درخواست بررسی در مورد ساخت و ساز مناطق شهری جویم


درخواست بررسی در مورد ساخت و ساز مناطق شهری جویم

بر اساس گزارش ها لونی جمعی از مردم منطقه جویم شهرستان لارستان با راه اندازی کمپینی از رئیس دولت و وزیر کشور خواستار تجدید نظر در ساخت و ساز قسمت های زیرین شهرک جویم شدند.

اسناد این کمپین که تا امروز به امضای بیش از ۵۰۰۰ نفر رسیده است به شرح زیر است:

احتراماً در صحبت‌هایی که در مورد بازسازی قشر جوانان لارستان به شهر بزرگتر و پذیرش هیئت دولتی و ایجاد رده‌های پایین انجام شد، اما واقعاً علائم و مزایای فعلی را پیدا نکرد و این موضوع باعث نگرانی و اندوه متولیان امر خواهد شد. .، معلمان، مراقبین و جوانان اکثر اهالی روستا) و روستاهای کریان و روستاهای نزدیک روستا.

این روستا همچنان در آستانه ۴۰ سال انقلاب و حمایت از نظام جمهوری اسلامی است. از شرکت در همه انتخابات و حمایت مالی و بشردوستانه از انقلاب و کمپین های برنامه ریزی شده (با تقدیم ۵ شاهد و تعدادی سرباز و قهرمان) تا ساخت سازه های عظیم از جمله صرف بیش از هفتصد میلیارد روپیه برای ساخت یک سالن ورزشی بزرگ. ، آتش نشانی، اورژانس، خطوط ترافیکی و جاده عسلویه به کرمان، گذر از کریان، ساختمان کلانتری، محل اقامت پاسگاه بسیج و اهدا و انتقال بسیاری از کشورها برای ساختار ادارات.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم قرار گرفتن روستاهای احمد محمودی و چغان در بخش مرکزی به دلیل دوری و دوری از قسمت مرکزی و پیاده روی بنارویه برای رسیدن به مرکز است که باعث ناراحتی و تشویش ساکنین شده است.

عدم رسیدگی به این موارد باعث تضعیف فعالان محلی و نیروهای امنیتی که همواره حامی حکومت‌های جمهوری اسلامی بوده‌اند و عواقب آن گریبان‌گیر مسئولان خواهد شد.

بنابراین از شما می خواهیم که دست از این کار بردارید و شاخص های فعلی را بررسی کنید و فضای متعادلی ایجاد کنید که همه این خانه ها را در خود جای دهد و دفاتر را در تله های خیابانی وسط این روستاها قرار دهید.

این رویداد تا ۲۳ اوت ۱۴۰۱ در این آدرس آنلاین امضا جمع آوری می کند.

برای مشاهده سایر کمپین های تبلیغاتی و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام/

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن