داوران «بخش عکس» جشنواره دائمی فیلم حضور داشتند


چهارشنبه ۱ ژوئیه ۱۴۰۱ – ۱۲:۴۰ بعد از ظهر.

شبکه تلویزیونی تاسیس شد

تهران (پانا) – دبیر ششمین همایش تلویزیونی، داوران بخش عکس جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره تلویزیونی مستند، بهرام محمدی فرد، مجید نقی و زهرا استادزاده به عنوان داوران تصویربرداری ششمین جشنواره تلویزیونی مستند و همچنین اعلام نشست خبری حضور داشتند.

بهرام محمدی فرد متولد ۱۳۳۷ یکی از خوش ذوق ترین عکاسان کشور است. او عکاسی را در سال ۱۹۷۷ آغاز کرد و یکی از عکاسان برجسته دوران حفاظت مقدس بود. او دبیر سرویس عکاسی روزنامه جمهوری اسلامی بود و انتشار ۵ آلبوم عکس دوران دفاع مقدس از مهمترین کارهای حرفه ای او بود.

مجید نقعی متولد ۱۳۴۹ است و از ۲۰ سالگی وارد دنیای عکاسی حرفه ای شده است. وی یکی از اعضای کلیدی هیئت مؤسس خانه صنعتگران ایران در سال ۱۳۷۳ بوده و در تفسیر خود در دانشگاه هنر اصفهان، دانشگاه سوره، دانشکده خبر و … تدریس کرده است.

زهرا استادزاده متولد ۱۳۶۳ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی است. او عکاسی مستند را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و کار اصلی او عکاسی از مناطق روستایی محروم کشور است. سو دبیر گروه عکاسی است و در نمایشگاه های گروهی و انفرادی عکس شرکت می کند.

سومین همایش سالانه با انتشار فراخوان بخش‌های فیلم مستند، عکاسی مستند و مستندنویسی که در شهریور ماه ۱۳۰۰ به دبیری محسن یزدی مدیر شبکه مستند سیما برگزار می‌شود، آغاز شده است. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار ۲۰ تیرماه است و علاقه مندان برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.festdoctv.com مراجعه کنند.