تجربه ای هیجان انگیز برای گیمرها با بهترین بازی های Rockstar Games


تجربه ای هیجان انگیز برای گیمرها با بهترین بازی های Rockstar Games

بدون شک بسیاری از بازیکنان با بازی های استودیوی بازی سازی Rockstar Games خاطرات هیجان انگیز زیادی دارند. این استودیو یک اثر موفق مانند سری بازی است GTA اکنون Red Dead Redemption در کارنامه خود و بسیاری از بازیکنان ساعت ها را صرف تجربه بازی های این استودیو می کنند. در بررسی بهترین بازی های Rockstar با ما همراه باشید.

استودیو Rockstar Games; خالق خاطره انگیزترین بازی های جهان باز

استودیوی Rockstar Games یکی از کمپانی های معروف بازی سازی است. این استودیو در سال ۱۹۹۸ در شهر نیویورک تاسیس شد. محبوبیت Rockstar Games و انتشار بازی GTA III آغاز شد و سپس نقش عمده ای در ایجاد بازی های جهان باز ایفا کرد. لازم به ذکر است که این استودیو قبل از ساخت سری بازی های محبوب خود بازی های زیادی را تولید کرده است که در اندازه های مشابه هستند. GTA محبوبیتی نداشتند.

در سال ۲۰۰۳، حق چاپ بازی توسط Rockstar Games بود مکس پین ۲ از خالق آن یعنی سرگرمی شفا خرید به این ترتیب نام Rockstar Games دوباره ظاهر می شود. اما این استودیو تصمیم گرفت به خاطر کمیت، کیفیت بازی های خود را به خطر نیندازد. به همین دلیل، Rockstar Games تمرکز خود را بر افزایش کیفیت بسیاری از فرنچایزها و تولید خاطره انگیزترین بازی ها قرار داد.

بهترین بازی های Rockstar کدامند؟

اکثر بازی های استودیویی Rockstar Games از نوع شوتر و بازی های جهان باز هستند و معمولا در نسخه ها و نسخه های زیادی ساخته می شوند. برخی از آنها به شهرت جهانی رسیده اند و جزو بهترین بازی های ویدیویی هستند. لازم به ذکر است که بازی های جهان باز Rockstar Games بسیار زیبا و استادانه هستند. همچنین این استودیو همواره سعی کرده است تا هر قطعه را با کیفیت بالاتری نسبت به نسخه های قبلی بسازد.

از بهترین بازی های Rockstar Games می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سری بازی ها GTA
  • بازی کردن مکس پین ۳
  • سری بازی ها Red Dead Redemption

سری بازی ها GTA; یکی از بازی های محبوب Rockstar Games است

سیر تحول استودیوی Rockstar Games در صنعت بازی سری بازی GTA قبلا، پیش از این. اولین بازی از این سری در سال ۱۹۹۷ و دومین بازی در سال ۱۹۹۹ منتشر شد، باید بدانید که هر دو بازی دو بعدی هستند. بجای GTA III این اولین بازی در این سری بود که از دو بعدی به سه بعدی تبدیل شد. به همین دلیل محبوبیت این سری بازی و Rockstar Games از همین بازی شروع شد. بنابراین می توان گفت که بهترین بازی های مجموعه است GTA در استودیوی Rockstar Games، نسخه های منتشر شده از GTA III آنها بعدی بودند.

بازی کردن GTA III

بازی کردن GTA III آغاز سلطنت استودیو راک استار گیمز بود که به یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های این سری تبدیل شد. GTA فهمیدم. جهان در این بازی که یکی از بازی های محبوب جهان باز است، نسبت به نسخه های بعدی این بازی کوچکتر است. ولی گرافیکش نسبت به زمان خودش خیلی خوبه. این بازی دارای انواع اسلحه ها و ماشین های مخفی است که با یافتن آن ها در بازی می توان قفل آن ها را باز کرد. این بازی یکی از پرچمداران راک استار گیمز به حساب می آید چرا که تحول بزرگی را در بازی های جهان باز ایجاد کرد.

بازی کردن GTA: شهر دوم

بازی کردن GTA: شهر دوم یک سال بعد GTA III برای پلی استیشن ۲ منتشر شد و بسیار محبوب شد. این محبوبیت به مرحله بازی رسید GTA: شهر دوم پرفروش ترین بازی ویدئویی سال ۲۰۰۲. بازی GTA: شهر دوم نسبت به نسخه قبلی این سری خیلی بهتره. داستان این بازی در مورد پسری به نام تامی وارسیتی است که به تازگی از زندان خارج شده و از طریق یکی از دوستان قدیمی خود برای فروش مواد مخدر بیرون می رود.

حرفه تامی با یک حمله مسلحانه ویران می شود. همچنین تمام پول و مواد مخدر از بین رفته است. در طول بازی، تامی تلاش می کند تا پول گم شده و افرادی که اسلحه را کشته اند را پیدا کند. در این بازی می توانید مکان های تجاری مانند سینما را خریداری کنید.

بازی کردن GTA: San Andreas

بازی کردن GTA: San Andreas دو سال پس از انتشار نسخه قبلی توسط Rockstar Games، تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی داشت. از جمله این تغییرات توانایی شنا است که در مراحل قبل وجود ندارد. همچنین قابلیت راندن هواپیماها و دوچرخه های مختلف به بازی اضافه شد.

داستان این بازی در مورد یک جوان سیاه پوست به نام کارل جانسون است سی جی است. سی جی پس از سال ها دوری از خانواده اش به لوس سانتوس باز می گردد تا در مراسم تشییع جنازه مادرش شرکت کند. اما وقتی به شهر برمی گردد، درگیر مسائل خانوادگی، فعالیت های گانگستری و چیزهای دیگر می شود. به طور کلی موضوع این بازی در مورد خیانت، خانواده، اعتماد، اراذل خیابانی و پلیس فاسد است. به این ترتیبمی توان گفت این بازی نقد استودیو Rockstar Games از وضعیت سیاسی و اجتماعی ایالات متحده آمریکا است.

بازی کردن GTA V

آخرین بازی این سری بود GTA خیلی بازیگوش GTA V در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم های مختلف مانند رایانه شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر شد. این بازی که یکی از بهترین بازی های تاریخ راک استار گیمز محسوب می شود، سه روز پس از انتشار توانست بیش از یک میلیارد دلار فروش کند. این بازی اولین نسخه از سری بازی است GTA سه ویژگی اصلی وجود دارد. این سه مرد مایکل دسانتا، فرانکلین کلینتون و ترور فیلیپس هستند.

داستان بازی از آنجا شروع می شود که تروور و مایکل با نام اصلی مایکل تاونلی با مردی به نام برد اسنایدر دست به سرقت می زنند. اما اسنایدر مرده است، مایکل مرده است. اما به نظر می رسد که مایکل و خانواده اش با نام مایکل دسانتا هنوز زنده هستند. مایکل یک ملاقات مخفیانه با یک مامور دولتی ترتیب می دهد تا ماموران از زنده بودن او ندانند.

مایکل فرانکلین نیز برای یک فروشنده ماشین کار می کند و ماشین پسر مایکل را می دزدد. اما آنها با مایکل دوست می شوند و شروع به انجام کارهای گانگستری می کنند. سپس ترور متوجه می شود که مایکل زنده است و او و فرانکلین به عنوان گانگستر به کار خود ادامه می دهند. یکی از چیزهای خوب در مورد این بازی این است که نمادها به طور منظم تغییر می کنند. همچنین این بازی دارای سه پایان متفاوت است. این بازی از نظر گرافیک و اطلاعات بسیار قوی است و یکی از بهترین بازی های Rockstar Games خواهد بود.

بازی Red Dead Redemption; جدیدترین بازی های جهان باز Rockstar

راک استار گیمز چند بازی جهان باز را نیز بعدا منتشر کرد GTA معرفی شد. این مجموعه بازی Red Dead Redemption اسمش به خوبی بازیه GTA است. در اصل، این تفاوت بین بازی ها استRed Dead Redemption و بازی ها GTA زیرا این بازی ها در دنیای غرب وحشی اتفاق می افتد. شخصیت اصلی اولین بازی این مجموعه جان مارستون است که یک گاوچران در غرب وحشی است.

در بازی Red Dead Redemption بسیار جالب است، از جمله کشتن حیوانات و فروش لاشه آنها. همچنین در این بازی بازیکن می تواند افراد تحت تعقیب را پیدا کند، آنها را بکشد و یا به کلانتری شهر تحویل دهد و به عنوان جایزه پول دریافت کند. بازی اول در سال ۲۰۱۰ و دومین بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و طبق اطلاعات، بازی دوم پیش درآمد نسخه اول این بازی است. این مجموعه بازی به اندازه یک مجموعه است GTA محبوب شد و به یکی از بهترین بازی های Rockstar Games تبدیل شد.

بهترین بازی های Rockstar Games; ترکیبی از هیجان و خاطره

Rockstar Games به دلیل کیفیت و قدرت بازی های خود توانسته بازی های خاطره انگیزی ارائه دهد. یک بازی عالی دیگر از Rockstar Games، پایان فرنچایز محبوب مکس پین است. نسخه اول بازی مکس پین آن در سال ۲۰۰۱ بود سرگرمی شفا بوجود آمد. اما راک استار گیمز حقوق نسخه دوم بازی را در سال ۲۰۰۳ خریداری کرد و پس از ۹ سال این استودیو نسخه سوم بازی را در سال ۲۰۱۲ توسعه و منتشر کرد. Rockstar Games مانند گذشته کیفیت و قدرت این بازی را افزایش داده است. تا بار دیگر قدرت بازی خود را به جهانیان نشان دهد.