خمیر سیر زنجبیل خانگی | سبک فوری، سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلی!


این خمیر سیر زنجبیل فوری ۳ ماده‌ای کدام ممکن است منصفانه عامل بی نظیر در پختن شام هندی است. تهیه آن فوق العاده سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کمترین زمان منصفانه غذای اصیل هندی را روی میز شام شخصی خواهید داشت.

افزایش به:

چرا باید اصل تهیه خمیر سیر زنجبیل را مناسب کنم؟

 • دراز مدت. رب های تجاری اجتناب کرده اند روغن استفاده می کنند. همراه خود تحویل داد زمان سبک خمیر به سختی تلخ تبدیل می شود. ترجیح میدم مال خودمو همراه خود آب مناسب کنم
 • سبک بیشتر. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است روغنی برای شریر شدن {وجود ندارد}، در دراز مدت سبک بهتری دارد. با این حال حتی وقتی برای اولین بار آن را مناسب می‌کنید، اگر مثل ممکن است هستید، اجتناب کرده اند زنجبیل باکیفیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حبه‌های سیر معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید استفاده خواهید کرد. چرخ دنده بیشتر = سبک بیشتر.
 • اجزای شناسایی شده است سوال کردن نکنید کدام ممکن است چه پرکننده ها، افزودنی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده نگهدارنده ای به آن است اضافه شده است. خواهید کرد آن را می سازید، صاحب آن هستید. خواهید کرد انواع می کنید کدام ممکن است چه چیزی در آن باشد. این دلیل است ممکن است اینقدر دارم اصل العمل های ترکیب کردن ادویه خانگی مال خواهید کرد است.
 • a فوق العاده آسان. ۵ دقیقه آغاز به همان اندازه بالا. حتی مورد نیاز نیست زنجبیل را منافذ و پوست بگیرید. همه عامل را بینداز را انتخاب کنید و انتخاب کنید برو.
 • نمک هر دو ۹ خانگی یعنی انتخاب بگیرید کدام ممکن است خواه یا نه می خواهید به خمیر سیر زنجبیل نمک اضافه کنید هر دو ۹. در نظر گرفته شده می‌کنم به سختی تمدید شده‌تر نگه‌از گرفتن آن کمک تدریجی، با این حال ترجیح می‌دهم اجتناب کرده اند آن استفاده نکنم به همان اندازه مجبور نباشم نمک فعلی در آن را بشمارم، از اجتناب کرده اند آن در اصل استفاده می‌کنم.

کاربردهای خمیر سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجبیل چیست؟

مهمترین سوالی کدام ممکن است بالقوه است بپرسید اینجا است کدام ممکن است چیست ممکن است قادر نیستم نوسازی شده همراه خود خمیر سیر زنجبیل. این پر اجتناب کرده اند سبک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک هر غذایی را کدام ممکن است در آن استخدام می کنید افزایش می دهد. ممکن است اجتناب کرده اند آن برای اشخاص حقیقی مشهورم استفاده می کنم مرغ کره.

معمولاً اصل العمل های زیادی خواهید داشت کدام ممکن است خواستن به اساس دارند ماسالا گوجه فرنگی پیاز در اصل العمل های هندی. ساده ما پختن شام کاجون تثلیث مقدس او اجتناب کرده اند پیاز، کرفس، هویج هر دو فلفل، متنوع اجتناب کرده اند هند سرراست است ادویه کاری همراه خود این ترکیب کردن پیاز، گوجه فرنگی، زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر آغاز کنید.

با این حال خواهید کرد می توانید اجتناب کرده اند این در متنوع اجتناب کرده اند اسبابک ها بیشترین استفاده را ببرید غذاهای آسیایی کدام ممکن است هم به زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم به سیر خواستن دارد.

به غیر اجتناب کرده اند این کدام ممکن است سبک برتر دارد، فواید زیادی برای بهزیستی دارد زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر بودن ظاهرا برای بیانیه. اجتناب کرده اند منصفانه آنتی اکسیدان برتر به همان اندازه کمک به کاهش فشار خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول، توضیحات زیادی برای نگه از گرفتن این خمیر موجود است.

دنیای داخل ممکن است به صدا در موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوید کدام ممکن است تجربیات دوسویه به سختی موجود است کدام ممکن است این تأثیرات تمدید شده مدت را آرم می دهد، با این حال متنوع اجتناب کرده اند سنت های باستانی برای مزایای مختلف به این ۲ ماده متکی بودند.

ممکن است چون زنجبیل آرزو می کنم سیر میخورم 😀

اجزا می خواست

اگر عاشق چرخ دنده اولین معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای آسیایی هستید، احتمالاً اجتناب کرده اند در گذشته این چرخ دنده را به راحتی در دسترس است دارید. اگر بازار بومی آسیایی هر دو فروشگاه غول پیکر ندارید، احتمالاً آنچه را کدام ممکن است خواستن دارید دارید.

ممکن است سعی می کنم چرخ دنده اولین ای را کدام ممکن است به سادگی به راحتی در دسترس است هستند برای اصل العمل هایم پیدا کنم. این یکی ساده ۳ عامل را خواهد گرفت – یکی اجتناب کرده اند آنها آب است.

در همین جا چیزی است کدام ممکن است خواهید کرد خواستن دارید:

چگونه خمیر زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر مناسب می کنید؟

{چه کسی} وقتی شتابزده دارد ادویه، سس هر دو خمیر پیچیده اضافه تدریجی؟

ممکن است ۹، این مشخص است. در همین جا ۲ مرحله آسان موجود است کدام ممکن است باید برای افزودن خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ به وعده غذایی بعدی شخصی دنبال کنید:

 1. ته میکسر آب بریزید.
 2. زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه ترکیب کردن نسبتا یکدست شود.

اینجا است. اجتناب کرده اند این کدام ممکن است چقدر فوری به نظر می رسد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل همراه خود طیف گسترده ای از پر از ای کدام ممکن است می توانید دسترس در بازار بخرید به غذاهای خواهید کرد سبک بیشتری می دهد شگفت زده خواهید شد.

زنجبیل و خمیر سیر تصویر برجسته

چقدر اندازه می کشد؟

یکی اجتناب کرده اند دلایلی کدام ممکن است توصیه می کنم خودتان آن را بسازید اینجا است کدام ممکن است اگر آن را {به درستی} انجام دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را {به درستی} ذخیره کنید، ممکن است ماه ها دوام بیاورد.

ماندگاری خمیر زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر:

 • ۳ هفته در ظرف دربسته در یخچال قرار دهید.
 • ۶ ماه هر دو اصولاً در فریزر. ترکیب کردن را در قالب های یخ کودک بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی یخ زد، زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کیسه های زیپ دار در فریزر نگهداری کنید. می توانید با بیرون یخ زدایی اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

اصل العمل هایی همراه خود استفاده اجتناب کرده اند خمیر زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر

مرغ بریانیاصل غذای خوش ذوق هندی.

کاری مرغ همراه خود اسفناجکم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلمه بلافاصله.

مرغ کتو بریانیمصرف کردن یکی اجتناب کرده اند غذاهای مورد کنجکاوی ممکن است با بیرون تمام کربوهیدرات.

این هست خمیر سیر زنجبیل منصفانه راه هوشمند برای خوش ذوق کردن غذای بعدی خواهید کرد. وقتی آن را مناسب کردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستش داشتید، حتماً آن را در fb به اشتراک بگذارید به همان اندازه دوستانتان سعی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعداً یک بار دیگر نصب کنند.

اصل پخت هندی بیشتری می خواهید؟

اگر این مقدار سبک را دوست دارید خمیر سیر زنجبیل همراه خود از جمله به غذاهای شخصی، حتما اصل وعده های غذایی را همراه خود دوستان شخصی در fb را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینستاگرام به اشتراک بگذارید به همان اندازه آنها نیز آن را امتحان کنند! {فراموش نکنید} کدام ممکن است آن را نصب کنید به همان اندازه بعداً یک بار دیگر به آن است سرویس دهید.

خمیر زنجبیل و سیر پهن

اصل تهیه فوری خمیر زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر

این خمیر زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر کدام ممکن است جزء بی نظیر پختن شام هندی است، به سادگی کنار هم قرار دادن تبدیل می شود! است و نه خوش ذوق تر اجتناب کرده اند خمیرهای تجاری است!

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۵ دقایق

زمان کل: ۵ دقایق

منصفانه مسیر: مخلفات

ظرف ها: هندی

عبارت کلیدی: خمیر زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر, اصل تهیه خمیر سیر زنجبیل, اصل تهیه خمیر سیر زنجبیل

سهام: ۱

انرژی: ۲۱۴انرژی

نویسنده: اورواشی

روی چرخ دنده هر دو از کیت ویژه کلیک کردن کنید به همان اندازه ببینید دقیقاً اجتناب کرده اند چه چیزی برای تهیه این اصل استفاده می کنم

جهت ها

 • ۱/۴ فنجان آب را در کف ترکیب کردن کن هر دو غذاساز بریزید به همان اندازه تیغه ها آزادانه حرکت کنند.

 • زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه ترکیب کردن نسبتا یکدست شود.

 • اگر در اصل وعده های غذایی ۱ قاشق غذاخوری زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱ قاشق غذاخوری سیر دانش شده خواستن دارید، ساده ۲ قاشق غذاخوری اجتناب کرده اند رب را به جای آن آن بیشترین استفاده را ببرید.

 • این به خوبی یخ می زند، متعاقباً بالقوه است بخواهید تاس های کوچکی را در یک واحد سینی یخ مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند کنار هم قرار دادن شدن برای پخت، آنها را منجمد بیندازید.

نظر:

 • نمک هر دو ۹ خانگی یعنی انتخاب بگیرید کدام ممکن است خواه یا نه می خواهید به خمیر سیر زنجبیل نمک اضافه کنید هر دو ۹. در نظر گرفته شده می‌کنم به سختی تمدید شده‌تر نگه‌از گرفتن آن کمک تدریجی، با این حال ترجیح می‌دهم اجتناب کرده اند آن استفاده نکنم به همان اندازه مجبور نباشم نمک فعلی در آن را بشمارم، از اجتناب کرده اند آن در اصل استفاده می‌کنم.
 • خواه یا نه منافذ و پوست کندن زنجبیل ممنوع است؟? ۹ آن را خوشایند بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است هست در اطراف بیندازید. لایه برداری انصافاًً خوراکی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این برداشتن آن انصافاًً دردناک است، متعاقباً آن یک است پیروزی غول پیکر است!

پشتیبانی بدست آمده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود صفحه بحث ما در fb ارتباط برقرار کنید!

خوراک

انرژی: ۲۱۴انرژی | کربوهیدرات ها: ۴۷g | پروتئین: ۸g | چربی: ۱g | اساسی: ۳g | قند: ۲g

خواه یا نه این دستورالعمل را امتحان کرده اید؟@twosleevers را دنبال کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را نصب کنید!

{فراموش نکنید} کدام ممکن است کتاب های پختن شام تولید دیگری ممکن است را بازرسی کنید.

قابلمه بلافاصله کتو، بمب های چربی کتو، شیرینی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی سرراست کتو در نیم ساعت.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/