حسینی: به نساجی باختیم


سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ – ۲۲:۳۳

مجتبی حسینی

تهران (پانا) – سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت که داور تنها هفت دقیقه وقت اضافه گرفت. در نهایت شکست خوردیم و اگر بازی به همین شکل پیش می رفت برای ما بهتر بود.

مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از دیدار بدون گل تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته چهارم لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی بود. بچه های ما با مدیریت لباس ها خیلی خوش گذشت. ما به این تیم فرصت ندادیم. ما یک موقعیت عالی برای بردن بازی ایجاد کردیم و به تیرک دروازه حریف برخورد کردیم. بچه ها باید کار را تمام کنند، اما با توجه به تیم جوانی که داریم، امیدوارم بتوانیم به موفقیت ادامه دهیم.

وی برای مدافع خاطرنشان کرد: جایی که اتفاق افتاده دور است. هر کسی می تواند بگوید چه کسی نزدیک آن مکان است. داور ما می توانست اظهار نظر کند اما اتفاقی که افتاد این بود که داور در این مرحله دستش را از دست داد. بازی پر تنش بود و وقت توقف داور تنها هفت دقیقه به طول انجامید. در نهایت باختیم. اگر بازی به همین منوال پیش برود برای ما بهتر است. سایپا و هوادار در این زمین بازی می کنند و استقلال نیز در این زمین تمرین می کند. این کشور بسیار سخت است، اما چاره ای نیست. ورزشگاه اختصاصی وجود ندارد و امکانات ورزشگاه شهرقدس در دسترس نیست.

سرمربی تیم پیکان درباره خرید شیرزد تیمروف بیان کرد: تیمروف بازیکن خوبی است. او دیروز قراردادش را امضا کرد و در دقایقی که بازی کرده به خوبی کمک کرده است. او می تواند به ما کمک کند، کیفیت خوبی دارد.

بازیکن پیکان در خصوص بحث حمید مطهری با بازیکنان نساجی به زبان ترکی با داور صحبت کرد و چون نظرش در مورد اعلام پنالتی تغییر کرد، توضیح داد: بازیکن ما در حین صحبت با داور خیلی دور بود. نمی توانم بگویم او به داور چه گفت. به نظر شما بازیکنان ما می توانند با داور به ترکی صحبت کنند و نظر او را تغییر دهند؟ به نظر شما داور آبروی او را می برد؟

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره ورود دستیار ویدئویی (VAR) گفت: داوران دستیار پزشکی هستند. نمی توانم بگویم این دیدار تمام شده است یا نه. اگر داور آن را پرتاب کند، نه پنالتی است، نه عدالتی برای ما و اگر متفاوت باشد، برای حریف عدالتی وجود ندارد. این جایی است که یک دستیار ویدئو می تواند کمک کند. دیدار پاری سن ژرمن و موناکو را دیدید، دستیار ویدئویی چه کرد. در این مواقع نباید به داور حمله کنیم، باید VAR را به ورزشگاه ها بیاوریم.

حسینی در پایان با انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال موافقت کرد: تاج مرد عاقلی است. فوتبال ما در حال مرگ است و برای تجهیزاتی که نیاز دارند برنامه ریزی می کنند تا فوتبال ما را درست کنند. این فوتبال نیاز به جهاد دارد.