بسته پرداخت قربان تا غدیر توسط ایرانسل صادر شد


بسته پرداخت قربان تا غدیر توسط ایرانسل صادر شد

ایرانسل داده های تخفیف و تماس تلفنی ایام قربان و غدیرخم را منتشر کرد.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در آستانه فرا رسیدن عید سعید قربان و غدیرخم، ایرانسل کیت ترکیبی دیتا و تلفن را با پرداخت هزینه برای مشترکین خود منتشر کرد.

همزمان در این اعیاد فرخنده مشترکان دائمی با تمامی حساب های ایرانسلی می توانند یک بسته یکپارچه شامل سه ساعت گوشی ایرانسل (در شبکه) و سه گیگابایت اینترنت را تنها با ۱۲ هزار تومان دریافت کنند.

این بسته پرداختی از ۱۹ تا ۲۷ تیر ۱۴۰۱ موجود بوده و از زمان فعال سازی سه روز ادامه خواهد داشت. این کیت تخفیف را می توان با شماره گیری کد سفارش *#۵ یا با مراجعه به قسمت خرید بسته آنلاین در نظر گرفته شده در سفارش بزرگ ایرانسل فعال کرد.

درگاه پرداخت ایرانسل از قربان تا غدیر

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (ایرانسل) در سال ۱۳۸۳ با سرمایه گذاری مشترک شرکت توسعه الکترونیک ایران (۵۱ درصد) و گروه MTN آفریقای جنوبی (۴۹ درصد) تأسیس شد.

در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، ایرانسل به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

ایرانسل پروانه بهره برداری دوم تلفن همراه را از سازمان ملی ارتباطات رادیویی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ۱۵ آذر ۱۳۸۳ دریافت کرد.

ایرانسل برخی از خدمات خود را برای مخاطبان توضیح می دهد:

سریع ترین شبکه

با سریع‌ترین اینترنت موبایل کشور، همیشه با دنیا صحبت کنید، از اخبار و رویدادهای روز مطلع شوید، صفحات مجازی وب‌سایت‌ها را با کیفیتی آسان‌تر، سریع‌تر و بهتر بخوانید.

پوشش عالی

مهم نیست کجا هستید، در خانه یا محل کار، در شهر خود، یا در سفر، در خیابان یا خیابان … شما در دنیای ایرانسل هستید. هر کجا که هستید ما شما را با بیشترین برد و آنتن ملی داریم.

پشتیبانی

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین پشتیبانی را به شما ارائه دهیم. ما به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته آماده همکاری با شما هستیم. کمک به شما افتخار ماست.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن