تم لاغری با RF | انتشار تجهیزات RF در تهران


تم لاغری با دستگاه RF

یکی از راه های حذف چربی بدن استفاده از دستگاه ها برای کاهش RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد دارای هرگونه چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی جمع آوری شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه های Rf را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلوگرم بیش از حد چاق یا چربی هستند که در یک قسمت از بدن آنها شکل گرفته است ، مانند شکم و باسن. جمع آوری این چربی ممکن است برای افراد مفید نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

موضوع لاغری با RF

موضوع لاغری با RF

موضوع لاغری با RF

یکی از راه های حذف چربی بدن استفاده از دستگاه ها برای کاهش RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد دارای هرگونه چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی جمع آوری شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه های RF را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

دستگاه های RF با درمان سریع ، راحت ، بی ضرر و ناایمن منجر به استحکام ، کشسانی و از بین بردن سلولیت پوست می شوند. این کار بدون جراحی با استفاده از دستگاه RF انجام می شود که طی چند سال گذشته بین مردم بسیار محبوب شده است ، بدون نیاز به جراحی ، به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی تکنیکی است که از سال 2001 توسط RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک راه م toثر برای کاهش وزن در خانه با مزایای بسیاری است. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود که در آن می توان نتیجه مطلوب را بدون جراحی بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از RF ، لیفتینگ پوست را می توان علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، همزمان انجام داد. این روش از لکه های پوستی جلوگیری می کند.

این یک راه عالی برای افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغر وزن خود را کاهش دهند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م waysثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

سایر مزایای این روش شامل روش غیر تهاجمی است و همچنین نیازی به جراحی ندارد.

چه کسی محیط را برای RF مناسب تر می کند؟

نامزدهایی که از این روش استفاده می کنند در واقع افرادی مناسب هستند که در هر قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

مقیاس RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به درستی بیان کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از جراحی میکرو برای بیماران قلبی استفاده می کنند یا کسانی که از داروهای فلزی ، صفحات دندان و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه RF موضعی را روشن کنیم؟

ابتدا کرم بی حسی را در ناحیه مورد نظر روی بیمار قرار می دهیم. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیبی از دو بعدی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه می کنید باید همه را برای راه اندازی با استفاده از آموزش های لازم بسته به دستگاه تنظیم کند (تنظیمات دستگاه برای همه متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی برای همه اجزا اعمال شود.

پس از بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای مسح پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا دست روی پوست راحت تر شود. با انتقال غشای سلولی به ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان فشار یا کرم را روی پوست اعمال کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه RF نازک

بعد از کار با دستگاه RF ممکن است کمی قرمزی احساس کنید. قرمزی خیلی شدید نیست و بیشتر شبیه خورشید است. نگران نباشید ، این قرمزها به سرعت از بین می روند و شما حتی نیازی به استراحت از محل کار ندارید. وقتی این کار را انجام می دهید ، می توانید به روال روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بعد از استفاده از ابزار RF ، کرم را بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه نکنید تا با استفاده از دانش این روش و آگاهی کامل از آن و همچنین تشخیص خود ، شما را درمان کند.

راههای ارتباط با خانم بهار هند

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، فصل ۱۲۲

مراحل لازم قبل و بعد از کاهش وزن RF موضعی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این واقعاً یکی از نکات مثبت این رویکرد است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار نکشید.

نوشیدن مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

رویکرد تم rf مشابه آنچه ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام می دهیم.

در نتیجه ، چربی آماده حذف از بدن است.

همچنین این روش با تأکید بر انرژی عمیق پوست در لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، نرم و نرم می شود و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید