ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت


یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ – ۰۸:۰۳

ترافیک

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزگراه نواب از میدان نهم دی، آزادراه آزادگان، خیابان آزادی از استاد معین، بزرگراه زین الدین از هنگام و حکیم از کاشانی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر درخصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ اظهار کرد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین از هنگام، بزرگراه بابایی از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) از صالحی، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران قبل از گفتگو تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای ترافیک هستند.

سرهنگ رنجبر افزود: در بزرگراه نواب شاهد بار ترافیکی از نهم دی می‌باشیم و در بزرگراه صدر فعلا مشکل خاص ترافیکی نداریم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران و مقابل مدارس بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.