خواستار تفکیک تمامی راه های محدوده جاده نظامی قائم شهر شد


خواستار تفکیک تمامی راه های محدوده جاده نظامی قائم شهر شد

گزارش کردن گلو کمپینی به نام “درخواست جداسازی تمامی راه ها در محدوده جاده نظامی قائم شهر” در جریان است.

در متن این جنگ خطاب به استاندار مازندران آمده است:

یادآور شد: منطقه نظامی شهرستان قائم شهر به دلیل ارتباط با چهار شهر شیرگاه، بابل، مرزی کالا (جاده گنج افروز) و قایم شهر یکی از پرترددترین جاده های منطقه است.

علاوه بر این مزیت، قرار گرفتن اماکن زیبا و مکان های زیبا به عنوان مثال جنگل، سدهای مصنوعی و دانشگاه آزاد اسلامی و مقبره علامه طبرسی به این افزایش وسایل نقلیه و بار وسایل نقلیه خواهد افزود.

نبود جاده و چراغ راهنمایی و سوء مدیریت پلیس راهنمایی و رانندگی در این جاده باعث افزایش مشکلات جانی و مالی ساکنان و بازدیدکنندگان این مکان زیبا و بلایای ظاهری بسیاری شده است.

با بهسازی راه های اصلی منتهی به شهرک های مجاور و حفاظت از راه های اصلی از جمله جداسازی و روشنایی راه های اصلی، این تصادفات کاهش می یابد.

در این رابطه آقای مهندس علیپور نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در شورای اسلامی نقش مهمی دارد اما نه کافی و نیاز به فضا و کمک استاندار محترم. به این منظور.”

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که ایمنی و امنیت از ویژگی های جاده ها و جاده ها می باشد. زیرا این جاده ها علاوه بر ساخت پل های ارتباطی در هنگام زلزله و بلایای طبیعی نقش مهمی دارند و باید به صورت ویژه مدیریت شوند.

بسیاری از شهرها و ایالت ها از جاده های ابتدایی و استاندارد بهره ای نبرده اند و برای برخی دیگر بارها از زمان ساخت آنها می گذرد.

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین