بهترین متخصص تغذیه و تغذیه در تهران


تغذیه سالم منجر به سلامت و تندرستی می شود، چیزی که اغلب در قرن بیست و یکم فراموش می شود.مردم امروزی آنقدر مشغول کار و شلوغی های جانبی هستند که اغلب خوردن و نوشیدن را فراموش می کنند.غذای سالم. در نتیجه بسیاری از بیماری ها افراد مختلف را تحت تاثیر قرار می دهند.

چاقی، چاقی، دیابت و سرطان های دستگاه گوارش ناشی از تغذیه نامناسب است. خوشبختانه این روزها اطلاعات زیادی در مورد انواع غذاها در اینترنت، کتاب ها و مجلات در دسترس عموم قرار گرفته است. این بدان معنی است که مردم می توانند غذای سالم بخورند. علاوه بر این، پزشکان و متخصصان تغذیه می توانند با توجه به شرایط به افراد کمک کنند.

معروف ترین متخصصین تغذیه در تهران

در این مقاله از دکتر. فارمو می خواهیم مهارت و تخصص متخصصان تغذیه را به شما نشان دهیم و از مزایای بازدید از این افراد یاد کنیم. در نهایت، تعدادی از معروف ترین متخصصین تغذیه در تهران آن را معرفی خواهیم کرد

نگاهی به عناوین مقالات

چرا باید به متخصص تغذیه مراجعه کنیم؟

بدن شما به چه مواد مغذی و ویتامین هایی نیاز دارد؟ در برنامه غذایی روزانه خود چه غذاهایی می خورید؟ چه مواد معدنی و مواد مغذی ضروری در رژیم غذایی روزانه شما وجود ندارد؟ یک پزشک یا متخصص تغذیه می تواند به این سوالات پاسخ دهد. متخصصان تغذیه متخصصان بسیار آموزش دیده در ارائه راه حل های پزشکی و غیر دارویی برای بهبود تغذیه، درمان بیماری ها و جلوگیری از بروز سایر بیماری ها هستند.

چرا باید به متخصص تغذیه مراجعه کنیم؟

اگر اضافه وزن یا کمبود وزن دارید، پزشک می تواند به شما کمک کند رژیم غذایی خود را متعادل کنید. از سوی دیگر، در طول درمان برخی از بیماری ها مانند سرطان یا دیابت، فرد ممکن است در مصرف غذا یا نگهداری غذا دچار مشکل شود. درمان این بیماری ها داشتن رژیم غذایی خاص است و شاید تنظیم این رژیم برای همه آسان نباشد. پزشکان و متخصصان تغذیه می توانند به بیماران کمک کنند تا در طول درمان موفق، تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را از رژیم غذایی خود دریافت کنند.

آیا می توان بدون کمک متخصصان تغذیه غذا خورد؟

ما در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم و دسترسی به انواع غذاها سخت نیست. اینترنت، کتاب ها و مجلات پر از دستور العمل ها و دستور العمل های منحصر به فرد است. این غذاها تمام تلاش خود را می کنند تا شما را تشویق کنند که با تعداد زیادی پست شروع به خوردن کنید و به دیگران نشان دهید که چقدر خوب هستند. برخی از این رژیم ها بر اساس حذف یک گروه غذایی خاص (مانند کربوهیدرات ها و چربی ها) است.

این بدان معناست که بدن شما برای مدتی از یک یا چند گروه غذایی محروم است. آیا این روش برای بدن بی خطر است؟ آیا این غذا برای شما مفید است یا باعث بیماری های زیادی می شود؟ اینها سوالاتی هستند که در سایت ها، مجلات و کتاب ها پاسخی برای آنها پیدا نمی کنید و برای یافتن این پاسخ ها باید به متخصصان تغذیه مراجعه کنید.

  آیا می توان بدون کمک متخصصان تغذیه غذا خورد؟

یک پزشک حرفه ای می تواند وضعیت بدن شما را قبل از شروع رژیم بررسی کند. شروع یک رژیم غذایی می تواند به طور ناگهانی نحوه غذا خوردن و ورزش را تغییر دهد و به دلیل این ناگهانی، مشکلات سلامتی ممکن است بدتر یا آشکار شود. این امر به ویژه برای افراد مبتلا به بیماری قلبی، دیابت یا مشکلات تیروئید صادق است. متخصصان تغذیه می توانند رژیم های غذایی فعلی را تغییر دهند تا خطرات سلامتی خود را کاهش دهند و به شما کمک کنند تا با خیال راحت به نتایج دلخواه برسید.

چگونه متخصص تغذیه خود را انتخاب کنیم؟

همه ما به دنبال یک پزشک خوب هستیم و به همین دلیل همیشه در انتخاب پزشک یک دغدغه داریم: یک متخصص تغذیه خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در این بخش به این سوال پاسخ خواهیم داد.

یک متخصص تغذیه خوب کسی است که در زمینه خود تخصص زیادی دارد. متخصصان تغذیه یا متخصصان تغذیه افرادی هستند که در این مورد می توانید به آنها اعتماد کنید. اطمینان حاصل کنید که فردی که به شما مشاوره تغذیه می دهد اطلاعات جامع و جامعی از نیازهای تغذیه ای و فیزیولوژیکی بدن انسان داشته باشد و در این زمینه آموزش دیده باشد. به یاد داشته باشید که فقط متخصصان تغذیه مجاز به تجویز دارو هستند و حتی متخصصان بهداشت نیز نمی توانند برای رفع مشکل شما دارو تجویز کنند. یک متخصص تغذیه خوب باید با آخرین تکنیک ها و تحقیقات موجود در دنیا آشنا باشد و این بهترین، دقیق ترین و موثرترین فرآیند درمانی است برای سفارش بیمارانش

چگونه متخصص تغذیه خود را انتخاب کنیم؟

یک متخصص تغذیه یا مشاور خوب باید معلم خوبی باشد. تغییر غذا یعنی تغییر عادات افراد. کارشناسان معتقدند اگر به مدت ۲۱ روز همین کار را ادامه دهیم، آن کار در ما تبدیل به یک عادت می شود. بنابراین برای تغییر عادات غذایی باید تلاش کنیم تا ۲۱ روز غذا و رژیم غذایی خود را رعایت کنیم. به این ترتیب متخصص تغذیه ای که انتخاب می کنید باید صبور باشد و با تجربه و تخصص خود شما را در این سفر ۲۱ روزه یاری کند.

در نهایت، به یاد داشته باشید که یک پزشک خوب کسی است که مشکلات و ویژگی های فردی بیمار خود را با دقت مدیریت کند. همه ما بدن های متفاوتی داریم و یک رژیم غذایی برای همه ما جواب نمی دهد. تعیین این تفاوت ها و انجام آزمایشات با مشاهدات دقیق و صحیح به پزشک کمک می کند تا رژیم غذایی یا درمان خاصی را برای بیمار خود طراحی کند و در نتیجه با کاهش عوارض احتمال موفقیت را افزایش دهد.

ویژگی های یک متخصص تغذیه خوب

یک پزشک زمانی در کار خود موفق و حرفه ای است که زمان لازم را صرف گوش دادن به مشکلات بیمار و تشخیص آنها کند. بنابراین، اگر پزشک شما حوصله ندارد یا زمانی را برای ریشه یابی مشکلات شما صرف نمی کند، بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

بهترین متخصصین تغذیه و تغذیه در تهران

تا اینجای مطلب در مورد اهمیت انتخاب غذای مناسب صحبت کردیم. ما توضیح داده ایم که چرا باید قبل از شروع رژیم به متخصص تغذیه خود اطلاع دهید. آنها همچنین می توانند به درمان سایر بیماری ها و شرایط مرتبط با غذا، مانند مشکلات گوارشی، خستگی، دردهای قاعدگی و ریزش مو کمک کنند. ویژگی های یک متخصص تغذیه خوب را بررسی کرده ایم و اکنون در قسمت آخر این مقاله تعدادی از بهترین متخصصان تغذیه و رژیم درمانی تهران را معرفی می کنیم. همچنین در مقالات دیگری در وب سایت Dr. فارمو بهترین متخصصان تغذیه مشهد را معرفی کردیم.

دکتر محمد حسن ابوالحسنی

دکتر ابوالحسنی پزشک و متخصص تغذیه و دانش آموخته دانشگاه تهران است. او با بیش از ۳۰ سال سابقه یکی از محبوب ترین متخصصان تغذیه در شهر به شمار می رود. هدف اصلی آن تهیه غذا بر اساس کار ذهن و تغییر رفتار بیمار با استفاده از روش های مختلف علمی است. در مطب ایشان خدماتی در زمینه اصلاح رفتار غذایی، کرایولیپولیز، RF و کاهش موضعی شکم، بازوها، خط شانه، ران و باسن ارائه می شود.

دکتر مریم مظهریان

دکتر مظهریان متخصص تغذیه و پزشکی تغذیه و دارای مدرک لیسانس در رشته مطالعات خاص از دانشگاه تهران می باشد. وی با بیش از ۱۵ سال سابقه، تالیف حدود ۱۲ عنوان کتاب (مکتوب و ترجمه) و ۱۴ مقاله علمی و پژوهشی یکی از نام آورترین نام های شهرستان است. دکتر. مظاهریان عضو انجمن تغذیه کانادا، عضو هیئت تحریریه ماهنامه فود، مشاور تغذیه و تغذیه درمانی در کلینیک تابان و شهید دکتر. بیمارستان بهنار.

دکتر کروش صمدپور

دکتر صمدپور پزشک و متخصص تغذیه و تغذیه و یکی از بهترین پزشکان شهرستان هستند. او دکترای خود را در رشته تغذیه و مدرک GDPH خود را از دانشگاه کوئینزلند استرالیا دریافت کرد و با بیش از ۲۵ سال سابقه پزشکی، یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه غذا و کاهش وزن به حساب می آید. دکتر صمدپور در ارائه تغذیه ویژه به ویژه سالمندان، ورزشکاران، کودکان و زنان باردار و شیرده تخصص دارد. وی همچنین در فرموله کردن رژیم های غذایی ویژه مناسب برای افراد مبتلا به بیماری های خاص و بیماری های زمینه ای از جمله کلیه، دیابت، بیماران قلبی و بیماران بسیار مهارت دارد. بنابراین باید به تاثیر غذا بر دیابت و سایر بیماری ها توجه کرد.

دکتر یحیی پاسدار

دکتر پاسدار دوره های تخصصی رژیم غذایی و تغذیه را در کالج سلطنتی لندن گذرانده و به عنوان استادیار و پزشک در کلینیک مهدیه مشغول به کار بوده است. تخصص او ارائه تغذیه مناسب برای بیماران مختلف از جمله افراد مبتلا به بیماری تخمدان، دیابت، پوکی استخوان و فشار خون بالا است. همچنین مکمل های کاهش وزن موضعی و درمان اضافه وزن و چاقی را ارائه می دهد.

توجه: این مقاله توصیه پزشکی یا درمانی نیست!