دانش آموزان بر نحوه رانندگی بزرگسالان نظارت می کنند


معاون اجتماعی پلیس راهور در گفت و گو با پانا:

پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ – ۰۹:۰۲

خدا تو را حفظ کند

تهران (پانا) – معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس راهور از نقش مهم کودکان و دانش آموزان به عنوان همیار پلیس در کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی تقدیر کرد.

سرهنگ گفت: در پایان سال تحصیلی و سه ماهه تابستان شاهد افزایش سفرهای خانوادگی به شهرهای مختلف کشور هستیم، اما در این مواقع نیازمند توجه و مراقبت بیشتر برای جلوگیری از تصادفات و تصادفات جاده ای هستیم. عین الله جهانی.

از این رو نقش مهم و مؤثر همیاران پلیس را در این مواقع به وضوح می توان مشاهده کرد و تجربه چند سال گذشته نشان داده است که فرهنگ ترافیک در سطح مدارس با درک کودکان از قوانین و اصول رانندگی ایمن، تا وی افزود: تصادفات و حوادث ناگوار را کاهش دهید و از آنجا خارج شوید. “این واقعا موثر است و شگفت انگیز است.”

معاون طرح های اجتماعی و شرایط حمل و نقل راهور گفت: انتظار ما از همیاران پلیس در طول سال به ویژه در سفرهای تابستانی این است که به والدین و بزرگ ترها یادآوری کنند که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

جهانی درباره برخی از تاثیرگذارترین رانندگان می گوید: نبستن کمربند ایمنی، صحبت با تلفن همراه، تند سفر و غذا خوردن، ریسک کردن و نوشیدن مشروب در حین رانندگی از جمله مواردی است که بچه ها و نوجوانان باید بدانند. تصادف “به بزرگان باید هشدار داد.”

وی گفت: انتظار ما از دانش آموزان به عنوان دستیار پلیس نظارت بر رانندگی والدین و بزرگسالان است.