بیکن چند کالری دارد؟ مرغ بهتر است یا گوشت گاو؟ – نعناع


در بین غذاهای صبحانه، ممکن است به سراغ بیکن رفته باشید. این صبحانه لذیذ به نظر می رسد و غذا باعث می شود یک صبحانه بسیار سبک با مقدار مناسبی پروتئین تهیه شود. صبحانه برای کاهش وزن انجام شد بنابراین ارزش آن را دارد که برای مطالعه این مقاله وقت بگذارید تا در مورد کالری مرغ و ارزش غذایی آن در رژیم کاهش وزن خود بیشتر بدانید.

آیا می خواهید غذایی که دوست دارید بخورید و وزن کم کنید؟

اپلیکیشن نعناع را هم اکنون نصب کنید تا بدون محدودیت غذایی ماهیانه ۵ کیلوگرم وزن کم کنید

کالری بیکن و ارزش غذایی

هر صد گرم بیکن مرغ حاوی مقدار زیادی درشت مغذی است که می توانید در جدول کالری این نوع پروتئین بیابید. همچنین در مورد ارزش غذایی آن در زیر بخوانید:

کلسترول: ۳۰ میلی گرم (۱۰ درصد از مصرف روزانه بدن)

سدیم: ۱۵۰ میلی گرم (۶ درصد از مصرف روزانه بدن)

پتاسیم: ۱۴۴ میلی گرم (۳ درصد از مصرف روزانه بدن)

فیبر غذایی: ۰ گرم (۰ درصد از مصرف روزانه بدن)

شکر: ۱ گرم + ۱ گرم شکر اضافه شده

ویتامین D: 0 درصد از مصرف روزانه بدن

منیزیم: ۰ درصد از مصرف روزانه بدن

آهن: ۰ درصد از مصرف روزانه بدن

آیا بیکن مرغ یک وعده غذایی سالم است؟

گوشت خوک مرغ کالری و چربی بیشتری نسبت به گوشت خوک دارد. بنابراین، اگر کالری آن را با کالری گوشت خوک مقایسه کنیم، اولین مورد غذای بهتری است که می توانید بخورید. غذا به فکر خودت باش

البته ناگفته نماند که بیکن غذایی فرآوری شده است که نسبت به بیکن فرآوری نشده پروتئین کمتر و قند بیشتری دارد. همچنین داروهای او هشداری در برابر افزایش خطر ابتلا به سرطان است. با این حال، با وجود این که جایگزین مرغ است، بهتر است به بقیه رژیم غذایی او نگاه کنید.

چه مقدار بیکن در رژیم غذایی وجود دارد؟

۲۸ گرم بیکن برای بشقاب صبحانه شما کافی است. می توانید با سیب زمینی پخته هم درست کنید. توجه داشته باشید که ۲۸ گرم از این ماده غذایی با وجود چربی بالایی که دارد، ۱۴۰ کالری دارد; این مانند یک لیوان شیر کم چرب یا دو تکه کوچک نان سبوس دار است.

توصیه می کنیم برش های نازک انتخاب کنید تا کالری مرغ به ۱۰۵ کیلو کالری و ۷.۵ گرم چربی برای ۲۸ گرم برسد.

بر اساس داده های غذایی وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا، بیکن در میان ۱۵ منبع اصلی چربی کل در میان بزرگسالان آمریکایی در اواسط دهه ۱۹۹۰ قرار نداشت، در حالی که سوسیس ها در رتبه دوازدهم قرار داشتند و در رتبه چهاردهم قرار داشتند. همچنین بیکن در پانزده منبع اصلی چربی اشباع نشده، سوسیس در رتبه دوازدهم و تخم مرغ در پانزدهمین منبع قرار دارند.

آیا کالری مرغ سالم است؟

بیکن و مرغ غذاهای پرکالری هستند. بیکن ۳۷۵ درصد کالری بیشتری نسبت به مرغ با ۸۹۸ کالری در ۱۰۰ گرم و ۱۸۹ کالری در هر صد گرم دارد.

کالری سینه مرغ با سایر انواع بیکن متفاوت است.

کالری سینه مرغ با سایر انواع بیکن متفاوت است.

به یاد داشته باشید که بیکن مرغ پروتئین کمی دارد، اما چربی بالایی دارد و به اندازه مرغ کربوهیدرات دارد. اگر بخواهیم درشت مغذی های موجود در کالری بیکن و کالری مرغ را با هم مقایسه کنیم، نسبت درشت مغذی ها در اولی ۰:۰:۱۰۰ و در دومی ۴۹:۰:۵۱ است.

غذاهای گوشت مرغ

انواع مرغ بیکن معمولی و مرغ کامل است. این نوع پروتئین در مقایسه با گوشت خوک دودی که چربی بیشتری دارد، کم چرب و کم کالری است.

بیکن مرغ را به تنهایی، با سایر گروه های غذایی و با غذاهایی مانند سوپ، ساندویچ، سالاد و انواع نان بخورید.

آیا بیکن و گوشت فرآوری شده آماده است؟

شاید در وهله اول «گوشت قرمز» و «گوشت فرآوری شده» بهتر تعریف شود. بنابراین قبل از صحبت در مورد دوز پروتئین موجود در غذا می دانید که تعریف این دو اصطلاح مهم است.

انواع گوشت خوک، گاو و خوک به عنوان گوشت قرمز شناخته می شود. اما گوشت خوک و سوسیس به روش های مشابهی (مرغ یا بوقلمون، غذاهای رستورانی، پخته شده، سالامی یا هات داگ) فرآوری می شوند. اما خوردن مرغ تازه (سینه، ران و بال خام)، بوقلمون (گوشت کامل)، ماهی و تخم مرغ مانند مرغ میکرو، غذای فرآوری شده نیست.

چگونه کالری بیکن بسوزانم؟

برای سوزاندن کالری دو برش مرغ، باید موارد زیر را انجام دهید:

پیاده روی (۴ کیلومتر در ساعت): ۹ دقیقه

دویدن (۹ کیلومتر در ساعت): ۳ دقیقه

دوچرخه (۱۶ کیلومتر در ساعت): ۵ دقیقه

آخرین کلمه

صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی برای کاهش وزن است. بنابراین توصیه می شود از همه گروه های غذایی غذا داشته باشید. به عنوان یک منبع پروتئین، بیکن مرغ می تواند بخشی از پروتئین مورد نیاز شما را تامین کند.

اما به یاد داشته باشید که بیشتر کالری بیکن مرغ از چربی های اشباع شده تشکیل شده است، پس بهتر است بقیه رژیم غذایی او را بررسی کنید.

منبع: verymeaty

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟