جاهایی هست که پذیرش سربازی ۰۷ خرم آباد ضروری است


جاهایی هست که پذیرش سربازی ۰۷ خرم آباد ضروری است

دکتر زیویار: وزارت امور خارجه لرستان در خرید و فروش زمین های پادگان ۰۷ مشارکت خواهد داشت و از امروز تجارت در رابطه با اراضی مذکور محدود می شود.

بر اساس گزارش ها لونی به گزارش اداره کل روابط انسانی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر زیویار امروز به پایگاه نظامی ۰۷ خرم آباد.

استاندار لرستان با قدردانی از سی و سومین سالگرد ارتحال امام زمان (عج) در جمع خبرنگاران با توجه به اعتراضات مردمی و افکار عمومی نسبت به لشکری ​​۰۷ خرم آباد اظهار داشت: در این مراسم قدردانی کرد. حل مشکلات سرباز ۰۷.

دکتر زیویار گفت: از زحمات ناشران استانی در رابطه با این اموال و ابراز نگرانی به دلیل شرایط پیش آمده تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: پادگان ۰۷ شامل یک مجتمع آپارتمانی به مساحت ۱۵ هکتار از سال ۹۲ تا ۱۳۷۸ است که ۷ هکتار زمین علاوه بر بناهای معروف آن به شهر خرم آباد و حدود ۸ هکتار اهدا شده است. در کنترل همان ارتش».

نماینده عالی دولت در استان لرستان تصریح کرد: نسبت به این پروژه احساس مسئولیت می کنند و در اداره این شهرستان حرفی برای گفتن دارند.

دکتر زیویار افزود: شرایط لازم برای تصویب این پروژه وجود دارد تا طرفین بتوانند به صورت منطقی و منصفانه وارد مذاکره شوند و در مورد این مجموعه که بخشی از هویت شهر بزرگ است، تصمیم درستی بگیرند.

وی درباره خرید زمین شهرداری گفت: هیچ سند قانونی برای شهرداری ۰۷ وجود ندارد و ممکن است از سوی ارگان های غیرمجاز تصمیم گرفته شده باشد که فرماندار در این امر دخیل بوده است.

استاندار لرستان با اشاره به ممنوعیت خرید و فروش ۰۷ خانه شهری از امروز گفت: باید این کار را انجام دهیم زیرا توافقات انجام شده برای فروش املاک در این پیچیدگی منجر به انتشار این موضوع نشده است. یک سند قانونی که در هر حال لازم بود عجله نشود.»

پادگان ۰۷ خرم آباد آیا میراثی یا سدی برای شهر وجود دارد؟

انتهای پیام/

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن