دبیر مسئولیت اجتماعی باید در دولت تعیین شود


شنبه ۱۱ جولای ۱۴۰۱ – ۱۸:۱۲

تران استیتز

تهران (پانا) – سیاست اجتماعی استانداری تهران بر لزوم رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی تاکید کرده و خواستار اقدام بیشتر در خصوص موضوعاتی مانند طلاق شده است.

سید عباس جوهری در مراسم افتتاحیه مرتضی خمیت کار آرانی به عنوان رئیس دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ضمن تاکید بر اهمیت فضای اجتماعی و فرهنگی و ماموریت های محول شده برای این سازمان جامع اظهار داشت: وضعیت موجود و راه اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی به دستور دولت تهران و مسئولیت استانداران برای ساخت این ستاد در شهرستان ها اهمیت فضای اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: نگاه به فضای اجتماعی رویکردی صریح و علمی با برنامه ریزی صحیح است که در این زمینه شهرستان های استان تهران از قابلیت های خوبی برخوردار هستند و رویدادهای ستادی نیز از فعالیت های اجتماعی هر دوشنبه است.

بدرفتاری اجتماعی باید در اولویت باشد

جوهری با توجه به اهتمام کمیساریای عالی به مدیریت قاچاق مواد مخدر در استان تهران گفت: پرونده برای قاچاقچیان مواد مخدر ختم به خیر می شود، زیرا هدف مناسبی برای جمع آوری معتادان و همچنین استفاده از توان ابزارهای مختلف است. .

این فعال سیاسی و اجتماعی دولت تهران در خصوص کارهای انجام شده در زمینه کار کودک گفت: باید به نیروهای مختلف در حوزه کار کودک توجه شود و آسیب های اجتماعی جدی گرفته شود و کارهای بزرگ در آن انجام شود. مسائلی مانند طلاق

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، جوهری با اشاره به تمایل به استفاده از توان سازمان های مردم نهاد گفت: با توجه به اختیارات استاندار تهران، دبیر امور اجتماعی استانداری تهران منصوب شود. با توانایی گروه ها، کارخانه ها، بانک ها و غیره برای پیشبرد اهداف دولت.