرفی جوانان غمگین و بدبین مردم به اجرای عدالت در جامعه اسلامی می شوند.

لذا از آنجایی که صدای مردمی که بیش از سیصد شاهد بر سنت مقدس جمهوری اسلامی دارند به گوش مسئولین استانی و کشوری نمی رسد، در برابر حاکمیت التماس داریم: اولاً منابع آب شهربابک هایی که به سرچشمه منتقل می شود باید در اختیار شهر قرار گیرد زیرا بسیاری از آنها برای استفاده در شهر و روستا در اختیار مردم قرار می گیرد و بقیه به عنوان هدیه برای نسل های آینده مهر و موم می شود.

دوم: مس سرچشمه را باید از دوران جوانی شهربابک به سنت قدیمی گفت.

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

عکس اطلاعاتی از ویکی پدیا شهر بابک.

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین