توسعه همه جانبه ۵G در ایران آغاز شده است


توسعه همه جانبه ۵G در ایران آغاز شده است

ایرانسل با معرفی ۴۶۰ پلتفرم جدید ۵G در سراسر کشور از ابتکار بزرگی برای توسعه همه جانبه نسل پنجم تلفن همراه رونمایی کرد.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همزمان با دهه ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیرخم، طرح توسعه جامع نسل پنجم ایرانسل با معرفی پلتفرم‌های ۵G، ۴۶۰ جدید در سراسر کشور رونمایی شد.

ایرانسل که توانست اولین پلتفرم تجاری ۵G را در اولین روز مردادماه ۱۳۹۸ راه اندازی کند و رکورددار تعداد پلتفرم های ۵G و سرعت اینترنت همراه در ایران باشد، ادامه برنامه توسعه جامع ۵G از سوی این رهبر است. در ایران با معرفی ۴۶۰ پریز جدید ۵G در سراسر کشور آغاز شده است. در روزهای اخیر ۹۲ سایت از این ۴۶۰ سایت در ایالت های مختلف کشور گنجانده شده اند و ثبت نام سایر سایت ها در حال شتاب گرفتن است.

بر این اساس، علاوه بر رویدادهای قبلی نسل نهم ایرانسل که در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۸ برگزار شد، در جریان طرح توسعه جامع ۵G در کشور، ۹۲ مکان جدید در سراسر ایران راه‌اندازی شده است که شامل ۳۳ مکان جدید می‌شود. سایت های نسل در استان تهران، خوزستان ۱۹ سایت، البرز ۱۰ سایت، فارس ۸ سایت، آذربایجان شرقی ۴ سایت، گیلان ۴ سایت، خراسان رضوی ۳ سایت، سیستان و بلوچستان ۳ سایت، مازندران ۳ سایت، هرمزگان ۳ سایت، آذربایجان غربی ۱ سایت و سایت گلستان ۱ نصب و پیاده سازی ۵G ایرانسل و تلاش برای راه اندازی بقیه ایستگاه های ردیف ۵ ایرانسل در ۱۲ استان برتر شامل ۱۹ استان باقی مانده از مجموع ۴۶۰ مکان برنامه ریزی شده در حال انجام است.

این سایت‌ها، کوچک و برخی سایت‌ها در قالب هات‌اسپات، شروع به فعالیت کرده‌اند و با مجوز منظم از سازمان صدا و سیما (رگولاتوری)، خدمات رسمی خود را به مشترکان ایرانسل آغاز خواهند کرد. .

ایرانسل همچنین استفاده از فناوری «موج میلی‌متری» را در توسعه شبکه نسل پنجم برنامه‌ریزی کرده است که پوشش شبکه در ادارات، مراکز تجاری و فضاهای بسته را بیش از پیش با سرعت بالا ممکن می‌سازد.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، مطالعه فناوری نسل پنجم را در سال ۱۳۹۴ با همکاری مراکز دانش داخلی و شرکت‌های معتبر جهانی آغاز کرد و می‌تواند برای اولین بار مدلی از شبکه ۵G تکمیل شده را در ایران ارائه کند. ۲۹ سپتامبر. ۲۰۱۶. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات باید آزمایش شود.

اولین سایت تجاری نسل پنجم تلفن همراه در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ برای اولین بار در ایران توسط ایرانسل در مرکز تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی شد. این فضای آنلاین توسط رئیس جمهور وقت افتتاح شد و در جلسه هیئت دولت مشارکت داشت.

در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ دومین فضای خرده فروشی ۵G ایران با حضور خبرنگاران توسط مدیرعامل ایرانسل در ساختمان ایرانسل رونمایی می شود. بیژن عباسی آرند، و در ۳۱ آبان، سومین کشور بزرگ ایران، اول است. سایت فضای باز طبقه پنجم با حضور رئیس جمهور ایرانسل رونمایی شد. مورد استفاده در دانشگاه تربیت مدرس.

چهارمین وب سایت تجارت ایران در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۷ با حضور وزیر ارتباطات و رئیس جمهور ایرانسل در محل ساختمان ایرانسل در نمایشگاه اینترنت اشیا و در پارک آب و آتش تهران (پل بیاتیان) به صورت آنلاین راه اندازی شد. خدمات در دسترس عموم است.

پنجمین سایت ۵G ایران و ایرانسل با حضور قائم مقام وزیر و رئیس سازمان و رئیس هیئت مدیره ایرانسل در فضای باز شهرداری شیراز در تاریخ ۱۲ اسفند ماه ۹۷ بازگشایی شد و در اختیار اهالی این شهر قرار گرفت. .

پنجمین وب‌سایت ایرانسل روز سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس‌جمهور ایرانسل بازگشایی شد.

هفتمین پلتفرم ۵G ایرانسل نیز روز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ با حضور معاون استاندار خراسان رضوی، مدیرکل حقوقی و اخبار رادیویی شرق کشور در پردیس روباز دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی شد. . منطقه و رئیس جمهور ایرانسل با خدماتی که در اختیار مسافران قرار می دهد. و در کنار آستان قدس رضوی و پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

فاز هشتم ۵G ایرانسل که فاز اول فاز پنجم دولت سیزدهم اعلام شد، روز سه شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ در جریان بازدید دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و مرکز فناوری از ستاد مرکزی ایرانسل بود. ، آنلاین، در منطقه ای پرتردد در شهر اندیشه واقع در غرب استان تهران افتتاح شد.

علاوه بر این هشت مکان، سایت رده پنجم ایرانسل در شرکت فولاد مبارکه، پس از تفاهم نامه ای که بین شرکت ها منعقد شد، اولین تجربه کاربرد تجاری ۵G در صنعت خواهد بود. دو در اردیبهشت ۱۴۰۰، خدمات لازم برای ارائه اطلاعات سازه های. تبدیل دیجیتال شرکت فولاد مبارکه و عنوان «کارخانه متصل» را به خود اختصاص داده است.

ایرانسل در اولین روز مرداد ماه سال ۱۴۰۰ و همزمان با اولین سالگرد راه اندازی تجاری شبکه نسل پنجم خود، توانست رکورد سرعت اینترنت را در ایران و در حضور اصحاب رسانه با سرعتی برابر با ۲۰۰ میلیون دلار ثبت کند. ۳۹۰۹ گیگابیت در ثانیه در شبکه املاک و مستغلات و شبکه تجاری نسل پنجم قرار می گیرد. ایرانسل همچنان رکورددار سرعت و تعداد مکان های کسب و کار ۵G در ایران است و در درازمدت با حل مشکل توزیع فرکانس، پروژه بزرگ توسعه همه جانبه ۵G در کشور و طعم ذوق زده می شود. از تکنولوژی به مشترکین خود تا ماه را در مقابل دیدگان مردم ببینند.

ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده ۵G در ایران، همزمان با نسل پنجم شبکه‌های تلفن همراه، از ابتدای سال ۱۳۹۸ با همکاری دانشگاه‌های معتبر و جشن گرفتن شتاب، مطالعه نسل ششم تلفن همراه یا همان ۶G را آغاز کرده است. این. فن آوری.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن