جادوگر آمریکایی کنار هم قرار دادن رقبا همراه خود پلنگ جویبار


شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ – ۱۲:۳۵

حسن یزدانی تیلور

تهران (پانا) – دیوید تیلور، ستاره کشتی آمریکا در وزن ۸۶ کیلوگرم، پس اجتناب کرده اند ۶ ماه دوری به تشک بر می گردد.

بیش اجتناب کرده اند ۶ ماه اجتناب کرده اند فینال حضور جادوگر آمریکایی بر روی تشک می گذرد؛ جایی کدام ممکن است دیوید تیلور، در فینال مسابقات جهانی نروژ، مغلوب حسن یزدانی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن به آرامش سر خورد به همان اندازه خستگی دوران فشرده المپیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات جهانی را اجتناب کرده اند تن به در تنبل.

حالا پس اجتناب کرده اند تحویل داد ۶ ماه، تیلور بار تولید دیگری به تشک کشتی بر می گردد به همان اندازه شخصی را کنار هم قرار دادن حضور در انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد تنبل.

کشتی گیران آمریکایی برای حمل دوبنده کشورشان باید در مسابقات final x نمایندگی کنند کدام ممکن است به همین ترتیب در ۳ ژوئن در اوکلاهاما را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸ ژوئن در نیویورک برگزار تبدیل می شود.

{در این} مسابقات، قهرمانان جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید المپیک در سه بخش کشتی آزاد، فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران، مستقیما به فینال انتخابی صعود می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید همراه خود نفرات برتر مقدماتی مسابقه دهند به همان اندازه نهایتا نفرات برتر، مشاور آمریکا در مسابقات جهانی باشند.

تیلور سال قبلی در المپیک توکیو سودآور شد همراه خود شکست حسن یزدانی به مدال طلا برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن به شکاف ای مختصر در مسابقات جهانی، به یزدانی باخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقره جهان را گرفت.

در مسابقات Final X امسال، همه قهرمانان کشتی آمریکا علاوه بر این گیبل استیونسون حضور خواهند داشت کدام ممکن است استیونسون، پس اجتناب کرده اند قهرمانی در المپیک انتخاب گرفت همراه خود دایره طلایی خداحافظی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد دنیای کشتی کج شود.

علاوه بر این {در میان} قهرمانان کشتی آمریکا، علاوه بر این دیوید تیلور، بقیه نفرات سرشناس این ملت اجتناب کرده اند جمله توماس گیلمن، داتون فیکس، کایل دیک، جردن باروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید کایل اسنایدر در مسابقات پان آمریکن به روی تشک می توسعه.

مسابقات کشتی پان آمریکن قهرمانی قاره آمریکا روزهای ۵ به همان اندازه ۸ می در آکاپولکو مکزیک برگزار می‌شود.