جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد


سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ – ۱۱:۳۱

زمون - نکور

تهران (پانا) – جزئیات مصاحبه دوره تخصصی ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد منتشر شد.

به گزارش دانشگاه آزاد، بر این اساس، دفترچه سوالات دوره کاردانی امسال برای کلیه داوطلبان به پرسشنامه آزمون تعالی ۱۴۰۱ و دوره بدون آزمون این دوره ویژه استعدادهای درخشان مندرج در مجموعه دعوت شد. برای شرکت در مصاحبه در روز مقرر، از دوشنبه ۳۰ تیرماه لغایت شنبه ۱ مرداد ماه برگزار می شود. همچنین آزمون (مصاحبه) ویژه داوطلبان ارس، کیش و امارات نیز در چند روز آینده برگزار خواهد شد.

داوطلبان برای اطلاع از تاریخ، زمان و مکان مصاحبه خود از امروز سه شنبه ۲۳ تیرماه به سایت www.azmoon.net مراجعه و اطلاعات فوق را کسب نمایند.

داوطلبانی که امکان شرکت در آزمون صلاحیت ویژه را دارند می بایست از کد ورودی و کد ملی برای دریافت اطلاعات تاریخ، ساعت و محل مصاحبه خود استفاده کنند.

همچنین داوطلبان شرکت در دوره بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان و آزمون ویژه واحدهای ارس، کیش و امارات می توانند با وارد کردن کد ملی، شماره شناسنامه و شماره تولد خود در مورد روز، ساعت و مکان مصاحبه خود صحبت کنند. . . داوطلبانی که در بیش از یک رشته برای مصاحبه ثبت نام کرده اند، اطلاعات روز، ساعت و مکان مصاحبه خود را همزمان در سایت مذکور مشاهده خواهند کرد.

مرکز سنجش، تلفیق و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان توصیه کرد به موارد زیر توجه کنند: رسیدن تاریخ و ساعت اعلام شده در محل مصاحبه امری امری بوده و نرسیدن به زمان تعیین شده انصراف و انصراف می باشد. روند قانونی هنگام ورود داوطلبان به مصاحبه کارت ملی و شناسنامه و عکس همراه داشته باشند. همچنین هنگام حضور در جلسه مصاحبه، سوابق دانش، علم، دانش و تحقیق و همچنین مقالات پژوهشی و کلیه مدارک دانشی همراه باشد. فرم باید در زمان مصاحبه به گروه ویژه مناسب ارسال شود.

هنگام شرکت در جلسه مصاحبه، تمام دستورالعمل های پزشکی را دنبال کنید.