خورش ماهی | طرز تهیه قابلمه بلافاصله موکوکا برزیلی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق


موککا برزیلی خوب سوپ ماهی بلافاصله مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است کدام ممکن است در کمتر اجتناب کرده اند نیم ساعت تهیه تبدیل می شود. این فوری، سرراست، کم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید a فوق العاده خوش ذوق است.

آبگوشت ماهی موچیکا برزیلی در یک کاسه سفید دسته دار سرو می شود.

افزایش به:

چه چیزی باعث تبدیل می شود این آب ماهی اینقدر برتر باشد؟

 • کربوهیدرات کم. اگرچه این یکی اجتناب کرده اند اصل العمل های کم کربوهیدرات ممکن است نیست، با این حال باقی مانده است ساده ۱۳ کربوهیدرات خالص در هر وعده دارد.
 • برای عجله. ممکن است خواهید خورد سوپ در کمتر اجتناب کرده اند نیم ساعت.
 • سرراست. آن یک است اصل العمل آسان قابلمه بلافاصله است.
 • خوش سبک. پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز خرس فشار به تزریق تمام سبک ماهی، سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها در سوپ {کمک می کند}.

موکیکا چیست؟

سوپ آن یک است خورش غذاهای دریایی هر دو خورش ماهی است کدام ممکن است عادی برزیلی است. اساس خوش ذوق ای اجتناب کرده اند گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار اجتناب کرده اند سبزیجات مفید است.

چگونه moqueca را گفتن کنید

ممکن است این اصل وعده های غذایی را فوق العاده دوست خواهید داشت، می خواهید به دوستان شخصی با اشاره به آن اطلاع دهید. بهت قول میدم. در مقابل اینکه آن را چیزی تخلیه کننده بنامیم معادل “خورش ماهی‘، همراه خود نامگذاری آن به سختی ذوق بیافزایید موکیکا برزیلی.

با این حال ممکن است می خواهید بدانید کدام ممکن است راه آن را در گذشته اجتناب کرده اند اینکه تمام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدای احمقانه ممکن است ساخت شود گفتن کنید. درگیر نباش ممکن است پشتت را دارم

mo-KEH-kah گفتن تبدیل می شود. فوق العاده سرراست. مناسب مثل این اصل وعده های غذایی.

مزه Moqueca چیست؟

چکیده طعمش a فوق العاده است. این هست موکیکا برزیلی اصل تهیه شام ​​ {پر شده} همراه خود مجموعه ای اجتناب کرده اند سبک ها اجتناب کرده اند چرخ دنده برتر مفید. سبک غنی سس گوجه فرنگی، پاپریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل را دوست خواهید داشت. سوپ این مقدار برتر سبک غذاهای دریایی را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان درخشندگی آب لیمویی را کدام ممکن است برای غنی سازی وعده های غذایی استخدام می کنید، دارد.

موکوکا. چرخ دنده تشکیل دهنده

طرز تهیه اصل پخت موکوکا برزیلی

 1. از گرما. قابلمه بلافاصله را روشن کنید به همان اندازه سرخ شود. وقتی قابلمه اخیر به نظر می رسد مانند است، روغن نارگیل را اضافه کنید. سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاپریکا را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی تفت دهید.
 2. ورق زدن پیاز، فلفل دلمه ای، پیاز بی تجربه، گوجه فرنگی، گشنیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم ترکیب کردن کنید.
 3. در باره. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی منجمد را اضافه کنید.
 4. ببندش. محافظت را ببندید.
 5. تهیه شام ​​ می تنبل. فشار را محدوده کنید. در نهایت زمان پخت، قابلمه را به مدت ۵ دقیقه با بیرون مزاحمت آرامش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس تمام فشار بقیه را رها کنید.
 6. از جمله. شیر نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید.
 7. خدمت. لذت ببر اجتناب کرده اند خورش ماهی.

رهنمودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهای تهیه آبگوشت ماهی

 • شیر نارگیل. شیر نارگیل را خرس فشار نپزید. سایر چرخ دنده را بعد اجتناب کرده اند پختن در قابلمه بلافاصله شخصی اضافه کنید به همان اندازه منجمد نشوند.
 • سبزیجات. برای افزایش کمیت می توانید هر گونه سبزی زودپز معادل بروکلی، کلم، گل کلم هر دو قارچ را اضافه کنید. خورش ماهی.
 • غذای دریایی. برای این کار اجتناب کرده اند هر مختلط اجتناب کرده اند میگو هر دو ماهی سفید دردسرساز بیشترین استفاده را ببرید اصل پخت موکیکا. اگر به مفهوم عکس مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند بقیه کیسه غذاهای دریایی ترکیب کردن منجمد شخصی خواستن دارید، اصل غذای Cioppino ممکن است را بررسی کنید.
 • فلفل زرشکی. اجتناب کرده اند پاپریکا دودی (شبیه به مرتب سازی کدام ممکن است ممکن است در اصل پخت Porkolt مجارستانی استفاده می کنم) بیشترین استفاده را ببرید، تا به سختی ادویه اصولاً بخواهید. اگر پاپریکا بیشتری دارید، در همه زمان ها می توانید آن را در مرغ کره هر دو مرغ تیکا ماسالا بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود آب ماهی برزیلی چی سرو می کنید؟

این اصل پخت خورش ماهی در کتاب تهیه شام ​​ مفید بلافاصله ممکن است حال است. به همین دلیل اگر جستجو در تعدادی از اصل غذای مفید برای سرو همراه با موککا برزیلی هستید، بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ اصل وعده های غذایی برای شما ممکن است دارد کدام ممکن است می‌توانید محدوده کنید.

اگر جستجو در مفهوم‌های آسان «غیر دستوری» برای غنی سازی این سوپ هستید، می‌توانید بررسی کنید:

 • سالاد جدا بشقاب
 • نان ترد
 • نان ذرت
 • برنج را جدا بگذارید هر دو ترکیب کردن کنید خورش ماهی.
 • برنج گل کلم اگر به سختی کربوهیدرات می خورید.

اگر دوست دارید آن را خوب غذای برزیلی مناسب بسازید، می توانید این اصل پخت چسبناک برزیلی Pao De Queijo را مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود به سختی آناناس برزیلی کبابی تمام کنید.

چقدر اندازه می کشد؟

هنگامی کدام ممکن است این آبگوشت ماهی را کنار هم قرار دادن کردید، برای بهتر از نتیجه می‌خواهید ظرف ۳ به همان اندازه ۵ روز اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید. پس اجتناب کرده اند این مدت، ماهی آغاز به شریر شدن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات ناخوشایند می شوند.

میشه فریزش کرد؟

آره! حتما می توانید این سوپ را فریز کنید. در ظرف مخصوص فریزر نگهداری کنید هر دو اجتناب کرده اند تاس های سوپ بیشترین استفاده را ببرید. برای بهتر از نتیجه ظرف ۳ ماه یک بار دیگر خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخورید.

تولید دیگری اصل العمل های برتر غذاهای دریایی بلافاصله

آبگوشت ماهی موچیکا برزیلی در یک کاسه سفید دسته دار سرو می شود.

مصرف شده مفید به این تکنیک نیست کدام ممکن است باید سبک را فدا کنید. این هست خورش ماهی انصافاً همراه خود آن پر از است. اگر نیاز دارید موکیکا برزیلی چون آن است ممکن است انجام می دهم، حتما اصل پخت را همراه خود دوستان شخصی در fb را انتخاب کنید و انتخاب کنید پینترست به اشتراک بگذارید به همان اندازه آنها نیز آن را امتحان کنند.

موکیکا برزیلی

این سوپ بر مقدمه موککا برزیلی، خوب سوپ سبک است، با این حال پر اجتناب کرده اند سبک دودی کسل کننده است. هنگامی کدام ممکن است همراه خود احساس شیر ​​نارگیل مخلوط کردن تبدیل می شود، خوب سوپ رنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت بخش ساخت می تنبل.

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۵ دقایق

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: ۱ دوم

تخلیه فشار روزمره: ۵ دقایق

زمان کل: ۱۱ دقایق

خوب مسیر: غذای بی نظیر، سوپ، سوپ

ظرف ها: برزیلی

عبارت کلیدی: سوپ ماهی، سوپ قابلمه بلافاصله، موکیکا

سهام: ۴ مردمان

انرژی: ۳۵۱انرژی

نویسنده: اورواشی پیتر

روی چرخ دنده هر دو از کیت ویژه کلیک کردن کنید به همان اندازه ببینید دقیقاً اجتناب کرده اند چه چیزی برای تهیه این اصل استفاده می کنم

جهت ها

 • قابلمه بلافاصله را هنگام مصرف کردن خوب و دنج کنید. وقتی قابلمه اخیر به نظر می رسد مانند است، روغن نارگیل را اضافه کنید. سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاپریکا را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۵ ثانیه تفت دهید. پیاز، فلفل دلمه ای، پیاز بی تجربه، گوجه فرنگی، گشنیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را اضافه کنید.

 • آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی منجمد را اضافه کنید.

 • محافظت را ببندید. زودپز را محدوده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلمه را به مدت ۱ دقیقه روی فشار بالا قرار دهید. در نهایت زمان پخت، قابلمه را به مدت ۵ دقیقه آرامش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس تمام فشار بقیه را رها کنید.

 • شیر نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید. خدمت.

پشتیبانی بدست آمده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود صفحه بحث ما در fb ارتباط برقرار کنید!

خوراک

انرژی: ۳۵۱انرژی | کربوهیدرات ها: ۱۸g | پروتئین: ۲۷g | چربی: ۲۲g | اساسی: ۵g | قند: ۷g

خواه یا نه این دستورالعمل را امتحان کرده اید؟@twosleevers را دنبال کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را نصب کنید!

{فراموش نکنید} کدام ممکن است تولید دیگری پرفروش ترین کتاب های تهیه شام ​​ بلافاصله ما را بازرسی کنید!

قابلمه هندی کتو بلافاصله قابلمه فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست قابلمه مفید قابلمه بلافاصله وگان قابلمه بلافاصله

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/