بیکن مایکروویو ترد – وبلاگ اصل العمل مفید


مطمئنا، ممکن است می توانید بیکن را در مایکروویو بپزید! به معنای واقعی کلمه هستند یکی اجتناب کرده اند آسان ترین فرآیند های پخت .

به همان اندازه روزی کدام ممکن است تعدادی از دستورالعمل آسان را دنبال کنید، بیکن ممکن است به طرز شگفت انگیزی ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکنواخت پخته تبدیل می شود. من می خواهم به حداقل یک آشپز خاص خواستن دارم

بیکن مایکروویو در یک بشقاب سفید سرو می شود.

این بیکن انصافاً خارق العاده است. من می خواهم برای مدت زمان بسیار طولانی در مخالفت با این مفهوم از دوام کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معتقد بودم کدام ممکن است {نمی تواند} به خوبی بیکن سرخ شده هر دو سرخ شده در فر باشد.

خوشبختانه خطا کردم! استفاده اجتناب کرده اند مایکروویو برای پخت بیکن به مقیاس استفاده اجتناب کرده اند اجاق هر دو تابه خوشایند است. بیکن به طور یکنواخت پخته تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاًً ترد تبدیل می شود. این می تواند یک فرآیند فوری است – سریعتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانتر اجتناب کرده اند هر فرآیند عکس.

اجزا

برای این اصل وعده های غذایی ساده به حداقل یک ماده خواستن دارید: خوب بسته بیکن. دستورالعمل من می خواهم همراه خود به حداقل رساندن هایی همراه خود ضخامت متداولکار می تنبل. اگر اجتناب کرده اند به حداقل رساندن های نازک هر دو ضخیم استخدام می کنید، باید زمان پخت را مطابق همراه خود آن ترتیب کنید.

جهت ها

این راه پخت بیکن فوق العاده ساده است! برای دستورالعمل های از واقعی به مقوا اصل وعده های غذایی بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویدیو را تماشا کنید. در همین جا خوب مرور عمومی اجتناب کرده اند سطوح است:

اولین قدم ممکن است اینجا است کدام ممکن است به حداقل رساندن های بیکن را روی خوب بشقاب مخصوص مایکروویو قرار دهید کدام ممکن است همراه خود دستمال کاغذی پوشانده شده است. ضمانت حاصل کنید کدام ممکن است به حداقل رساندن ها همراه خود یکدیگر تصمیم نداشته باشند.

برش های بیکن را روی دستمال کاغذی قرار دهید.
مشخص شوید کدام ممکن است اسلایدها روی هم قرار نگیرند

سپس نوارها را همراه خود دستمال کاغذی بیشتری بپوشانید. آن را حیاتی است ضروری است – اجتناب کرده اند پاشش مایعات جلوگیری می تنبل.

سپس آن را در مایکروویو روی حرارت بیش از حد قرار دهید به همان اندازه ترد شود. در مایکروویو من می خواهم، این ۴ دقیقه اندازه می کشد.

بیکن را در مایکروویو قرار دهید.
لایه بالایی دستمال کاغذی حیاتی است

وقتی بشقاب را اجتناب کرده اند مایکروویو سطح می آورید تنظیم کنید! فوق العاده خوب و دنج {خواهد بود}. اجتناب کرده اند حاشیه از های دستمال کاغذی برای محکم کردن آنها بیشترین استفاده را ببرید هر دو اجتناب کرده اند دستکش های فر بیشترین استفاده را ببرید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخص شوید کدام ممکن است به حداقل رساندن ها را برای عجله اجتناب کرده اند دستمال کنار کنید، در هر مورد دیگر تمایل دارند به دستمال کاغذی بچسبند.

بیکن آماده است - روی حوله کاغذی سرو کنید.
خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد!

توصیه تخصصی

چون آن است اجاق های مایکروویو فوق العاده مشخص هستند. پس بیشتر است بعد از سه دقیقه بازرسی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ببینید کدام ممکن است بیکن مناسب شده است هر دو خیر. در صورت خواستن در همه زمان ها می توانید خوب دقیقه تولید دیگری اضافه کنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

اگر بیکنم را دوست داشته باشم چه؟

مشکلی نیست! دخترم ترجیح می‌دهد آن را بجود، به همین دلیل وقتی برایش مناسب می‌کنم، آن را برای مدت مختصر‌تری می‌پزم.

هدایت می کنم همراه خود ۲ دقیقه برای ۴ نوار آغاز کنید، بیکن را بازرسی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت لزوم خوب دقیقه تولید دیگری اضافه کنید.

چرا افراد بیکن را در مایکروویو می‌پزند؟

این سریعترین راه برای پختن – سریعتر اجتناب کرده اند سوختن هر دو پختن. اجتناب کرده اند دردسر تازه کردن ماهیتابه هر دو ورقه پخت جلوگیری می تنبل. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر بیکن ترد را دوست دارید، این نیز خوب راه مشخص برای تحمیل .

چرا اجتناب کرده اند دستمال کاغذی استفاده کنیم؟

دستمال کاغذی حیاتی است. لایه زیرین از اجتناب کرده اند چربی حاضر شده را فریب دادن می تنبل، کدام ممکن است به ضمانت اجتناب کرده اند ترد بودن بیکن {کمک می کند}. لایه بالایی نیز حیاتی است، از اجتناب کرده اند پاشش مایعات جلوگیری می تنبل.

بعد از همه یه ایرادی داره برخلاف سوختن هر دو پختن، این راه چربی بیکن خوش ذوق ای ساخت نمی شود کدام ممکن است بعداً بتوان اجتناب کرده اند آن در پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز استفاده کرد.

خواه یا نه به آشپز شخصی خواستن دارم؟

۹ اجاق های مخصوص مایکروویو دسترس در بازار موجود است، با این حال حیاتی نیستند.

حوله های کاغذی به شبیه به هدف اجاق های مخصوص کف دست می یابند – خشک کردن چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری اجتناب کرده اند پاشیده شدن آن.

تمایز

بهتر از راه {برای تغییر} دادن این اصل وعده های غذایی اینجا است کدام ممکن است به حداقل رساندن های بیکن را در گذشته اجتناب کرده اند طبخ مزه دار کنید. می توانید آن را مثلاً همراه خود به سختی فلفل پرخطر هر دو پاپریکا دودی بپاشید.

با این حال معمولا خودم را تحریک {نمی کنم}. بیکن به قدری خالص خوش ذوق است کدام ممکن است بافت {نمی کنم} نیازی به کمک داشته باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت استفاده اجتناب کرده اند ادویه جات در همه زمان ها خطر سوختن آنها موجود است.

شرکت ها پیشنهادی

ممکن است می توانید اجتناب کرده اند این بیکن مشابه با هر بیکن عکس کدام ممکن است میپزید بیشترین استفاده را ببرید! این می تواند یک انواع واضح برای صبحانه است، شاید همراه خود تخم مرغ های همزده در مایکروویو.

علاوه بر این در ساندویچ های پر از همراه خود کاهو فوق العاده برتر است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب تاپینگ برتر برای همبرگر می سازد.

ذخیره سازی باقی مانده

بقیه وعده های غذایی را می توانید به همان اندازه ۴ روز در یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف دربسته نگهداری کنید. {به آرامی}، پوشانده شده همراه خود خوب حوله کاغذی، در مایکروویو خوب و دنج کنید.

هر دو اجتناب کرده اند سرماخوردگی باقی مانده اوقات خوبی داشته باشید! بیکن خنک پخته شده به طرز شگفت آوری خوش ذوق است.

تکه های بیکن در مایکروویو در بشقاب پوشیده شده با دستمال کاغذی سرو می شود.

👩🏻‍🍳 من می خواهم معمولا خوب فایل جدید هر دو {به روز} شده کشتی می کنم اصل تهیه خوب بار در هفته. خواه یا نه این اصل العمل ها را در صندوق پستی شخصی می خواهید؟ نمایندگی کردن! در هر بار می توانید اشتراک شخصی را لغو کنید.

بیکن مایکروویو.

اصل پین پست در fb اصل چاپ از جمله به کنجکاوی مندی ها

مایکروویو بیکن ترد

بیکن مایکروویو آسان ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری ترین راه برای پخت . به خوبی ترد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور یکنواخت پخته تبدیل می شود.

زمان کنار هم قرار دادن سازی۵ از واقعی

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۴ از واقعی

زمان کل۹ از واقعی

خوب مسیر: صبحانه

ظرف ها: آمریکایی

سهام: ۴ سهمیه ها

انرژی: ۵۴انرژی

جهت ها

  • ۲ حوله کاغذی را روی خوب بشقاب شام مخصوص مایکروویو قرار دهید.

  • ۴ نوار بیکن را با بیرون کف دست زدن به هم روی دستمال کاغذی بچینید.

  • ۲ حوله کاغذی تولید دیگری را روی نوارهای بیکن قرار دهید.

  • مایکروویو را روی حرارت بیش از حد قرار دهید به همان اندازه ترد شود. در مایکروویو من می خواهم، این ۴ دقیقه اندازه می کشد.

  • ظرف را همراه خود هشدار اجتناب کرده اند مایکروویو خارج کنید. فوق العاده خوب و دنج {خواهد بود}.

  • همراه خود ۴ به حداقل رساندن باقی مانده این کار را تکرار کنید.

نظر

مایکروویوها فوق العاده مشخص هستند، به همین دلیل بعد از سه دقیقه بیکن را بازرسی کنید. در صورت خواستن در همه زمان ها می توانید ۱ دقیقه اضافه کنید. اگر اجتناب کرده اند بیکن فوق العاده نازک هر دو غلیظ استخدام می کنید، باید زمان پخت را مطابق همراه خود آن ترتیب کنید. وقتی بشقاب را اجتناب کرده اند مایکروویو سطح می آورید تنظیم کنید! فوق العاده خوب و دنج {خواهد بود}. اجتناب کرده اند حاشیه از های دستمال کاغذی برای محکم کردن آنها بیشترین استفاده را ببرید هر دو اجتناب کرده اند دستکش های فر بیشترین استفاده را ببرید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخص شوید کدام ممکن است به حداقل رساندن ها را برای عجله اجتناب کرده اند دستمال کنار کنید، در هر مورد دیگر تمایل دارند به دستمال کاغذی بچسبند.

نظر های شخصی را اضافه کنید

پاسخگویی تخلیهمتنوع اجتناب کرده اند اصل العمل های ما کم کربوهیدرات (هر دو کتو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن هستند، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اینطور نیستند. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده بازرسی کنید کدام ممکن است اصل وعده های غذایی همراه خود نیازهای ممکن است سازگار شدن دارد. محصولات پیشنهاد شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتبط با بیرون گلوتن تضمین نمی شوند. داده ها مصرف شده تقریبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها برای ادغام کردن الکل قند نمی شود. داده ها مصرف شده قابل دستیابی است شامل خطا باشد، به همین دلیل لطفاً آنها را به طور بی طرفانه بازرسی کنید. اصل العمل ها قابل دستیابی است شامل خطا باشند، به همین دلیل لطفاً هنگام مشاهده آنها اجتناب کرده اند ذهن سلیم بیشترین استفاده را ببرید. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند هر خوب اجتناب کرده اند اصل العمل های ما، شرایط استفاده ما را {به دقت} بیاموزید.

مصرف شده در هر وعده

سرویس: ۲به حداقل رساندن ها | انرژی: ۵۴انرژی | پروتئین: ۴g | چربی: ۴g | چربی های اشباع شده: ۱g | سدیم: ۲۳۱میلی خوب و دنج

خوب اصل وعده های غذایی را اجتناب کرده اند کف دست ندهید! من می خواهم معمولا هفته ای یکبار اصل پخت جدید هر دو {به روز} شده را پست می کنم. خواه یا نه آنها را در صندوق درگاه شخصی می خواهید؟ نمایندگی کردن!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ در موجود است یکپارچه بدهیم! من می خواهم را در پینترست، fb، یوتیوب، اینستاگرام هر دو توییتر.رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/