حضور ایرانسل در کنفرانس توزیع گاز


حضور ایرانسل در کنفرانس توزیع گاز

ایرانسل با حضور در گروه ویژه اولین همایش «توسعه همکاری های دانش بنیان برای استقرار سامانه های توزیع گاز طبیعی»، آخرین دستاوردهای خود در حوزه دانش از جمله کنترل و کنترل هوشمند پنل کنتورهای گاز را نیز ارائه کرد. شامل پانل ویژه مناسب است.

بر اساس گزارش ها لونی به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این نشست با هدف به نمایش گذاشتن توانمندی های شرکت های دانش بنیان در حوزه دانش انرژی و تعاملات مستقیم آنها، شامگاه دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس شرکت ملی گاز ایران و جمعی از اعضای نیرو حضور یافت. کمیسر شورای حکومت اسلامی.

«متر هوشمند»، «داده‌های کنتور ساختاری»، «داده‌سنج استاندارد» و «شرایط و مقررات» از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این همایش بود.

این رویداد دو بخش دارد: ارائه و نمایشگاه. در مرحله نمایش، شرکت هایی که در زنجیره ارزش دانش و اندازه گیری فعالیت می کنند، نقاط قوت و نتایج خود را به نمایش گذاشتند. یکی از مهمترین محصولات ارائه شده در این بخش، پلتفرم کنترل و مدیریت کنتورهای گاز ایرانسل مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا (NB-IoT) است که توسط ایرانسل و با همکاری واحد دانشگاهی کنتورسازی اکباتان طراحی و اجرا شده است. شرکت و فناپ ساختار هستند.

ایرانسل در پنل ویژه این همایش به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های اصلی خود در حوزه‌های مقررات، ساختارها و قانون‌گذاری در حوزه آموزش پرداخت.

مدیر ارشد بازاریابی ایرانسل در این گروه با اشاره به اینکه ایرانسل اولین شرکتی است که شبکه NB-IoT را ارائه می دهد، گفت: این ضرر در گذشته به دلیل عواملی مانند هزینه ارائه سخت افزار توسط شرکت های متقاضی این خدمات بود. شرکت‌ها به دلیل عدم نیاز نرم‌افزاری در سیستم‌های داخلی، آمادگی بازار را برای استفاده از این خدمات ایجاد نمی‌کنند.»

وی در عین حال افزود: البته ایرانسل توانسته این خدمات را در قالب هات اسپات به شرکت های کاندید ارائه دهد و در مرحله بعد توسعه یابد.

وی همچنین به مباحث مطرح شده در حوزه حقوق در این حوزه پرداخت و گفت: در حال حاضر در بحث اینترنت اشیا و تبلیغات از راه دور مشکلات حقوقی در حوزه هایی از جمله قوانین ثبت سیم کارت، اعتبارات وجود دارد. ، کپی رایت و غیره مقامات مجاز باید به آنها دسترسی داشته باشند، محدودیت ها و محدودیت های قانونی را حذف کنند.

شناخت خدمات شهری یکی از الزامات دنیای امروز برای مدیریت کارآمد دارایی ها و ارائه خدمات مدرن شهری است. برنامه راه حل هوشمند شهری ابزاری موثر در جلوگیری از آسیب های تغییرات آب و هوایی و تغییرات اقلیمی است و یکی از انگیزه های اصلی جامعه جهانی برای ساخت ابزارهای آگاهانه تر است. با دستگاه های اینترنت اشیا، دولت ها در تمایل به حرکت به شهرهای هوشمند .

راه حل های اینترنت اشیا مانند نظارت بر آب، گاز و خاک شهرهای بزرگ و مدیریت میزان آلودگی در شهرها و صنایع به پاکسازی محیط زیست کمک می کند. بر این اساس شهرهای هوشمند توانسته اند انتشار گازهای گلخانه ای خود را تا ۲۰ درصد کاهش دهند.

مشکلات ترافیکی و مشکلات شهرنشینی یکی دیگر از دغدغه های ناشی از رشد جمعیت شهرهای بزرگ است که با وسایل نقلیه هوشمند و مدیریت ترافیک در شهرهای هوشمند برطرف شده است. استخراج مدل های خودرو، تشخیص فوری تصادفات و حوادث ناگوار، پیش بینی تغییرات مدل خودرو و گی همگی از وظایف این سیستم هستند.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

دغدغه های ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن