درخواست برای کار به عنوان دستیار آموزشی


درخواست برای کار به عنوان دستیار آموزشی

گزارش کردن گلو برنامه ای تحت عنوان “درخواست شغل به عنوان معلم معلم” در حال اجرا است.

در بخشی از متن این کمپین که برای رئیس جمهور ارسال شده، آمده است:

ما اساتید حقالالتدریس از تحقیر و آسیب دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد به این قشر حقیر و سوء استفاده شکایت کرده ایم و برای ایجاد برنامه ویژه کارگروه مدیریت مسائل کاری اساتید حقالالتدریس.

معلمان تمام وقت همان شغل معلمان خود را دارند، اما وقتی صحبت از دریافت حقوق و مزایا می شود، اینطور نیست و این گروه از افراد تحصیل کرده که به عنوان کارشناس جامعه نخبگان شناخته می شوند. مشکلات زیادی وجود دارد و با وجود اینکه معلمان به قدرت و اقتدار خود رسیده اند، اما گروه معلمانی که تنها سال های آخر عمر خود را در دانشگاه نظاره می کنند، ۴۰ تا ۵۰ درصد بار آموزشی دانشگاه ها بر دوش است. معلمان بدون هیچ نوع هویت و حق سازمانی.

چگونه می توان در این شرایط اقتصادی که بر کشور حاکم است بدون امنیت شغلی و چنین دستمزدهای کم دوام آورد؟ در همین شرایط دانشگاه ها با کمبود نیرو مواجه هستند.

گوشه ای از مصائب اساتید حق التدریس مربوط به قوت و مهارت های فراوان پژوهشی و تحقیق در راستای گسترش عدالت به نمایش گذاشته شد.

همانا دغدغه علما و عافیت آنان در پیشگاه حق تعالی است و مشکلات اساتید حق التدریس با عنایت فراوان ایشان حل می شود.

برای مدیریت ویژه استادتان در سایه قضای الهی، امیدوارم دستورات لازم را صادر کنید تا به اساتید تدریس برنامه کاری ویژه داده شود و به دلیل این همه تاخیرهای کاری، حکم رسمی این اساتید ارجمند. فرستاده می شود و مزد همه آسیب دیدگان تأیید می شود و باید از منافع و عنایت پروردگار بهره برد.

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین