درخواست حفاظت از جنگل منطقه تجاری دهشیخ


خرید از پایین صفحه اصلی و در

درخواست حفاظت از جنگل منطقه تجاری دهشیخ

گزارش کردن گلو این روزها طرحی با عنوان «برنامه حفاظت از جنگل منطقه تجاری دهشیخ» انجام می شود.

در متن این درخواست با نماینده مردم شهرستان لامرد و مهر، امام جمعه شهرستان لامرد، فرماندار شهرستان لامرد، رئیس دادگستری شهرستان لامار، دادستان شهرستان لامرد و بخشدار منطقه لامرد:

منطقه تجاری دهشیخ به عنوان منطقه تجاری و گردشگری در جنوب استان فارس و همچنین کشور شناخته می شود که کمترین سرانه فضای سبز (کمتر از ۱ متر مربع برای هر نفر) را بین مناطق مجاور دارد.

موسسه طراحی و توسعه فضای سبز سواد در سال ۱۳۸۷ پروژه فضای جنگلی را برای افزایش فضای سبز برای هر فرد و ایجاد بازدید از منطقه تجاری دهشیخ آغاز کرد.

اکنون با توجه به آزاد شدن بخش بزرگی از طرح فضایی ساختمان های مسکونی، علاوه بر توقف طرح، بسیاری از درختان (حدود ۱۸۰ اصله درخت) آسیب دیده و قطع شده اند. لطفاً وقتی ساخت و ساز متوقف شد، از حریم خصوصی درختان اطمینان حاصل کنید.”

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

لازم به ذکر است منطقه تجاری خشت لامرد به بازاری با اجناس مختلف تبدیل شده و به محلی برای هزاران مسافر و خریدار و سرمایه گذاری اهالی تبدیل شده است.

با توجه به رونق اقتصادی زیاد این منطقه، امروزه سیمای روستا به شدت تغییر کرده است، ساختمان کالبدی و کالبدی روستا جای خود را به مغازه ها و آپارتمان ها و ساختار مسکونی خانه ها داده است. به میزان درآمد صاحبخانه

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین

کد پستی: ۲۷۲۱۶۹ ساعت ارسال: ۱۱:۱۵ صبح