بهترین راه برای کوچکتر نشان دادن بینی، آرایش است


بینی انسان از نظر شکل و اندازه متفاوت است، هر یک به روش خاص خود منحصر به فرد است. اگر از فرم بینی خود راضی نیستید، راه های مختلفی برای کوچکتر کردن بینی وجود دارد. شما می توانید از لوازم آرایشی و لوازم آرایشی برای تراشیدن و زیباتر کردن شکل بینی خود استفاده کنید و می توانید برای کاهش سایز بینی خود به مرور زمان لیفت صورت انجام دهید. شما هم می توانید جراحی بینی تلاش کردن

نگاهی به عناوین مقالات

چگونه می توانیم اندازه بینی خود را نامرئی کنیم؟

رژ لب و رژ لب روشن یا پررنگ را روی لب های خود بزنید تا مردم متوجه اندازه بینی شما نشوند. ابتدا خطوط لب خود را با خط لب پر کنید سپس رژ لب را روی لب های خود بزنید. از جانب آرایش چشم سنگین اجتناب کردن. این می تواند روی مرکز صورت شما تمرکز کند و شما می توانید روی بینی خود تمرکز کنید. در عوض، با استفاده از رنگ های خنثی، ظاهری چشم نوازتر را در نظر بگیرید.

تاریکی زیر چشم

حلقه های تیره زیر چشم نیز می توانند بر مرکز صورت شما متمرکز شوند. استفاده از کانسیلر را برای پنهان کردن سیاهی زیر چشم در نظر بگیرید. رنگ کانسیلری را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. هنگام استفاده از کانسیلر روی صورت خود، سعی کنید پارچه را روی گونه های خود بمالید.

چگونه می توانیم اندازه بینی خود را نامرئی کنیم؟

چگونه ابرو درست کنیم

ابروها را پر و فرم می دهد. ابروهای خوش فرم می توانند توجه را از اندازه بینی شما دور کنند. ابروهای نازک و پرپشت بینی شما را بزرگتر نشان می دهد. ابروهای خود را بدون از بین بردن موهای زائد فرم دهید. سپس هر فضای خالی را با سایه رنگ مناسب پر کنید و از یک مداد ابرو استفاده کنید تا فرم ابروی خود را در جای خود نگه دارید.

نحوه درست کردن مو

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید مدل موی شماست. اگر موهای خود را از بالای سر خود جدا کنید، روی بینی خود تمرکز خواهید کرد. اگر موهای خود را در کنار سر خود جدا کنید، توجه را از بینی خود دور خواهید کرد. مهم است که بدانید از چه موهایی اجتناب کنید. برخی از مدل های مو توجه را به مرکز صورت شما جلب می کنند. این مدل موها براق، وسط و دم اسبی هستند.

کوچک کردن اندازه بینی و استفاده از ابزار

بدلیجات و لوازم جانبی مناسب خود را انتخاب کنید. سعی کنید از گوشواره یا گردنبند استفاده کنید. یک حلقه بلند و پهن و یک گردنبند بلند با نماد بزرگ را امتحان کنید. درخشش بدلیجات توجه را از بینی شما دور می کند. می توانید از کلاه هم استفاده کنید. اگر عینک می زنید، عینک و فریم های کوچک را رها کنید و به سراغ آن ها بروید لیوان هایی با فریم بزرگتر برو عینک ها و فریم های بزرگ بینی شما را کوچکتر نشان می دهند.

استفاده از سبک و تقویت سبک

نحوه تبدیل و کدنویسی صحیح را بیاموزید. می‌توانید از کرمی استفاده کنید که کمی تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ طبیعی پوستتان است تا بینی‌تان کوچک‌تر به نظر برسد. همچنین اگر بینی شما بزرگتر از گذشته باشد، بینی شما از این منظر کوچکتر به نظر نمی رسد.

استفاده از سبک و تقویت سبک

وقتی بینی خود را عوض می کنید، به این فکر کنید که چه کاری می توانید انجام دهید تا بینی خود را آنطور که می خواهید نشان دهید. به عنوان مثال، اگر بینی بزرگی دارید و می خواهید کوچکتر به نظر برسد، نوک بینی خود را برجسته کنید. نوک بینی خود را تیره تر کنید تا بینی شما کوتاه تر به نظر برسد.

سایه ها و هایلایت ها

سایه و هایلایتر مناسب را انتخاب کنید. می توانید از تصویر روی کرم پودر استفاده کنید. بسیاری از مردم معتقدند که پودر ظاهر بهتری دارد. می توانید از یک تصویر خاص استفاده کنید و تصویر را تقویت کنید. می توانید از سایه چشم مات نیز استفاده کنید. از هر گونه آرایشی که دارای زرق و برق است خودداری کنید، در غیر این صورت پوست شما می درخشد و توجه را به اندازه بینی شما جلب می کند.

آرایش چشم و هایلایتر

برای سایه چشم، رنگی را انتخاب کنید که دو تا سه درجه تیره تر از رنگ پوست شما باشد. برای این کار می توانید از پودر یا آب پوست استفاده کنید. برای هایلایت، رنگی را دو تا سه درجه روشن تر از رنگ پوست خود انتخاب کنید. بهتر است از هایلایتر یا کانسیلر مایع استفاده کنید.

آرایش چشم و هایلایتر

به پایه پوست خود فکر کنید. برخی از افراد پوست گرم دارند در حالی که برخی دیگر پوست سرد دارند. هنگام انتخاب سایه، هایلایتر و مدل، سعی کنید رنگی را پیدا کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد.

این انتخاب درستی برای او بود

ابزار و برس مناسب را تهیه کنید. برای اعمال ظاهر به یک برس نیاز دارید. اگر از ظاهر پودری استفاده می کنید، براشی با موهای نرم انتخاب کنید. اگر از آرایش کرم استفاده می کنید، براشی با موهای ضخیم تر انتخاب کنید.

کوچک کردن بینی با اول و پایه

از پرایمر و زیرسازی در روتین آرایش خود استفاده کنید. پرایمر به بسته شدن منافذ پوست کمک می کند و پایه خوبی برای مدل سازی ایجاد می کند. همچنین ترکیب رژگونه پودری با رنگ صورت را آسان تر می کند. از انگشتان خود برای زدن پرایمر و از یک اسفنج یا برس آرایشی برای اعمال فونداسیون استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که کرم پودر با رنگ پوست شما مطابقت دارد. برای انتخاب رنگ فونداسیون از آن روی دست یا مچ خود استفاده نکنید. رنگ پوست صورت و دستان شما متفاوت است.

کوچک کردن بینی با اول و پایه

حفره بینی

بعد از مسواک زدن، از یک اسفنج آرایشی برای ترکیب کردن استفاده کنید. اسفنج را به آرامی از مرکز بینی به طرفین بینی خود بکشید. برای باریک کردن بینی پهن از سایه استفاده کنید. از یک برس سفید و زاویه دار برای ترکیب سایه از گوشه های داخلی چشم به سمت بیرون استفاده کنید. اگر می‌خواهید سوراخ‌های بینی‌تان کوچک‌تر به نظر برسد، روی دو طرف بینی‌تان سایه بزنید. زیر نوک بینی سایه بزنید تا بینی شما کوچکتر به نظر برسد. این فرآیند را با اعمال سایه به پایین بینی خود شروع کنید. سایه را روی نوک بینی خود مستقیما بالای سوراخ های بینی قرار دهید.

چگونه بینی بسازیم گودال های وسیع، بزرگ، متفاوت. با کشیدن سایه از گوشه های داخلی چشم تا نوک بینی شروع کنید. دو خط را به صورت منحنی در زیر نوک بینی وصل کنید تا یک شکل کوچک “U” یا فلش رو به پایین ایجاد کنید. سعی کنید نوک خط خیلی تیز نباشد، در غیر این صورت بینی شما نامتناسب به نظر می رسد.

کج نشان دادن بینی چگونه است؟

برای صاف به نظر رسیدن بینی کج از سایه استفاده کنید. گاهی اوقات بینی های کج بعد از ظاهر بد ظاهر می شوند، حتی اگر قبلا کوچک بوده باشند. یک سایه در دو طرف بینی خود بکشید. از گوشه های داخلی چشم شروع کنید.

از یک برس نرم برای ترکیب سایه خود استفاده کنید. از برس در طرفین بینی خود درست بین هایلایت و سایه استفاده کنید. این باعث از بین رفتن خطوط قابل مشاهده ناشی از سایه ها می شود. اگر به نوک بینی خود سایه اضافه کرده اید، با حرکت برس در اطراف بینی، سایه را با هم ترکیب کنید. اگر به کناره‌های سوراخ‌های بینی خود سایه اضافه کرده‌اید، برس ترکیبی خود را روی آن‌ها نیز بزنید. با استفاده از یک برس پودر بزرگ یا برس کابوکی، پودر را روی بینی و صورت خود بمالید.

کج نشان دادن بینی چگونه است؟

این کار ظاهر صورت را اصلاح می کند و پس از چند ساعت محو نمی شود. همچنین به حذف روغن اضافی از سطح کمک می کند. سعی کنید از پودری استفاده کنید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد. از استفاده از هر چیز براق خودداری کنید وگرنه بینی شما چرب به نظر می رسد. اگر مقدار زیادی پودر روی بینی خود مشاهده کردید، از یک برس تمیز برای پاک کردن پودر استفاده کنید.

جراحی پلاستیک برای کاهش اندازه بینی

اگر به دنبال راهی دائمی برای کاهش اندازه بینی خود هستید، جراحی پلاستیک را امتحان کنید. با رینوپلاستی می توانید به بینی دلخواه خود برسید. برای کاهش اندازه بینی و تغییر موارد زیر می توان از جراحی پلاستیک یا رینوپلاستی استفاده کرد:

  • عرض بینی و سوراخ های بینی
  • قوز یا تیرگی بینی
  • نوک بینی بلند یا بلند است
  • چشم انداز یا تقارن

این مهم است که بدانیم از جراحی بینی چه انتظاراتی باید داشته باشیم. این روش معمولا یک تا دو ساعت طول می کشد و توسط جراح پلاستیک یا متخصص پوست و با بیهوشی عمومی یا موضعی انجام می شود. مانند بسیاری از جراحی های زیبایی، سابقه پزشکی شما برای اطمینان از اینکه کاندیدای خوبی هستید، بررسی می شود. در مرحله بعد، روش های مناسب برای جراحی بینی خود را دنبال کنید.

بهترین نتیجه جراحی پلاستیک

برای گرفتن بهترین نتیجه از جراحی بینی باید قبل از عمل یک معاینه جامع انجام شود. در این آزمایش بیماران باید با پزشک خود کاملاً صادق باشند. در این بخش که مرحله مهمی قبل از جراحی بینی محسوب می شود، تست هایی با تجهیزاتی انجام می شود که مزایای فنی و تکنیک های پیشرفته ای را ارائه می دهد.

جراحی پلاستیک برای کاهش اندازه بینی

اینکه کدام عمل جراحی بینی برای شما مناسب است در طی این معاینه مشخص می شود. اگر بیماری های جدی در بدن خود دارید، در این آزمایش کلی مشخص می شود. اگر آلرژی یا بیماری دارید که فکر می کنید ممکن است در عمل جراحی شما اختلال ایجاد کند، حتما به پزشک خود اطلاع دهید. پزشک شما باید همیشه از داروهایی که مصرف می کنید مطلع باشد.

خطرات جراحی بینی

به یاد داشته باشید که جراحی پلاستیک بدون خطر نیست. مانند هر جراحی دیگری، جراحی بینی با خطراتی همراه است. ممکن است برخی از مشکلات زیر را در حین یا بعد از جراحی تجربه کنید:

  • واکنش های آلرژیک به داروها، از جمله آنفولانزا
  • مشکلات تنفسی
  • خون ریزی
  • کبود شده است
  • مرگ

بهتر است بدانید بعد از جراحی بینی شانس بهبودی خواهید داشت. بیماران می توانند در همان روز جراحی به خانه بروند. با این حال، گاهی اوقات یک شب اقامت در بیمارستان مورد نیاز است. بهبودی ممکن است چند هفته طول بکشد. در طول روند بهبودی پس از جراحی، ممکن است کبودی، تورم و تورم در بینی و چشمان خود را تجربه کنید. این علائم ممکن است تا ۱۴ روز پس از جراحی بینی باقی بماند.

تورم و درد بعد از جراحی بینی

به یاد داشته باشید که باید به مدت یک هفته از اسپری بینی استفاده کنید. نوک بینی مانند یک صاف بزرگ یا تا شده است. پزشک ممکن است داروهایی برای کاهش تورم و درد تجویز کند. برای برخی افراد، شکر می تواند به کاهش استرس نیز کمک کند.

شما اسکارهای ناشی از جراحی بینی دارید. جراحی پلاستیک معمولاً باعث ایجاد جای زخم نمی شود، اما اگر سوراخ های بینی بزرگی دارید، ممکن است در نوک بینی خود زخم های کوچکی داشته باشید. گاهی اوقات رگ های خونی بینی شما آسیب می بینند. این باعث ایجاد یک نقطه قرمز کوچک روی بینی شما می شود. این علائم دائمی هستند.

توجه: این مقاله توصیه پزشکی یا درمانی نیست!

۴.۴/۵ – (۲۴ امتیاز)