حذف اکانت اینستاگرام چگونه اکانت اینستاگرام را برای همیشه حذف کنیم؟


شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از یک میلیون کاربر در سراسر جهان به بخش مهمی از زندگی روزمره تبدیل شده است. همانطور که می دانید این شبکه به انتشار مطالب بصری مانند عکس و فیلم اختصاص دارد. اما گاهی اوقات کاربران به دلایل خاص تصمیم می گیرند اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده و با این شبکه اجتماعی خداحافظی کنند. زمانی که کاربران تصمیم می‌گیرند، باید مراحل حذف موقت اکانت و تفاوت‌های آن‌ها را بدانند و مراحل حذف اکانت اینستاگرام را بدانند.. برای حذف اکانت اینستاگرام باید چندین مرحله را طی کنید. پس در این مقاله با تمامی آموزش های حذف اکانت اینستاگرام همراه ما باشید.

اکانت های اینستاگرام را می توان به طور موقت و موقت غیرفعال کرد

حذف اکانت اینستاگرام به دو روش پایدار اکنون موقت برای کاربران امکان پذیر است. در فرآیند حذف موقت حساب، کاربران می توانند به طور موقت از فالوورهای خود حذف شوند. با این روش حذف اکانت اینستاگرام، کاربران می توانند پس از ورود مجدد به برنامه، اکانت اینستاگرام خود را بدون هیچ تغییری برگردانند. اما در فرآیند حذف دائمی اکانت اینستا، تمامی اکانت های آن ها از بین می رود و اطلاعات آن ها قابل بازیابی نیست.

اساسا اینستاگرام یک شکاف زمانی است یکی روشنایی برای کاربرانی که اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده اند. در این مدت حساب کاربری مخفی می شود و می توانند با ورود به حساب کاربری خود را بازیابی کنند. اما اگر این مدت به پایان برسد و تلاشی برای بازیابی اکانت حذف شده اینستا صورت نگیرد، حساب کاربری به طور کامل حذف می شود و به هیچ وجه قابل بازیابی نیست..

بلافاصله حساب اینستاگرام خود را حذف کنید

اگر کاربر تصمیم بگیرد حذف دائمی اکانت اینستاگرام همچنین لازم است اقدامات مربوط به حذف دائمی اکانت اینستاگرام انجام شود. در این صورت اکانت برای همیشه حذف می شود و قابل بازیابی نیست. با حذف اکانت های اینستاگرام، اطلاعات مربوط به حساب های کاربری مانند عکس، فیلم و …طرفداران حذف می شوند.

مراحل حذف دائمی پروفایل اینستاگرام

برای حذف فوری حساب خود، باید مراحلی را طی کرده و به چند سوال پاسخ دهید. برای حذف یک حساب کاربری، اینستاگرام ابتدا باید هویت شما را به عنوان مالک صفحه اینستاگرام تأیید کند. مراحل حذف دائمی اکانت اینستا به شرح زیر است:

 • در مرحله اول باید به تنظیمات برنامه بروید شناسایی برو
 • بعد یک انتخاب می آید کمک انتخاب کنید. با ورود به صفحه کمکسه گزینه نمایش داده می شود، از جمله مرکز کمک سپس گزینه را انتخاب کنید مدیریت حساب شما کشتن
 • در مرحله بعد، چندین گزینه برای انتخاب پیدا خواهید کرد اکانت خود را حذف کنید و به صفحه حذف اکانت بروید
 • در گزینه بعدی چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنم انتخاب کنید. بعد یک انتخاب می آید صفحه اکانت خود را حذف کنید hit این جمله با رنگ آبی نمایش داده می شود
 • در این قسمت از فرآیند حذف اکانت اینستاگرام باید فیلدهای زیر را پر کنید:

چرا می خواهید اکانت خود را حذف کنید؟: دلیل درست خود را برای حذف اکانت اینستاگرام انتخاب کنید.

برای ادامه، رمز عبور خود را دوباره وارد کنید: پس از انتخاب دلیل حذف اکانت اینستا، رمز اکانت خود را در این قسمت وارد کنید.

 • پس از پر کردن فیلدهای ذکر شده، باید دسته بندی را انتخاب کنید اکانت من را حذف کن برای شروع فرآیند حذف اکانت اینستاگرام کلیک کنید. در این زمان اینستاگرام از شما می خواهد که بدانید اگر مطمئن هستید اکانت اینستاگرام خود را حذف می کنید، باید این گزینه را انتخاب کنید خوب انتخاب کنید
 • پس از حذف اکانت اینستاگرام و خواندن: حساب شما گرفته شده است. متاسفیم برای دیدن رفتنت face you نمایش این پیام به معنای حذف فوری اکانت اینستاگرام است

چرا اکانت اینستاگرام خود را حذف کردید؟ سوال این شبکه اجتماعی از شماست

هنگامی که اکانت اینستا حذف می شود، این شبکه دلیل خروج دائمی را از شما می پرسد. در همین راستا اپلیکیشن اینستاگرام کامنت های پیش فرض را تعریف کرده است و کاربر می تواند با انتخاب یکی از آنها مشکل خود را برطرف کند. این دلایل به شرح زیر است:

 • بیش از حد مشغول / بیش از حد حواس پرتی
 • حساب دوم ایجاد شد
 • یک مشکل شروع می شود
 • نگرانی های حریم خصوصی
 • نگران اطلاعاتم هستم
 • تبلیغات خیلی زیاد
 • شما می خواهید چیزی دانلود کنید
 • نمی توان افرادی را برای دنبال کردن پیدا کرد
 • یه چیز دیگه هم هست

حذف اکانت اینستاگرام از طریق وب سایت اینستاگرام

روشی که در بالا به آن پرداختیم مربوط به ویژگی های جدید اینستاگرام است. اما اگر از نسخه قدیمی استفاده می کنید، نمی توانید مستقیماً اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. در این صورت باید وارد نسخه تحت وب اینستا شوید و طبق معمول اکانت اینستاگرام خود را از طریق تنظیمات آن حذف کنید. مراحل این روش مشابه روش قبلی است و فقط لازم است نام کاربری و شناسه در ابتدا وارد شود.شناسه) و رمز اکانت خود را وارد کرده و اقدام به حذف کنید.

حذف اکانت اینستاگرام بدون رمز عبور

اغلب بسیاری از کاربران رمز عبور خود را فراموش می کنند. رویه هایی برای این افراد در نظر گرفته شده است و کافی است هنگام ورود به صفحه گزینه حذف اکانت را انتخاب کنید. رمز عبور را فراموش کرده ام کشتن. سپس باید ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کرده و رمز عبور خود را از این روش بازیابی کنند و مانند روش اول اینستاگرام خود را پاک کنند..

حذف اکانت اینستاگرام؛ این یک ویژگی است که در موارد خاص استفاده می شود

در این مقاله روش های حذف اکانت اینستاگرام را بررسی کردیم و گفتیم که روش های مختلفی برای حذف اکانت اینستاگرام وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از گوشی با اپلیکیشن اینستاگرام است. البته این قابلیت به تازگی به این اپلیکیشن اضافه شده است چرا که در گذشته امکان حذف اکانت اینستا برای کاربران موبایل در این شبکه اجتماعی وجود نداشت.

اگر از رایانه استفاده می کنید، همچنان می توانید حساب اینستاگرام خود را حذف کنید. در واقع با نصب نسخه تحت وب این برنامه یا همان اینستا وب بهمی توانید حساب مورد نیاز را حذف کنید. به یاد داشته باشید که هیچ پروژه جانبی برای حذف اکانت اینستاگرام شما وجود ندارد و با استفاده از تلفن همراه و وب سایت رسمی اینستاگرام می توانید بدون واسطه اکانت خود را حذف کنید.